Skocz do zawartości
czarnys

Pamięć DDR 400 - 2x256 MB HYNIX (Dual)

Rekomendowane odpowiedzi

moje drugie hynixy chodza oznaczenie 0350 z naklejki z pamieci 0349AP

chodza na 255 3 4 4 11 2.9v ale ich nie sprzedaje

mam takie same Hynixy....kupiłem od marcin0

Oznaczenia z kości

HYNIX 348AP

HY5DU56822BT-D43

Oznaczenia z naklejki

HYNIX 0350A

HYMD232646B8R-D43WD

chodzą dokladnie tak samo jak twoje....<co prawda u kumpla bo ja mam w swoim procu zablokowany mnożnik>....jak na 0350A to i tak bardzo dobry wynik>......PS. RIKER mam pytanie czy 255 to max jaki z nich wykreciłeś ???? oraz gdzie i za ile je kupiłeś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mam Chaos screeny dawac

 

w sumie to z Sneerem82 mamy 3x hynix

2 x 0350 kupione 2 miechy temu w www.pcprojekt.pl 200zl za kosc

sprawdzone na 255 fsb 2.9v (jedną mam ja, a drugą on),

i mamy jeszcze 1 kostke tych wlasnie od Gottiego (niby oem corsair) max ich 250fsb dlatego je chce sprzedac

 

znowu chcesz screenow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam hynixy 512 i chodza gladko w singlu na fsb 248 (tyle pewnie ciagnie moje NF7S) na 2,6V - przy 250 prime wali błedami - w dualu niestety tylko na 242 i musze dac 2,9 !!! grzeja sie przy tym jak smoki :( czy to normalne? czy to wina mobo czy ramu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj posty rikera na poprzednich storna paolo :)) zobaczysz ze chlopak kreci :D

jedyne z czym RIKER krecił to z 2,5V przy FSB 250......nigdy w to nie uwierze...chociaz juz pozniej poprawil sie ze 250 przy 2.9V......i pokazał foto......ale moim zdaniem fotki tesz nie są 100% dowodem.....nie bede sie kłucił czy ktoś wkreca czy nie.....bo to jego sprawa.....ale jestem zdania ze jesli 10 osób coś ma i kreci np. 250 przy 2.9v to jak jedna osoba moze miec przy 2.5V ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel sprzedał juz tego proca wiec na razie musze sobie odpuścić

u mnie nie pojade wyzej niz fsb-190, wszystko przez proca.....ma zablokowany mnożnik.......ponieważ to 39 tydzień nie mam 100% pewnosci ze odblokowanie uda sie , niektorym sie udaje, ale potrzeba duzo szczescia....pozatym za duzo z tym bawienia, jak zmienie proca albo kumpel coś nowego.....to pojade po nich po całości.......narazie chodzą jak w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano nie jest źle .. ale za wysoko na tych dwóch dwójkach z przodu nie polecisz :D

 

2-2-3-11 ci sie skończy na 200 albo cos kolo tego :)

ale 233 robie gdzies na 2-3-3-11 wiec powinienes miec podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogielo z tymi cenami 8O W sumie ja za swoje Hynixy dalem 620zl, ale byl okres kiedy mozna bylo je dostac za 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuaj w ESC sa w cenniku jeszcze po 464pln za 512mb :?

256MB PC400

producent Hynix; PC3200U-30330-0414A, HYMD232646B8R-D43 WD; gwarancja: 24 miesiace

cena netto: 197 zł cena brutto: 240

jeszcze nie tak drogo jak w Allegro albo na giełdzie przy Batorego

Ten sam sklep ...ESC

 

PS a tak przy okazji

co sądzicie o tych kościach

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=24989713

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=24989156

moze komuś wiadomo coś wiecej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuaj w ESC sa w cenniku jeszcze po 464pln za 512mb :?

PS a tak przy okazji

co sądzicie o tych kościach

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=24989713

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=24989156

moze komuś wiadomo coś wiecej....

wczoraj znalazlem gdzies test tych pamieci i nie wypadly za rozowo cos kolo 235-240mhz pod AMD na intelu smigaly szybciej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogielo z tymi cenami  8O W sumie ja za swoje Hynixy dalem 620zl, ale byl okres kiedy mozna bylo je dostac za 400zl

Ja kupiłem swoje na Batorego za 335 zł za kość 512 MB na Batorego w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoje na Batorego za 335 zł za kość 512 MB na Batorego w Warszawie.

Kiedy to było........ze kosztowaly 335zł....ja bylem na ostatniej giełdzie.....i bez 550-600PLN nie ma co sie tam pokazywac

a ty mowisz ze za 335 mozna miec 512mb......jesli to bylo jakos niedawno......moglbys podac jakis numer stoiska albo nazwe firmy....albo tak na oko....wskaz w ktorym miejscu kupowałes...

http://www.cgk.pl/images/gielda/plan_cgk.g...6ca2bb35607d717

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry paolowawa, ale zapomniałem dopisać, że to było pod koniec lutego... :? Chciałem nawiazać do wypowiedzi turzola...

tak myslałem.....w lutym to jeszcze mało kto wiedzial ze Hynixy to takie diabelskie pamieci......wiec kosztowały jak normalne kosci.....pozniej kiedy zrobilo sie o nich glosno.....momentalnie z dnia na dzien zdrozały.....oprocz tego DDRy wogole podrozały....wszystko sie tak złozyło ze z 350 zdrozały do 550-600PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tymi cenami to jest problem... Planowałem kupić drugie 512 MB później, ale jak teraz miałbym dać 500 zł zamiast 350 to mnie w dołku ściska... A do dulala drugą kością muszą być Hynixy bo:

1. Wypadałoby żeby pamięci do duala były takie same (albo przynajmniej bardzo podobne)

2. Moje FSB to 267 MHz i w dualu dalej chcę mieć synchro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzicie czy te pamięci pujdą 250MHz na 2,8V ??

Mam abita Ic7-g i regulacje  V od 2,5 - 2,8 :(

spokojnie.na platformie intelowskiej te pamieci lekko smigaja do 270 z Vdimm 2.7V-2.8V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update do mojej pary hynixow : jednak sprawdza sie stara dobra prawda o identycznych modulach do dual`a .. kostki gryza sie w dual`u > 240Mhz, natomiast w singlu ida na 250 fullstable dopiero na 3.0v - winny jest tu moim zdaniem modul od kingmaxa, bo wyraznie bardziej sie grzeje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś powiedzieć chłopakowi z prowincji gdzie można takie pamięci kupić ?? Szukałem po sklepach w swoim mieście i poza nim nic :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś powiedzieć chłopakowi z prowincji gdzie można takie pamięci kupić ?? Szukałem po sklepach w swoim mieście i poza nim nic :((

jesli z prowincji to pozostaje ci tylko zakup w jakims sklepie internetowym tutaj masz dwa sklepy w których kupisz na 100%

Pierwszy to www.ESC.PL

Hynix 256MB PC400 PC3200U-30330-0414A, HYMD232646B8R-D43 WD; gwarancja: 24

Hynix 512 MB PC400 gwarancja: 36

tylko czegos nie rozumie gwarancja na 256Mb wynosi 24miechy a na 512Mb- 36 miesiecy .....?????

oraz w Arest

256MB HYNIX DDR 400- 245 PLN

512MB HYNIX DDR 400- 499 PLN

512MB HYNIX DDR 400(Dual Channel 2x256)- 498 PLN

Kupując zestaw do duala , wychodzi ci 1zł taniej...dobre sobie.....hehe

ale mozesz poszukac tesz na Allego

Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...