Skocz do zawartości
Trendzik

Nokia 3310 ! Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega ma telefon i ma taki problem:

 

W zakładce Wiadomości = Skrzynka Odbiorcza ma SMS-a o nazwie Wiadomość...i jeżeli próbuje otworzyć tego SMS-a to telefon zawiesza się .... i pomaga tylko wyciągnięcie bateri . Wiecie o co chodzi ??????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś syn szklarza bawił się "ulepszonym softem" w Nokii z Allegro - sprzedający z rzyci strzelają, jaki to wspaniały soft: ma "Spis ziomali", "SmS'ki" i nawet taki dynks, który wysyła SMSa z uszkodzonym nagłówkiem i zawiesza 3310, 5510 i jakieś jeszcze. Ha ha. Ha.

Krajst, jakby moja 3310 mi pokazała "Spis ziomali" to bym ją wiertarką do betonu wychędożył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajst, jakby moja 3310 mi pokazała "Spis ziomali" to bym ją wiertarką do betonu wychędożył.

A później włożyłbym ją pod prasę hydrauliczną :D

Mam takie same odczucia na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam jedno pytanie...Czemu u niego w telefonie wiadomości graficzne zapisane są od 9 do 14 .... ?? (powinno być od 1 ...) nie można też zapisywać więcej wiadomości graficznych.. o co chodzi ?

Poradz qmplowi zeby dal sobie sflashowac soft u kogos kto ma o tym pojecie.

Zaoszczedzi sobie wiele nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dostałęs smsa z uszkodzonym nagłówkiem np. z nokii przerobionej przez MaciejKa... jest tam taka opcja Virus wchodzisz i wysyłasz z tamtąd smska z uszkodzonym nagłówkiem no i dla tego się wiesza przy odczytywaniu wiadomości... spróbuj przełożyć swoją kartę dop innego fonu i tam usuń smski... bo z tego co wiem ten Virus jest tylko na nokie 33xx :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajst, jakby moja 3310 mi pokazała "Spis ziomali" to bym ją wiertarką do betonu wychędożył.

A później włożyłbym ją pod prasę hydrauliczną :D

Mam takie same odczucia na ten temat.

hehe to calkiem podobnie jak ja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reanimuję ten temat bo nie chcę zakładać nowego, więc też mam nokie 3310, wgrałem (a właściwie znajomy mi wgrał) soft maciejka i tel ogólnie ok, ale jedna rzecz nie działa - wiadomości graficzne. Jak wchodzę do tego menu to fon sie wiesza :mur: . Nie wiem czy da się to jakoś spod poziomu telefona zrobić czy kabel trzeba mieć. A jak już to jaki kabel, zwykły czy flasher?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset fona cos nic nie pomógł, nie mam kabla to nie mogę z nim sprawdzić, wywaliłem wszystkie wiadomości nawet i nadal nic

 

edit: kupiłem kabel taki za 6zł i wgrałem nowe loga na miejsce starych tak że się zapełniło i pomogło :D

Edytowane przez voytekk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...