Skocz do zawartości
Artuxx

Potrzebuje kosc biosu

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj mi dokładnie oznaczenie kości i producenta (Winbond czy SST), juz nie pamiętam. Podaj wszystko co pisze na tej kości, no chyba że jej nie masz :)

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zkołować praktycznie kazdą kość, ale muszę znać dokładny model i oznaczenie.

 

P.S. Z tym kolesiem z allegro chciałem kiedyś pohandlować ale jest jakiś "niekumaty".

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 tygodnie temu mialem tez problem z kosta biosu na moim Epoxie. Zadzwonilem do tego kolesia, pogadalismy, wyslalem swoja kostke i 0 problemow. Wgral mi nowego biosa i bez klopotow. Wszystko smiga. Szybko i bezbolesnie. Ale jezeli chodzi o nowe kostki biosu to najlepiej jezeli to beda oryginalne kostki biosu, a nie tylko te, ktorych oznaczenie zgadza sie z koscia biosu w danym modelu Mobo. Z poczatku zamowilem sobie nowa kostke dokladnie taka sama jaka mam w Epoxie tylko ze to nie byla oryginalna kosc. Nio i jak sie okazalo plyta nie startowala. Dlatego wlasnie polecam tylko przeprogramowanie oryginalej kostki biosu, a nie zakup nowej (chyba ze ktos ma dostep do oryginalnych).

A tak w ogole to kazdego modelu Epoxa mozna zamowic oryginalna kostke biosu na oficjalnej stronie Epoxa:

www.epox.nl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...