Skocz do zawartości
Wincent

Panowie czemu ja mam FSB 195MHz i dzielnik 1/5 a przy 200 FS

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie ze to niemozliwe na KT 400 a jednak powiedzcie czemu tak jest ze mi sie dzielnik zmienia na 1/6 przy 200 FSB a na 195 FSB jest 1/5 wychodzi na to ze moge na tej plycie miec 200 FSB spoko czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze to niemozliwe na KT 400 a jednak powiedzcie czemu tak jest ze mi sie dzielnik zmienia na 1/6 przy 200 FSB a na 195 FSB jest 1/5 wychodzi na to ze moge na tej plycie miec 200 FSB spoko czy nie ?

No to jak Ci sie zmienia to po co ci 195 i dzielnik 1/5, daj 200 i sie ciesz ze mozesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rzeczy prawisz....

sa tacy co muwia ze na KT 400 nie mozna 200FSB bo obsluguje nieoficjalnie i jest opcja 200FSB ale jak puscisz to masz na pci 40MHz a to wiesz czym grozi za pci/agp padnie

to oco ci chodzi ! :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe: mowisz, ze masz dzielnik 1/6.

 

kt400(a) oficjalnie nei obsluguje szyny 200 czyli i dzielnika 1/6. oczywiscie, ze mozna ustawic sobie fsb200 i wiecej, ale dajesz wtedy po [gluteus maximus] dla HDD/kart PCI i grafy z powodu bardzo wysokich wartosci taktowania tychze zlaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe: mowisz, ze masz dzielnik 1/6.  

 

kt400(a) oficjalnie nei obsluguje szyny 200 czyli i dzielnika 1/6. oczywiscie, ze mozna ustawic sobie fsb200 i wiecej, ale dajesz wtedy po [gluteus maximus] dla HDD/kart PCI i grafy z powodu bardzo wysokich wartosci taktowania tychze zlaczy.

ale jak pokazuje 1/6 na 200FSB to jest sii ? co !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spotkalem sie z czyms takim. zapodaj screena jakiegos.

No prawde mowiac mnie tez cos smierdzi....

Moze karta graficzna juz sie pali ? :P

 

 

Wincent: Nie wiesz jak screean na forum dać ? Musisz miec jakies konto na necie :) I później dajesz linka do zdjecia :| Darmowe konta www sa na republice 9mb dają jak bys poszukiwał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze to niemozliwe na KT 400 a jednak powiedzcie czemu tak jest ze mi sie dzielnik zmienia na 1/6 przy 200 FSB a na 195 FSB jest 1/5 wychodzi na to ze moge na tej plycie miec 200 FSB spoko czy nie ?

czym sprawdzasz jaki masz dzielnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj namiary na ten program to sprawdze jaki jest u mnie dzielnik :lol:

 

jakos dalej nie jestem przekonany. jakby to bylo na serio, to w necie by bylo, ze soltek 75 frv ma dzielnik 1/6. i skoro ma go soltek to i pewnie abit, epox i inni czolowi producenci by go mieli. a tak dalej nie wierze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj namiary na ten program to sprawdze jaki jest u mnie dzielnik

 

jakos dalej nie jestem przekonany. jakby to bylo na serio, to w necie by bylo, ze soltek 75 frv ma dzielnik 1/6. i skoro ma go soltek to i pewnie abit, epox i inni czolowi producenci by go mieli. a tak dalej nie wierze :/

szukaj po tytule PC Wizard 2004 :wink:  

a te nowe plyty maja luzz

 

Pozdrawiam 8)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten program mozna sobie o kant stolu rozbic bo pokazuje mi, ze mam dzielnik 1/5 co jest ewidentna bzdura. tak samo jak pokazuje, ze marta moze chodzic z agp max 2 a, ze ustwaione jest 8.

 

jest to nie wiarygodny program i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...