Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie narazie 60 osob nie zdalo matury. dzisiaj z 15 zdajacych hist ustna nie zdalo 9 :<

U mnie w pierwszym dniu , na polskim , w trakcie pisania wyleciały 2 osoby . Po sprawdzeniu prac banie dostały jeszcze kilkanaście , ale nie ma oficjalnych statystyk więc nie wiem ile dokładnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60, nosz kurna u mnie to tyle jest wszystkich maturzystów :/

 

A co do poziomu, to jak ta sześćdziesiątka przeszła przez 4 klasy i została dopuszczona do matury :/

Jesli już nauczyciele dopuszczają do zdawania takiego egzaminu to powinni być pewni ze dany delikwent zaliczy przynajmniej na 2, a nie kurna później oblewać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinch - ależ ty musisz być kujon :D:D:D:D ścisły umysł :D (jutro polski ustny :( )

hehe nie jestem kujon :mrgreen: ogolnie uczylem sie 2 tygodnie do matury + 7 dni do ustnych :]

 

Ostateczne wyniki:

 

Polski: pisemny 4 ustny 6

Matematyka: pisemny 4 ustny 6 :roll: 8)

 

 

btw. slavOK bedzie okej !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z gegry wyhaczylem 5 :D

Teraz polski ustny w sobote :(

Nie wiem czemu, ale chodze przez to ciagle zesrany.

Jakos strasznie mnie to wkurwia.

Zeby dostac chociaz te 2 i miec spokoj z Polskim do konca zycia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby dostac chociaz te 2 i miec spokoj z Polskim do konca zycia !

Polski to nic :wink: zawsze możesz improwizować . Jak mam w poniedziałem angielski i to jest dopiero jazda bo jak nie za qmam pytania to leże , :roll: w podstawówce miałem niemiecki .... i na co mi to było potrzebne... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas maturzystow bylo hmm ze 180 i byl to rok najgorszy w historii szkoly, nie zdalo 11 osob :>

a to duzo, bo cos kolo 5-6 % na oko ;]

 

ale sa szkoly, gdzie nie zdaje 50% a reszta ledwo ledwo :]

 

EDIT

 

aha...bylo kilka osob, ktore z polskiego mialy 6, a z niemieckiego/angielskiego 1 :lol: i mowa ofkoz o pisemnych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...