Skocz do zawartości
|Micro|

Battlefield: Vietnam

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna ta chociarz? Kumpel ci cosik opowiadal ze ma ja i na jego sprzecie: P4 1.5 Ghz wykrecony na 1.8 256 ddr ramu i tej karcie co ja (patrz podpis) chodzi mu prawie na max detalach plynnie. U kazdego zawsze bywa inaczej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z iloma botami?? 2?? Bo mi sie tnie w 1024x768 na medium jak mam duzo botow na mapie. Chyba ze wszystkie opcje w grafie na min. Bo ja mam AA x2 i Anizo x8 :D

Nie wiem, co u niego jest, ale na wlasne oczy widzialem jak mu chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512MB to mało dla BF Vietnam, więc nie pociskajcie koledze bajek, chyba, że mówimy o grze w detalach na minimum, na kartach pokroju 4mx, wtedy być może starczy.

To co mówię opieram na własnych doświadczeniach, przy grze z maks. detalami, w 1024x768 i czystej windzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512MB to mało dla BF Vietnam, więc nie pociskajcie koledze bajek, chyba, że mówimy o grze w detalach na minimum, na kartach pokroju 4mx, wtedy być może starczy.  

To co mówię opieram na własnych doświadczeniach, przy grze z maks. detalami, w 1024x768 i czystej windzie...

Albo detale na maksa i botów max 20-30szt. I wtedy no problemo (no, może poza samym początkiem gry, kiedy w ciągu kilku sekund trza wskazać skaczącym kursorem respawna ;) ). Oczywiście defragmentacja i ułożenie swapa na dysku także wskazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po odpaleniu gierki mieli chwile dyskiem i wywala na pulpit.Wyczytalem ze to wina 'refresh bug'.Pracuje na xp'ku.Do ustawiania odswiezania urzywam Riva tunera.Slyszalem ze uzycie ati toola niweluje ten blad ale jak jest dla nv.Jakiego programu uzyc do ustawiania odswierzania zeby dzialal bf vietnam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do cholery z tą grą? U mnie na tym jak w podpisie też wyskakuje do z powrotem do windy, po chwili od kliknięcia na ikonkę, mrugnie czarny ekran i mam pograne. Stery to Catalysty 4.8 Ma ktoś jakieś sugestie?  :roll:

Spróbuj edytować ten plik w notatniku:

..Battlefield VietnamModsBfVietnamsettingsVideoDefault.con

 

zmień tą linię:

renderer.allowAllRefreshRates 0

 

na to:

renderer.allowAllRefreshRates 1

 

Mam nadzieję, że to pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do cholery z tą grą? U mnie na tym jak w podpisie też wyskakuje do z powrotem do windy, po chwili od kliknięcia na ikonkę, mrugnie czarny ekran i mam pograne. Stery to Catalysty 4.8 Ma ktoś jakieś sugestie?  :roll:

Spróbuj edytować ten plik w notatniku:

..Battlefield VietnamModsBfVietnamsettingsVideoDefault.con

 

zmień tą linię:

renderer.allowAllRefreshRates 0

 

na to:

renderer.allowAllRefreshRates 1

 

Mam nadzieję, że to pomoże:)

Pomogło, thx :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze łupie w tą gierkę ? :P

 

Skromnie mówiąc zassałem ją sobie wczoraj w wersji 1.21 i niestety nie widzi serwerów. Jaki jest najnowszy patch ? ew. proszę o podanie kolejności wgrywania patch jeśli to jest wymagane.

 

pozdr

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele platnych gier mozna zassac, takze to glupie pytanie :P ale akurat vietnam jest zintegrowany z pathem bc2 i sie go jedynie aktywuje :P

 

eee kknd ale przed bfbc2 vietnam byl battlefield vietnam :) i tutaj o tym mowa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...