Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno 2 pkt skoro tak Ci mowila nauczycielka. Jesli masz silne plecy, to pogadaj, moze sie cos uda.

 

pozdr

PS: A za komentarz liczysz max pkt? :> bo jesli nie masz 7 pkt za zad, to za komentarz nie mozesz dostac calych 2 pkt ;] ;] ;]

Nie wiem czy na pewno 2 pkt, bo to mowi nauczycielka, do ktorej chodze na korepetycje (nie uczy ona w liceum). Nie mam juz co gadac (no i nie mam plecow :D), oceny pewno juz wystawione, tylko czekam teraz na wynik, w ogromnej niepewnosci :/

 

ad PS. Nie kapuje, w tych 7 pkt zawieraja sie te 2 za komentarz czy nie ? jesli tak, to oczywiscie mam.

5 zadanie 10 punktow

3 zadanie - no wlasnie 9 albo 8

1 zadanie - 7 punktow

 

No i moze mnie nauczycielka lubi, moze nie bedzie tak ostro ciac mi tych punktow(i w pierwszym zadaniu mniej utnie), kurde no ja nie wiem, ale jesli bedzie ostro ciac punkty, to sprawa rozgrywa sie w zadaniu 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz w zadaniu siedmiu na osiem punktow za wyliczenia, to nie mozesz dostac dodatkowych 2 punktow za komentarz.

Tak wiec w zdaniu nr 1 skoro zakladam, ze straciles 3 punkty na obliczeniach, to nie dostaniesz 2 punktow za komentarz... no chyba, ze Cie nauczycielka lubi ;] . Mam nadzieje, ze dobrze wyjasnilem? Aha, jesli nie ma formularza oceniania, to co ona Ci bredzi, ze ty stracisz iles pkt, a tam iles. To naprawde jest dziwne jak sie dowiadujesz potem co i jak oceniano. Ja ide na 12 po wyniki... troche sie boje brrrrrr

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mata 5 (uf)

polski 2 - CO TO MA BYC ?!

Ja sie spodziewalem z polskiego 3, albo 4, a nie 2 !!. Franca, nie wiem czemu mi taka ocene dala. Poprosilem o swoja mature, zeby ja obejrzec, dostalem 11 punktow (od 13 jest dostateczny). Ale uwazam, ze jest to ocena nizsza niz ta, na jaka praca zaslugiwala. Pisalem praktycznie identycznie jak wszelkie wypracowania w szkole (zadne nie mialem ocenione ponizej 3) i tu nagle taka niespodzianka ?!!

Ktos wie, czy mozna sie odwolac od oceny (zeby inny nauczyciel ocenil prace ponownie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, ktos wie, jak jest z tym odwolaniem sie od oceny wp rzypadku dopuszczajacej ? jest taka mozliwosc ?

odwolywac sie mozesz i mozesz w kuratorium z tego co sie domyslam, ale mizerne szanse w podniesieniu oceny.

ja dostalem 3 z geografii i nie mam co sie odwolywac bo i tak nauczycielka nic nie zmieni, tak jak uwazala tak strzelila i to koniec.

 

ps. dzisiaj ustny z polaka, losuje a tu pytania na ktore nie znalem prawie odpowiedzi oprocz pierwszego :( ale tak czy siak powiedzialem wszystko i 3 z ustnego. To jest farsa nikt nie mial 5 z odpowiedzi a odpowiadalismy nie ktorzy na takie ocenki spokojnie. Dyra sie czepiala kazdego slowa :evil: tak czy siak jest do przodu i prawie koniec zabawy z matura.

