Skocz do zawartości
cavarr

BAR 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda w ogóle ktoś tą lipe bo ja jak obejrzałem to szok 8O . Skąd oni tych frajerów wzięli. 3 edycja mogła przejść ale 4 to totalna klapa. Od razu wrzucają sobie bez zahamowania gwiazdy jedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. imo lipa ten bar (bynajmniej ta edycja) poprostu myśleli że zyskają oglądalność itp. ale ludziom się już znudziło oglądać reality show, więc powinni coś nowego wymyśleć a nie nową edycję BAR - u.

 

2. imo eot bo co tu można pisać na temat tego programu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeszcze nie widzialem.

Watpie czy cos wymysla ciekawego.

Bedzie jak zwykle kilka nagranych sensacji, moze slub gejow,

albo Ibisza ktoras panna przeleci (wogole Ibisz znow prowadzi ? ).

Klapa dla niedorozwinietych umyslowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeszcze nie widzialem.

Watpie czy cos wymysla ciekawego.

Bedzie jak zwykle kilka nagranych sensacji, moze slub gejow,

albo Ibisza ktoras panna przeleci (wogole Ibisz znow prowadzi ? ).

Klapa dla niedorozwinietych umyslowo.

Z Ibiszem niezły text :)

 

Ale zgadzam się z przedmówcą w 100% 12 niedorozwiniętych osób (po 1 wrażeniu) - nie bijcie mnie za to :wink:

 

Ale podobają mi się 2 osoby (faceci - bez skojażeń !) Ten koleś co studiuje prawo - widać chłopak myśli :]

 

I zaimponował mi ten blondyn z Ukrainy. Ma międzynarodową S klase w tańcu towarzyskim. Coś co w Polsce jest ciężko osiągalne :) Ale na Ukrainie jest najlepsza szkoła tańca na świecie (i jedna z droższych :D)

Widzieliście jak on się rusza?

Mój ideał. Chciałbym kiedyś taki być :)

 

Bosze co ja pisze ? Bleee

 

Ok. Nieważne. Jak dla mnie program kiepski, ale czekam na 72 edycje - moja przyszła prawnuczka będzie miała okazję się pokazać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam sie podba przynajmnie patrze jak idioci sobie wrzucaja czasem jest sie z czego posmiac

 

 

PS. widzieliscie dzisiaj na TVN nowz program Mamy Cie ?

tam to byla jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieliście zakładać taki temat?

W tym programie biorą udział takie pustaki, że szkoda słów.

Dziś siedząc z laską i pykając kanałami zatrzymałem się na barze i usłyszałem słowa;

słyszałam że jesteś kur***arzem...

3 dni wcześniej w podobnej sytuacji usłyszałem

spytałam go czy jest prawiczkiem

8O

Nie obejrzałem żadnego odcinka tego programu, żadnej z edycji i nie zmienie tego

Współczuje ludziom którzy to oglądają, program dla debili o debilach...

Prostactwo na Polsacie się szerzy, najdziwniejsze jest to, że Ibisz bierze w tym udział 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

PS. widzieliscie dzisiaj na TVN nowz program Mamy Cie ?

tam to byla jazda

Jedno hasło było genialne " WARSZAWA PADŁA " :lol: Normalnie chłopek tak ciężko wczuł się w role że w to uwieżył :wink: Program świetny , no i prowadzący git .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

PS. widzieliscie dzisiaj na TVN nowz program Mamy Cie ?

tam to byla jazda

Jedno hasło było genialne " WARSZAWA PADŁA " :lol: Normalnie chłopek tak ciężko wczuł się w role że w to uwieżył :wink: Program świetny , no i prowadzący git .

Właśnie nie widziałem tego, mam nadzieje że powtórzą w "nic straconego" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żałuj bo trzecia inscenizacja też była świetna :wink: ale nie chce ci psuć dobrej zabawy :wink: Ja to normalnie lałem ze smiechu . Naprawde program godny uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bar 4 ..... hmmm przemilcze :lol:

ale ten programik na tvn nawet ciekawy :), szczegoolnie ta akcja z tym kolesiem ( z niemiec?? sorry ale nie pamietam) co roz...il szybe w drzwiach :) NERWUS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clavius ten gostek co wybił tą szybę był z Danii. Jak oglądałem to myślałem że się zeszcze ze śmiechu. Ładnie wkręcają ludzi 8O .W szoku byłem jak wyłączyli zasilanie w Pałcu Kultury(kasa czyni cuda). Na końcu pokazywali że w następnym programie będzie Janusz Korwin-Mikke ten gość to dopiero pokaże. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clavius ten gostek co wybił tą szybę był z Danii. Jak oglądałem to myślałem że się zeszcze ze śmiechu. Ładnie wkręcają ludzi 8O .W szoku byłem jak wyłączyli zasilanie w Pałcu Kultury(kasa czyni cuda). Na końcu pokazywali że w następnym programie będzie Janusz Korwin-Mikke ten gość to dopiero pokaże. :twisted:

haha :D fakt program swietny, na na corwina-mikke to juz czas rezerwuje :](ciekawie to brzmi :] ) przydalby sie jeszcze jan maria rokita :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeszcze nie widzialem.

