Skocz do zawartości
Q

CO ZROBIĆ ZE STARYM CODESHITEM? CIEKAWE POMYSŁY!

Rekomendowane odpowiedzi

nalej do srodka troche benzyny -> podlacz 500W halogena -> calosc nagrywaj na kamere-> po paru sekundach uslyszysz psssst i zobaczysz efektowne plomienie :) oraz bedziesz mial dowod co codeshit moze zrobic z komputerem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, ja bym zrobił konkurs na: MINIMALNE NAPIĘCIE ZMIERZONE W WINDZIE ZRZUTEM SCREENA! :)

Dobre, ale szkoda sprzętu, bo codeshit sam do piachu nie pójdzie, musi coś ze sobą zabrać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, ja bym zrobił konkurs na: MINIMALNE NAPIĘCIE ZMIERZONE W WINDZIE ZRZUTEM SCREENA! :)

Ale jeden warunek: tylko i wylacznie codegeny, zadnych innych rasowych wozików

Ale to juz troche odbiega od tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 1 pomysł przejedz sie po miesice i sprawdz czy nigdzie drogi nie buduja jak buduja to kup 4ropak kierowcy walca i zeby tak przypadkiem nie zauwazył "przeszkody" (codeshita). Gotowy płaski wyrób pod wiertarke na rogach 4 dziurki sznureczki pusc i bedziesz miał latawiec. A ze bedzie płaski twozywo lekkie to bedzie latał jak sondy na marsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 1 pomysł przejedz sie po miesice i sprawdz czy nigdzie drogi nie buduja jak buduja to kup 4ropak kierowcy walca i zeby tak przypadkiem nie zauwazył "przeszkody" (codeshita). Gotowy płaski wyrób pod wiertarke na rogach 4 dziurki sznureczki pusc i bedziesz miał latawiec. A ze bedzie płaski twozywo lekkie to bedzie latał jak sondy na marsa :D

Tylko trzeba by to jakos uroczyscie, jakis aparacik, widzowie, tak jak z tymi piratami co je walcami poprzejeżdzali :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziecie kombinowac dajcie 0,5l operatorowi walca i niech wam go rozjedzie ostatecznie mozna podrzucic pod kola jakiegos tira np na stacji bezynowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codeshita to wózkiem z dzieckiem można przejechać, albo rowerem, po co walec  :lol:  :lol:  :lol:

A jak nie wytrzyma napiecia to co wtedy z dzieckiem i wozkiem? :cry:

Nie no, nie mogę z was. Płaczę ze śmiechu normalnie, nie ma co, mamy poczucie humoru :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziecie kombinowac dajcie 0,5l operatorowi walca i niech wam go rozjedzie ostatecznie mozna podrzucic pod kola jakiegos tira np na stacji bezynowej

K........wa az 0.5 L za codeshita :?

nie za kodeszita ( ;) ) tylko za rozjechanie kodeszita :D a to jets roznica ;)

a jak kolo bedzie dobry do da ci go rozjechac walce zazwyczaj maja dwie kierownice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codeshita to wózkiem z dzieckiem można przejechać, albo rowerem, po co walec  :lol:  :lol:  :lol:

A jak nie wytrzyma napiecia to co wtedy z dzieckiem i wozkiem? :cry:

Nie no, nie mogę z was. Płaczę ze śmiechu normalnie, nie ma co, mamy poczucie humoru :lol:

No ja tu nie wiem co jest do smiechu jak dziecku za soba codegen pieluchy i smoczek pociągnie, ale bedzie rykkkkkkkkkk

I tu przestroga edukacyjna - taki dzieciak nie kupi przynajmniej codegena bo wie ze mu zabawki popali :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o codeshta powinno być w szkole tłumaczone zeby nie montować nie kupuwac i broń boze nie dotykac :P

 

a jak by z code shita zrobić kangura i pociagnoć go zawieszonego na szurku i zbiegać z 11 pietra niezle by sie poczuł jak by odbił sie pare razy od sciany i zchodów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warianty:  

 

 

2/ podłącz do 12V zapalniczkę samochodową. Powinien już dostać zadyszki. Dobij go np jakimś wiatraczkiem, którym będziesz chłodził tę zapalniczkę  lol  

 

Mi się ten najbardziej podoba :) Ekstremalny OC zapalniczki :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...