 

:twisted: IDĘ SPALIĆ KSIĄŻKI OD POLSKIEGO :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj o 13 miałem wyniki:

 

Polski ---> 3

Angielski --> 4 

 

:)

no... jestem zadowolony... ale jutro ustny z angola, a w czwartek wos :-(

Ustny angol ---> 5 :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja sie pochwale,

 

polski 2, na probnej 3 (niestety nie uczylem sie.... wolalem sciemniac, nawet sciag nie mialem ale ze mnie len.........)

matma 5 (zwolniony z matury ustnej z matmy :twisted:), na probnej 1 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki structor za docenienie ;] nie ukrywam uczylem sie sporo ;] ;] ;] na razie spokoj, 27 maja mam angielski ustnie i bedzie juz loozik

wiem ile to wyzeczen kosztuje, ja mam za niedlugo ustne i tylko pije piwo, szukam kasy na fajki i "buszuje" w linuksie meczac innych na irc/gg/forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah juz bez przesady ;] zobacz daty moich postow ;] ja caly czas siedze na tweaku lol i pisze ;] pisze ;] pisze ;] ;] ;], az o postojebstwo zostalem oskarzony :/

 

pozdr :} teraz 27 maja angielski ustnie i bedzie looz... looz... do egzaminu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym wiedziec ile pytan macie do nauczenia z polskiego :?: Bo ja mam ich 120 Ta nasz dyre to chyba poj... i popier... Bede zasmiecial sobie glowe jakimis gownami i bredniami ... Szkoda gadac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym wiedziec ile pytan macie do nauczenia z polskiego :?: Bo ja mam ich 120 Ta nasz dyre to chyba poj... i popier... Bede zasmiecial sobie glowe jakimis gownami i bredniami ... Szkoda gadac  :?

Ale wy macie zajebiscie, ja nie znam zadnych pytaj jakie moga byc na ustnej z polaka, mam wiedziec wszystko i na wszystko byc gotowy. A tak ? 120 pytan przejrzec, jak czegos nie wiesz to sie dowiedziec i fajnie. W ogole, jakos mam wrazenie, ze wszystkie inne szkoly sie maja lepiej, tu mozna sciagac, tam nauczyciele podpowiadaja, gdzie indziej wszystkich przepychaja, innym oceny podwyzszaja. A u mnie wrecz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym wiedziec ile pytan macie do nauczenia z polskiego :?: Bo ja mam ich 120 Ta nasz dyre to chyba poj... i popier... Bede zasmiecial sobie glowe jakimis gownami i bredniami ... Szkoda gadac  :?

ja mam tylko 270 ku*** :evil: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym wiedziec ile pytan macie do nauczenia z polskiego :?: Bo ja mam ich 120 Ta nasz dyre to chyba poj... i popier... Bede zasmiecial sobie glowe jakimis gownami i bredniami ... Szkoda gadac  :?

ja mam tylko 270 ku*** :evil: :x
JA pierd... czy oni sa nienormalni ? Po jaka cholere nam to ? Przeciez odrazu wiadomo ze nam sie to do niczego nie przyda. Jakies wokalizacje jerow etc. to nic innego jak strata czasu :evil: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie ja nie mam nic podane ani z polaka, ani z bioli ani z angola....jakbym mial chocby 200to przynajmniej bym wiedzial co jest mniej wiecej... zawsze wiedzialem ze moja szkola jest do dup*...i teraz sie zastanawiam dlaczego akurat tutaj poszedlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzicie ja mialem 120 pytan do ustnego polaka (technikum). Nauczyciele nie pomagali a o sciaganiu to moglem zapomniec bo sie gapili! Odpowiedzialem na wszystkie pytania tylko w jednym powalily mi sie ramy czasowe i tu mialem blad :( Ale zdalem na 3 myslalem, ze moze bedzie wyzej ale nie ma co gdybac. Juz nie przydadza mi sie ksiazki od polaka i opracowania :)

 

ps. pytania z ustnego polaka spalilem dla przykladu ile bedzie mi to do szczesica potrzebne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty chodzisz ?

do 1 lo w rumi - pewnie nie znasz a ty gdzie?:-)
NIe znam :P Ja chodze do Tech. Mech. nr.1 na Morskiej w Gdyni ( w tym samym budynku jest 12 LO), kolo Akademi Morskiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...