(...)

Klapa dla niedorozwinietych umyslowo.

Mon Dieu, mniemiać należy, żeś waćpan umysłowo "sprawny inaczej", skoro produkcje przeznaczone owymż umyśliłeś admirować?

Strange, no? Wszyscy marudzą jak przekupki, że to chała, kicha, psu pod ogon i krowie w anus, że dla debili i prostaków. A potem "a widzieliście, jak ta ruda z tym szympansem prawda tego?".

"Ale śmieszni ci Ziemianie", że pewien komiks zacytuję :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeszcze nie widzialem.

(...)

Klapa dla niedorozwinietych umyslowo.

Mon Dieu, mniemiać należy, żeś waćpan umysłowo "sprawny inaczej", skoro produkcje przeznaczone owymż umyśliłeś admirować?

Strange, no? Wszyscy marudzą jak przekupki, że to chała, kicha, psu pod ogon i krowie w anus, że dla debili i prostaków. A potem "a widzieliście, jak ta ruda z tym szympansem prawda tego?".

"Ale śmieszni ci Ziemianie", że pewien komiks zacytuję :>

Hello Panie forumowy clownie.

Wystarczy zyc zeby wiedziec jakim filmem np. jest "W kamiennym kregu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław przeprasza za bar  :oops:  :oops:  :oops:  :evil:

hehehe dobre :lol:

 

przyznam szczerze ze 1 i 2 edycje ogladalem czesto ... 3 edycje juz nie tak czesto - jak mialaem czas i bylem w domu to puscilem zeby posmiac sie z frytki - jednak tego baru 4 to nie mam zamiaru odpalac - boje sie ze znowu bedzie sie z kogo smiac i mnie to wciagnie :lol:

 

a wlasciwie teraz sobie uswiadomilem ze poza 1 polowa groclin vs bordo i tym nowym programem majewskiego to juz od dawien dawna nie wiem co to telewizor :roll:

 

nie widzialem i nie planuje ogladac zadnego odcinka ...

 

zasada zawsze sie sprawdza - im dalej w las tym glupsze sie to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHAHAH "Mam Cię" wymiata :D :D :D

Najlepsza była ta pierwsza akcja :D I ten haker fajny był :)

 

Co do Bar'u, to NIGDY nie widziałem ani jednego odcinka z żadnej edycji i jestem z tego dumny :D (Poniżej pewnego poziomu nie schodzę ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z ta akcja co wylaczali prad to ja bylem polany heh do tej pory chce mi sie smiac jak sobie to przypominam :lol:

a ten Wieczorkowski jak sie bal nei wiedzail co robic heeh no i klnął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clavius ten gostek co wybił tą szybę był z Danii...

8) THX

 

haha :D fakt program swietny, na na corwina-mikke to juz czas rezerwuje :](ciekawie to brzmi :] ) przydalby sie jeszcze jan maria rokita :]

no nie .... Marysia ogladac ???? bleeeee jakos ta "zakazana" buzka wystarczy mi jak sie pokazuje w faktach i that's all !!! Program z nim bylby bynajmniej .. NIESMACZY :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci powtórka "Mamy Cię" na TVNie  :lol:

Tak ale teraz jest bardzo ocenzurowana wersja a jak był pierwsza emista to nieźle Wieczorkowski rzucał mięsem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie... :lol: o tej porze jeszcze masa dzieci siedziała przy TV ! a tu tyle qrew poszło że hoho :lol: TVN nieźle podpadł :lol:

a później w UWADZE sie reporterzy dziwia dlaczego u dzieci tyle agresji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :> jedna mała żaluzja... wszyscy jadą mięsem, a potem to oglądają :/ , zeby niby sie posmiac blah blah blah...

 

widzialem jeden odcinek 3 edycji jak bylem u kolezanki :/ ona to ogladala... stwierdzam, ze zaloba... akurat wtedy wyleciala ta japonka :> niestety imion ich nie pamietam :> calkiem ladna :> mam slabosc do azjatek. Na tym sie skonczyla moja przygoda z Reality. Z Big Brotherow, to widzialem tylko zdjecia Wojciechowskiej w Playboyu. O innych swiatach, amazonkach, krokodylkach, pierdzidelkach, reality matura, poznaj swoj dom, zobacz kochanke swojego meza nie wspominam. Tez nie widzialem :>

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...