Skocz do zawartości
fuxmen

kto pomoże ekipie fuxmen aPa sp. z.o.o liczyć??

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z liczących samotnie chciałby się dołaczyć do mojej ekipy?? gwarantuje miejsce na stronie z opisem, statystyki co tygodniowe forum o naszej ekipie itd.

jakby co to www.qpazoo.xu.pl/join.html

lub piszcie na maila: fuxmen@interia.pl

lub gg:1943597

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie (w teamie Tweaka to mój pierwszy post, choć czytam stronę już bardzo długo. Liczę jako Ryszard P.)

 

Liczę samotnie. W sumie dołączyć mogę do subteamu, jednak nie bardzo wiem, jak to praktycznie przeprowadzić. Może moje 12 - 16 wu na dzień na coś się przyda (indywidualnie niewiele z tym zdziałam)

 

Nie interesują mnie statystyki, liczę (a właściwie mój komputer) dla czystej przyjemności poszukiwania sygnałów Obcych. Jestem w Tweaku, bo lubię to forum - sporo dzieki niemu skorzystałem. Jeśli moje jednostki pozostaną w globalnej statystyce Tweaka, mogę dołączyć do subteamu, jednak - jak pisałem - proszę poniformować mnie, jak do takowego przejść.

 

Pozdrawiam

 

Ryszard P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest wmiare opisane na mojej stronce, link w podpisie

 

a najprościej to zamiat dotychczasowego mejla wpisać 627246@wp.pl i już, a jak chcesz mieć staty tudziesz inne rzeczy to trzeba proxy ustawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z was chamy wpierdzielacie się w mojego posta i zgarniacie ludzi!!!!!!!! co za chamstwo <span style="color:red;">[ciach!]</span>e!!!!!!

ja chętnie przyjmę każdego rpin wpisz po prostu zamiast swojego maila fuxmen@interia.pl i już jesteś w ekipie fuxmen qPa sp. z.o.o. o fakcie poinformuj mnie to dopiszę cie na moją listę liczących

co do KOLEGÓW którzy wykorzystali mojego posta do zareklamowania siebie to nie mam słów!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z was chamy wpierdzielacie się w mojego posta i zgarniacie ludzi!!!!!!!! co za chamstwo <font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!!!!! 

Stary, weź na wstrzymanie, jakby nie patrzeć obrażasz członkow swojego

teamu... Więcej luzu, waż słowa... Bo takie wypowiedzi nie wpływają dobrze

na wizerunek naszego zespołu. :/

 

peace

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twin -->>dobra ale po prostu coś mnie czepło jak przeczytałem te posty

makakus -->> wiem że publiczne ale każdy mógł sobie ząłożyć taki temat a jak ja założyłem to się wszyscy rzucili

 

no offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze

 

Cóż, już wiem co trzeba zrobić, tylko widzę, że strace w ten sposób swoje indywidualne konto w seti. Na razie więc pozostanę jednak poza subteamami, na mojej dalekiej pozycji. Przynajmniej na razie (chciałbym doliczyć do 1000 jednostek) Dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

 

Ryszard P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze

 

Cóż, już wiem co trzeba zrobić, tylko widzę, że strace w ten sposób swoje indywidualne konto w seti. Na razie więc pozostanę jednak poza subteamami,  na mojej dalekiej pozycji. Przynajmniej na razie (chciałbym doliczyć do 1000 jednostek) Dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

 

Ryszard P.

Witamy, pomyślnego liczenia :D

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tracisz tylko po prostu na nie już nie przybywa więcej jednostkek tylko na konto sub teamu

To mniej więcej znaczy tyle samo :) Nieważne, na razie sprawa jest nieaktualna.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy już nikt nie chce sie dolaczyc do mojej ekipy??? :roll:

Ja chce, ja, weś mnie :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink:

makakus tobie to sie nudzi i chyba lubisz wkurzać ludzi tylko !!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy już nikt nie chce sie dolaczyc do mojej ekipy??? :roll:

Ja chce, ja, weś mnie :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink:

makakus tobie to sie nudzi i chyba lubisz wkurzać ludzi tylko !!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:roll: Tak :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie chce pomóc moje ekipa liczy już ponad 20 WU na dzień, mozemy zawojowac czołowkę :D

wez no troche zluzuj... niedosyc ze placzesz jak dziecko gdy ktos ci sie tu wypowiada nie na temat, to jeszcze agitujesz w nieudolny sposob... i jak bedziemy chcieli to sie bedziemy wpierdzielac i nic na to nie poradzisz;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie chce pomóc moje ekipa liczy już ponad 20 WU na dzień, mozemy zawojowac czołowkę :D

wez no troche zluzuj... niedosyc ze placzesz jak dziecko gdy ktos ci sie tu wypowiada nie na temat, to jeszcze agitujesz w nieudolny sposob... i jak bedziemy chcieli to sie bedziemy wpierdzielac i nic na to nie poradzisz;
kazdy ma swoje sposoby

 

my tez :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->> bordman wem ze nic nie poradzę mogę miec tylko nadzieję że są tu ludzie którzy wiedzą co to jest dobre stosunki z innymi, liczę bo lubię, chce a to że pasowała by pomoc to nie powinno być powodmen do jakiś kłutni, czy zwad między nami poprostu chciałbym tu coś ruszyć na tym forum bo jest tu prawie jakby martwo i nie deesel skapitulował z tego powodu mnie to nie przeszkadza na tyle żebym odchodził czy coś

takjak tarpaN napisał każdy ma swoje sposoby ja mam taki tylko zdaję sobie sprawę że nie wszyscy liczący w teamie tu zaglądają i szkoda bo by był jakiś ruch, zresztą zapytać można i nie zgadzam się z toba że płaczę jak sie ktoś wpiepsza w moje posty tylko po prostu forum jest wolne lecz każdy mógł sobie taki topic wymyślić i napisać nawet dla jaj jednak nikttego nie zrobił to dlaczego jak ja założyłem to wszyscy się podpinają i kradną błachy bo błachy pomysł ale zawsze jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie chce pomóc moje ekipa liczy już ponad 20 WU na dzień, mozemy zawojowac czołowkę :D

wez no troche zluzuj... niedosyc ze placzesz jak dziecko gdy ktos ci sie tu wypowiada nie na temat, to jeszcze agitujesz w nieudolny sposob... i jak bedziemy chcieli to sie bedziemy wpierdzielac i nic na to nie poradzisz;

ptasiek :) to ty zyjesz? :) Kiedy wracasz do deptania nam po pietach? :) ...

Aco do Fuxmena ... szukaj ludzi na własna ręke .. takcih z poza forum jak ktos jest z forum to sie sam chetnie dołoczy ibedzie liczył .. nie chodzi o to zebys ty mial wiecej Wu tylko TEAM .. :P nie badz dziecinny ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie chce pomóc moje ekipa liczy już ponad 20 WU na dzień, mozemy zawojowac czołowkę :D

wez no troche zluzuj... niedosyc ze placzesz jak dziecko gdy ktos ci sie tu wypowiada nie na temat, to jeszcze agitujesz w nieudolny sposob... i jak bedziemy chcieli to sie bedziemy wpierdzielac i nic na to nie poradzisz;

ptasiek :) to ty zyjesz? :) Kiedy wracasz do deptania nam po pietach? :) ...

Aco do Fuxmena ... szukaj ludzi na własna ręke .. takcih z poza forum jak ktos jest z forum to sie sam chetnie dołoczy ibedzie liczył .. nie chodzi o to zebys ty mial wiecej Wu tylko TEAM .. :P nie badz dziecinny ..

dobra dobra juz dam sobie siana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...