Skocz do zawartości
MOS

Program do zgrywania muzyki ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to ja też przy okazji się załapie do pytania, tyle tylko że ja bym chciał wyciągnąć dzwięk z gry :wink:

Co do gierek, to juz wiekszy problem.

Czasami mozna znalezc konwertery, ale zalezy jaki format.

Ogolnie - zapomnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. MOS wyciagniecie samego dzwieku z Windows Media Video (WMV) nie bedzie zbyt proste ale sproboj pobawic sie naredziami samego microsoftu. Zapodaj sobie Window Media Encoder 9 i o ile pamietam to byly tam takie bajerki jak rozdzielanie audio & video :wink: Niestety ale plik bedzie mial format Windows Media Audio (WMA) ale mysle ze nie bedziesz mial problemu ze przeprowadzeniem konwersji WMA>MP3. Innej mozliwosci nie widze bo microsoft ofkoz wymusil na autorach softu pt. VirtualDub usuniecie obslugi tegoz formatu. To by bylo na tyle. pozdro & narka

 

PS. NIe wiem co to za teledysk ale nie bedzie latwiej sciagnac po prostu samego kawalka na nowo z netu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. NIe wiem co to za teledysk ale nie bedzie latwiej sciagnac po prostu samego kawalka na nowo z netu??

no moze i by bylo ale ja szukam tego kawalka i niemogie znalezc :) i musialem sciagnac teledysk a muzyczka to Teka feat Cayra-przestroga zajebisty kawalek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...