Skocz do zawartości
DEFENCE

STADION X-lecia

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzis zaczyna sie nowy program na TVN o naszym najwiekszym bazarze

STADION DZIESIECIOLECIA

TVN 22:30 (35)

Kucyk jakie info wiecej chcialem tylko o tym programie poinformowac podalem kanal i godzine i "tytul źle " :wink:

A co bedzie to sie chyba kazdy domysla. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i?

Mogłeś jakieś info dać, bo nie oglądam ostatnio TV, przez Ciebie musiałem wejść na stronę tefałenu :lol:

Program chyba nazywa się "Jarmark Europa" :wink:

 

 

Stadion Dziesięciolecia tętni życiem. To wielkie targowisko jest dla jednych przygnębiającym reliktem komunizmu, dla drugich szansą na przeżycie, dla pozostałych zaś możliwością dokonania tańszych zakupów. „Stadionowi ludzie” to handlujący Polacy, cudzoziemcy, a także ci z drugiej strony barykady, czyli przedstawiciele polskich służb celnych i policji gospodarczej. Przez siedemnaście odcinków będziemy poznawać i śledzić często tragiczne losy ludzi, których życie koncentruje się wokół Stadionu.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za przypomnienie :>

 

gdyby nie to.....nie obejrzal bym tego dzisiaj :>

podpisuje sie pod to :)

Ja też :)
i ja .. w końcu zobacze tv :D

Ja tez sie pisze !!

 

[update] Reklama :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale murzyn byl nieprzecietny  :)  zawzieta bestia z niego nieoddawal plecaka  :D

heh milczacy runner..nawet jak oddal to bez slowa :)
:arrow: hehe.. dokladnie. moze zamurowalo go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale murzyn byl nieprzecietny  :)  zawzieta bestia z niego nieoddawal plecaka  :D

Ja bym tam nie mógł pracować . Jakby taki murzyn mi się wyrywał to tylko poszłyby ze dwa upomnienia a potem bym go siłą sprowadził na ziemie.

Co do tego stadionu to powinni go całego rozwalic i zbudowac od nowa na wzór zachodnich stadionów. Nie budowac tak jak za komuny stadionu nasypowego tylko stelażowy gdzie mogłyby się znajgować bary , toalety , etc . W końcu Polska miałaby jeden stadion na którym mogłaby rozgrywać międzynarodowe spotkania na odpowiednim poziomie. No ale to tylko marzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co lepszy stadion do pilki noznej, skoro nasze druzyny sa beznadziejne, jak trafi sie jakis dobry pilkarz to w przeciagu 5 minut jest spakowany i leci samolotem na zachod! sa pilniejsze potrzeby niz jakis stadion na pokaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mialem stalki jeszcze to bylem stalym klientem stadionu X 8)

 

 

Co do samego stadionu , jak ktos wspomnial, wyburzyc a wlasciwie rozkopac :lol: i postawic nowy. Najlepiej funkcjonalna Arene cos na wzor Areny Amsterdam, Areny Auf Schalke, budowanego stadionu w Dusseldorfie i wielu innych.

Albo najlepiej odrazu takie cos postawic 8)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać, że nigdy na stadionie x-lecia nie byłem, a warszawie mieszkam od urodzenia z 4 letnią przerwą. Ale program oglądąłem.

no nie gadaj ... co z Ciebie za Warszawiak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech się ,oidjebią od stadionu przecież tam nike sami piraci ale elita i9ntelektu którą nie stać na legalne opragremowanie

Jak nie stać ich na orginały to są darmowe zamienniki: linux, Open Office,

Na stadionie są goście którzy chcą być cwani i kupić sobie WinXp, OfficeXp i podobne. Co do części z ubraniami to w porządku bo nie każdego stać na darmowe ubrania, ale po co od razu przyszywają metki od Levisa, Nike i podobnych, niech produkują tanie ubrania pod swoją własną marką i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...