Skocz do zawartości
Pio [PL]

A jak tam zewnętrzna czesc kompa?

Co posiadasz?  

  1. 1. Co posiadasz?

    • Drukarka
      12
    • Skaner
      1
    • Drukarke i skaner
      10
    • Drugi monitor
      2
    • Wszystko wyzej
      5
    • Nic nie mam :(
      2
    • Wieza HI-FI :)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

mam jescze podłączony do kompa stary wzmacniacz Radmor do niego 2xTonsil 80W, UPS, zewnętrzny modem kablowy Motorola SB4100, 2 drukarki - laserowa Kyocera FS-680 i atramentowa HP 690C, jest jeszcze drugi komp w trakcie kompletowania części (i810, Cel 400, 128Mb Ram) do obsługi programów p2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plujka canon(bjc250) i stary STAR (do laptopa) gdzies na szafie, skaner reczny, tablet cadowski (przymierzam sie do "graficznego"). Poza tym badziewny skaner reczy z automatycznym "przesuwnikiem" (tez sie do nowego przymierzam), naglosnienie surround w systemie 6.1 (hehehe, moj wynalazek... Na przod wierza, na tyl wzmacniacz + kolumny, a na srodek dwa glosniki+oczywiscie woofer), jako drugi monitor sluzy wysluzony telewizor 14''. Od czasu do czasu polaczam jeszcze do grzyba kamere wideo i organizer. Jeszcze tylko sedes, lodowka i express do kawy i osiagne stan nirwany :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP 845c

"Kibelek" na wode (WC) & chlodniczka

aaaaaaaaaaa , no i polki na CDki  :D (CD inside) i glosniki Encore

no i kffiatek  :lol:

Tylko jeden ?

Ja mam kilka kaktusow :) Bo nie trzeba za czesto podlewac :) A ja leniwy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP 845c

"Kibelek" na wode (WC) & chlodniczka

aaaaaaaaaaa , no i polki na CDki  :D (CD inside) i glosniki Encore

no i kffiatek  :lol:

Tylko jeden ?

Ja mam kilka kaktusow :) Bo nie trzeba za czesto podlewac :) A ja leniwy jestem :)

jeden, bo droogi zmarl, to byly 2 paprocie (zony) i sie okazalo ze one lubia czesciej byc podlewane niz cactusy :lol:

tylko ciekawe dlaczego ta drooga zyje :?: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drukarka, skaner, tablet, magstripe reader/writer, kompy, monitory :) Ja rowniez swego czasu zbieralem kaktusiki niektore sa super...jeszcze jakies sie ostaly ale w innym pokoju u mnie brak niestety roslinek bo lubie otwierac okna a to im nie sluzy. Kiedys jeszcze cytryny i kawe hodowalem, nawet wyniki byly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...