Skocz do zawartości
Wincent

Panowie czemu ja mam FSB 195MHz i dzielnik 1/5 a przy 200 FS

Rekomendowane odpowiedzi

ten program mozna sobie o kant stolu rozbic bo pokazuje mi, ze mam dzielnik 1/5 co jest ewidentna bzdura. tak samo jak pokazuje, ze marta moze chodzic z agp max 2 a, ze ustwaione jest 8.  

 

jest to nie wiarygodny program i tyle

Hehe tez sobie sciagnalem i pokazuje mi temp systemu jako temp proca i odwrotnie, a chipset pokazuje jako KT600 ..... w KD7A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to jest jednak pic na wode z tym dzielnikiem 6 w Solteku, a wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazuja, to popieram ze niedlugo pociagniesz na takich ustaweniach - pierwsze stawiam na dysk 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w maluchu tez moge wykalibrowac predkosciomierz aby pokazywal 250km/h ale czy bede tyle jechal ?. Nie ma co wierzyc softowi przecierz Soltek i Via nie zrobili by tego dzielnika specjalnie dla ciebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sam niewiem :P

 

Pozdrawiam

a ja wiem. bull shit z dzielnikiem 1/6 i tyle. pokazuje co chce i jak chce.
Oczywiscie ten soltek nie ma tego dzielnika.

Ale nie wiem czy pamiętacie takasytuacjęizbodajże na twoim pc testowali abita kd i o dziwo na screenie przy pokazywaniu biosu pisało iżmogli wybrać dzielnij 6 8O do teraz nie wiem jak to było możliwe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sam niewiem :P

 

Pozdrawiam

a ja wiem. bull shit z dzielnikiem 1/6 i tyle. pokazuje co chce i jak chce.
Oczywiscie ten soltek nie ma tego dzielnika.

Ale nie wiem czy pamiętacie takasytuacjęizbodajże na twoim pc testowali abita kd i o dziwo na screenie przy pokazywaniu biosu pisało iżmogli wybrać dzielnij 6 8O do teraz nie wiem jak to było możliwe :?

No wlasnie taka sama sytuacja jest na KD7A w starszej wersji biosu - jest tam 6:2:1, tylko po napisaniu do abita dostalem odpowiedz (juz raz cytowalem ale co tam) "Uklad sterujacy ma taka mozliwosc, natomiast sam chipset tego nie obsluguje (moje nieudolne tlumaczenie)" ciekawe czy na pewno nie daloby sie tego uruchomic .....tylko jak pokonfigurowac bios zeby to ruszylo...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...