Skocz do zawartości
fipa

8 marca

Rekomendowane odpowiedzi

Ojoj... agresja w rodzinie normalnie ;]

Właśnie czytam i sam się dziwie... Coś musi być z Wami nie tak, skoro Was tak nie lubią i takie prezenty dostajecie, albo i nie dostajecie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z kumplami na dzień chłopaka dostaliśmy pieluchę, ale interpretacje tego podarunku były różne... :twisted:

 

PS. Dobrze, że ja nie mam tego problemu ;) U mnie w klasie jest 14 dziewczyn i 14 chłopaków...razem 28 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez przylaczam sie do zyczen

a co do poziomu tego watku to sie lepiej nie bede sie odzywal

a do prezentow to trzeba podchodzic z humorem a nie na sztywno

 

P.S.

dzis gadalem z kolezanka (studentka matmy, wyklady maja razem z informa) i mowila ze ci z informy to jacys niekumaci nawet kwiatow im nie dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilismy po bararze i kupilismy z kumplami 2 metrowe kije bambusowe i kilka kilogramow bananow. banany przyczepilismy do kija. oprocz tego kupilismy tez po kwiatku.

 

na poczatku lekcji (rano) dalismy tylko kwiatki, ze to tak strasznie oficjalnie i nic wiecej. a potem na ostatniej lekcji weszlismy do klasy z tymi kijami i je rozdalismy. wtedy byla dopiero jazda.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kolezankom pokazalem, dziisaj bylem na labie (tzn. wycinalem sciagi do 5 rano i sie mi zaspalo ;]) to nie wiem czy przezyje.. :P

:lol: I co - podobało się ? :lol:

A tak btw - ściągi do 5 rano ? - przecież na tym makro macie takie luzy że hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie jest 13/13 :>

 

A dziołchy nic nie dostaly bo w mojej klasie ciezko jest przeprowadzic taka akcje :| malo kto by byl chetny dac 50 gr... Coz... Moze juz za pol roku w nowej klasie bedzie lepiej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie jest 13/13 :>  

 

A dziołchy nic nie dostaly bo w mojej klasie ciezko jest przeprowadzic taka akcje :| malo kto by byl chetny dac 50 gr... Coz... Moze juz za pol roku w nowej klasie bedzie lepiej :>

wstydzcie sie :/ 50gr? my w klasie mielismy zrzute po 7zl :/ a i tak to bylo malo, calkowite minimum bo duzo osob nie mialo hajsu :/ aha no i akcja byla zorganizowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...