Skocz do zawartości
wunat

Corsair. Model CMX256A-2700C2PT opinie, recenzje, możliwości

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem i jak to mowia - glupi ma szczescie :) otoz doloylem te corsairy bez wiekszej nadzieji na duala, a jednak chodzi sobie z twinmoskami pieknie :) narazie nie dawalem duzego fsb (jade na 200) ale narazie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj zdasz relacje :) nie masz duzo do stracenia :P a wydaje mi sie ze i tak nie stracisz tej kaski o to sa dosyć fajne pamiątki :)

Czasem warto przeczytac dokladnie i ze zrozumieniem poprzednie posty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem i jak to mowia - glupi ma szczescie :) otoz doloylem te corsairy bez wiekszej nadzieji na duala, a jednak chodzi sobie z twinmoskami pieknie :) narazie nie dawalem duzego fsb (jade na 200) ale narazie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem i jak to mowia - glupi ma szczescie :) otoz doloylem te corsairy bez wiekszej nadzieji na duala, a jednak chodzi sobie z twinmoskami pieknie :) narazie nie dawalem duzego fsb (jade na 200) ale narazie jestem zadowolony :)

Czy mozesz podwazyc, zdjac z pamieci radiator i oswiecic nas jakie chip'y sie

pod nim znajduja? Aha i jeszcze jedno, jaki jest rev. tych Corsair'ow :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmowanie radiatorow odpada - sorry nie bede ryzykowal a rev to 1.3

W takim razie podwaz z jednej strony radiator drewniana lopatka do smazenia.

Drewniana aby nie uszkodzic PCB i samego radiatora. Metoda sprawdzona 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz za duzo czasu a poza tym moje wyniki nie beda wymierne bo mam takie "dziwne" combo :) TwinMOS (333mhz) i Corsair (333MHz) w dualu :) narazie lece na 2,5-3-3-6 na 2,6V na fsb200 (synchro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie kupiłem te pamięci ( dla kumpla ) i testowałem je...

 

są poprostu CUDOWNE do overclockingu...

 

na płycie ABIT NF7-S rev2.0 osiągneły timingi 2-2-2-3 bez zmiany napięcia!!! wiecej info napisze jak sie pobawie jeszcze FSB - jak dla mnie pierwsza klasa - szkoda tylko ze 333 ale ujdzie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo tylko ze z czarnym radiatorem, i szczerze mówiąc nie wiem jaką granice wytrzymałości mają te pamięci, u mnie działały z fsb 230 MHz i cl 2.5, i poszły bu wiecej, ale sie bałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...