Skocz do zawartości
Thoom

ASUS P4P800 i ACPI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w biosie trzeba coś dodatkowo ustawić oprócz "Wake Up On Keyboard - Space", aby móc włączac komputer spacją? Na mojej poprzedniej płycie to wystarczyło (P4B533-E). A na tym Asusie pomimo, że włączyłem tą opcję, wciskam spację, ale komp się nie włącza. Zna ktoś odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiBeR jesteś wielki :D Do manuala zaglądałem, ale widać zbyt pobieżnie. Ale człowiek uczy się przez całe życie. Jak będę w domu, sprawdzę dokładnie, która to zworka...

 

I jeszcze jedno.

Znowu okazuje się że na prawdę warto zaglądać na forum Tweak.pl, co jest oczywistym plusem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam P4P800 Deluxe, ale mysle ze bedzie tak samo - to chyba byla zworka KBPWR zaraz przy portach ps2. Jest tylko jeden minus - w momencie ustawienia jej tak, zeby komp wlaczal sie z klawiatury swieca mi sie czerwone ledy w myszy nawet jak komp jest wylaczony :? Chociaz czasem w nocy przydaje sie taki klimat :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sprawdzilem w manualu - masz rację:)

 

To jeszcze jedno pyanie. Używałeś AI Booster? U mnie wywala same błędy: Exceptional Econvert error in modulue Aoverclk.dll at 000431C$.

Zaraz po nim dochodzą co około 2 sekundy nowe błędy ale już o treści:

"," is not a valid integrer value.

 

Programik może być fajny, ale jak się sypie to nic z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o AI Booster to zeby ten program dzialal na polskiej wersji systemu jest ustawienie kropki "." zamiast przecinka "," w ustawieniach regionalnych liczb i powinno hulac. Ja tak zrobilem i dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o AI Booster to zeby ten program dzialal na polskiej wersji systemu jest ustawienie kropki "." zamiast przecinka "," w ustawieniach regionalnych liczb i powinno hulac. Ja tak zrobilem i dziala :)

masz racje po wstawieniu kropki wszysko dziala jak nalezy. dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy moglibyśćie napisać "krok po kroku"gdzie należy wstawić tą kropke bo nie "łapie"a bardzo mi się ten program podoba i chciałbym móc z niego skorzystać.

Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

pozdrawiam sadybiakos ze sadyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie działa !!!

tam coś wyczytałem że nie powinno sie równoczesnie korzystać z podkrecania w biosie i tego programu,a wiec należy ustawić bios defaultowo i przejsc do opcji programu ?

tylko kiepsko że wszystko razem z instrukcją jest po angielsku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...