Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pierwsze czesciowo zle, trzecie czesciowo zle, ale moze to takie male bledy, ze 5 bedzie... No i nie jestem pewien cyz gdzies przy odpowiedziach do piatego sie nie kopnalem, cholera moglem sobie to sprawdzic pozadnie, a nie na huraa :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 i 5 calutkie dobrze.... a 1 spier%$# jak tylko szło jak uzbieram te 2 punkty na tą 4 to bedzie dobrze. chyba że moja kochana pani profesor poczaruje pomaluje popoprawia i sprawi cuda... ale w to nie wierze bo chyba nawet kurde czarodziej z ozz by nie dal rady :evil: ...a co do punktacji to tak wszedzie tak bylo.... a mialo byc tak pieknie... taki ladny sielankowy dzionek mialem do godziny 22 .... nic ino isc sie na....pic w trupa.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 i 5 calutkie dobrze.... a 1 spier%$# jak tylko szło jak uzbieram te 2 punkty na tą 4 to bedzie dobrze. chyba że moja kochana pani profesor poczaruje pomaluje popoprawia i sprawi cuda... ale w to nie wierze bo chyba nawet kurde czarodziej z ozz by nie dal rady :evil: ...a co do punktacji to tak wszedzie tak bylo.... a mialo byc tak pieknie... taki ladny sielankowy dzionek mialem do godziny 22 .... nic ino isc sie na....pic w trupa.... :/

tak samo 2 i 5 mam calutenkie dobrze, 1 mam tez dobrze ale nie wiem czy sie nie przyczepi do tego zadanka, po cichu licze na 5 ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, a ja mam odpowiedzi poprawne w 3,4,5 :> wiec chyba bedzie piateczka... ale moze sie przyeczepic do czegos :P zobaczymy jeszcze... nie ma sie co podniecac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jedna rzecz... w zadaniu o ciagach, w podpunkcie B), gdzie trzeba bylo rozpatrzyc ten warunek jakiejstam nierownosci. Wynik wychodzil n={1,2,3} , czy liczyliscie, tez potem c1,c2,c3 ? Czy jest to konieczne? Bo jak tak, to mi cel przejdzie kolo nosa i sie niezle wkurze. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jedna rzecz... w zadaniu o ciagach, w podpunkcie B), gdzie trzeba bylo rozpatrzyc ten warunek jakiejstam nierownosci. Wynik wychodzil n={1,2,3} , czy liczyliscie, tez potem c1,c2,c3 ? Czy jest to konieczne? Bo jak tak, to mi cel przejdzie kolo nosa i sie niezle wkurze. :(

zobacz na www.rozwiazania.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał ktoś z historii w mazowieckim pierwszy temat??

Jak tak to ile namachaliście bo temat był ograniczony i wiele się rozpisać nie możnabyło........chyba

No i mam stres czy o czymś nie zapomniałem.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał ktoś z historii w mazowieckim pierwszy temat??

Jak tak to ile namachaliście bo temat był ograniczony i wiele się rozpisać nie możnabyło........chyba

No i mam stres czy o czymś nie zapomniałem.......

Ja pisałem geografie ale kilku klientów odemnie z klasy pisało pierwszy temat z historii i napisali tak średnio na 6 do 8 stron (dwóch nastrugało ok. 14 str.).

 

Nie ma co się przejmować, teraz już nic nie poradzicie, albo nauczyciel stwierdzi, że bardzo mu się podoba i podniesie ocene lub stwierdzi, że praca na niskim poziomie i specjalnie obniży. Wszystko zależy zawsze od dobrej chęci nauczyciela. Klucze kodowe i kryteria oceniania narzucane odgórnie są tylko pomocą, nie obowiązkiem sprawdzania z ich treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdze, ze i na ogolnym i na mat-fiz trzeba byc oslem, zeby z matury dostac 3. Sorry, ale rozwiazywalem zadania z matfiz z palcem w pupci :)

Hmm czy mi sie wydaje czy ty masz jakas manie wywyzszania sie i chwalenia ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdze, ze i na ogolnym i na mat-fiz trzeba byc oslem, zeby z matury dostac 3. Sorry, ale rozwiazywalem zadania z matfiz z palcem w pupci :)

Hmm czy mi sie wydaje czy ty masz jakas manie wywyzszania sie i chwalenia ? :|
Zdaje ci sie :mrgreen: MeHow to chyba widziales te z pierwszych stron ksiazek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem dzisiaj angol i uważam że był banalny (woj. śląskie)  :)

dokladnie, zwlaszcza ten listening z kolorami :lol:

i tej gramatyki tak malo dali :shock: myslalem ze wiecej bedzie

a potem tylko wypracowanko i po maturce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdze, ze i na ogolnym i na mat-fiz trzeba byc oslem, zeby z matury dostac 3. Sorry, ale rozwiazywalem zadania z matfiz z palcem w pupci :)

Zgodze sie, ze mat-fiz byl latwiejszy niz w innych latach, nie wiem jak reszta. Ale jak masz gdzies te zadania, to zrob sobie 4. z mazowieckiego (mat-fiz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie robilem ale podobno tam byl jakis haczyk i sporo osob dalo sie nabrac wiec nie ciesz sie za bardzo. Chyba, ze dobrze zrobiles.Tu http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1...5988&a=12600195 ktos napisal o tym i tak samo kumpel zrobil ze wyszlo mu 1215, a w domu robil jeszcze raz i ma dola bo na maturze zrobil zle. Nie robilem tego 4. (i sie ciesze) i nie znam tresci wiec pisze otym czego dowiedzialem sie od innych osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka zadań i pełnych rozwiązań z mat-fizu Śląskie, to są już od wczorajszego wieczoru zamieszczone na www.rozwiazania.pl . Polecam, sprawdziłem zadania 1,3,5 i wysłałem autorowi maila z jego "błędami". Teraz wszystko już poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az 30 ? :>

 

szczerze mowiac to ja sie teorii nie boje, bo u mnie koles zawsze przy odpowiedzi wymagal teorii i zawsze byly 3 pytania z teorii i do nauczenia bylo wiecej niz 30, ja je znajde w glowie, a za ciebie nikt nie bedzie szukal, ja polecam ksiazki KŁACZKOWA :) tam jest wsio ;]

 

Zbior jest pojeciem pierwotnym, ktorego nie definiujemy... ;] ijuz masz jedna definicje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...