Skocz do zawartości
MarcinX

31.05.2004 Stadion ÅšlÄ…ski

Rekomendowane odpowiedzi

E. Teraz to już się ich słuchać nie da. Kiedyś jak grali na gwardii w warszawie już było średnio.

Na koncercie nie beda grali tylko St. Anger

 

Dokładnie.

Ale fakt faktem ,St.Anger raczej średni mi podeszło.

Może nawet mniej niż średnio.

Kucyk.

Nieźle można zorganizować urodziny na takim koncercie :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i wtedy zaczely cie uszy bolec ? O_o

 

ja nie rozumiem ludzi, ktorzy tak pier... bosh

 

znajdz dzisiaj zespol niekomercyjny, ktory wydal przynajmniej 5 plyt w nakladzie co najmniej 100k i jeszcze istnieje O_o

 

 

nie lubisz zespolow komerycjnych?

 

www.jcs.prv.pl - polecam

mp3.wp.pl ;] - monstrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie metalliki dało się słuchać od kill'em all do black album. Potem to już była komercja typowa.

Ee tam na Black Album bylo najwiecej hiciorow :P

ale czemu to co popularne od razu musi byc kojarzone z komercja ? :P

dla mnie Load i Reload to dobre albumy - mniej schematyczne niz poprzednie. A St Anger no coz troche przypomina mi tanie lojenie byle szybko byle czad a dla mnie w tym sensu nie ma i nie lubie takiego podejscia do muzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St. Anger wogole nie trawie. Tak jak mowil Paranoik Metallica byla dobra kapela od Kill'em all do Blacka - ze szczegolnym wyroznieniem Master of Puppets i And Justice For All.

 

BTW: To prawda ze przed Metallica ma grac Slipknot? Bo jak tak to bedzie ciekawie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slipknot  przed Metallicą :?:

Hmmmm.

Pierwsze słysze.

Ale jestem za.

:arrow: tez pierwszy raz slysze, ale byloby super :twisted: z mila chencia zobacze chlopakow ze Slipknot'a na zywo. stracilem to okazje kilka lat temu w Spodku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam urodziny w tym dniu, jakby zagrali jakiś kawałek specjalnie dla mnie to może bym wpadł  :lol:

Hehe, ja mam urodzinki 22 marca czyli w dniu koncertu Limp Bizkit :) Bym skoczył na jeden i na drugi koncert, ale chyba fundusze nie pozwolą. Póki co w grudniu zaliczone Deep Purple i nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam na Black Album bylo najwiecej hiciorow :P

ale czemu to co popularne od razu musi byc kojarzone z komercja ? :P

dla mnie Load i Reload to dobre albumy -  mniej schematyczne niz poprzednie. A St Anger no coz troche przypomina mi tanie lojenie byle szybko byle czad a dla mnie w tym sensu nie ma i nie lubie takiego podejscia do muzy.

Na Black Album najwiecej hitow ? O_o

Skad wiesz czym sie kierowali przy tworzeniu St. Anger, hm? Oni z gory zalozyli jaka ta plyta ma byc, miala byc ostra i mialo to byc cos noweo i jest ostre i jest to cos nowego, nie jest to nuMetal, jest to troche taki garazowy styl, no nie wiem mi sie tam srednio poodba, ale najwazniejsze ze dalej graja...

 

Tez slyszalem ze Slipkntot przed Metallipa ma zagrac...

 

 

Btw. Lisek tez sie 22.03 urodzilem :D tyle ze w 1985 r. a ty chyba wczesniej bo zdaje sie ze starszy jestes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy koncert jaki IMHO dala Metallica (a ja na nim bylem) to ten w Spodku w1987r, i nie mialbym nic przeciwko temu zeby ich i teraz posluchac.

Faktem jest ze jak uslyszalem ze w Metallice bedzie gral Robert Trujillo, liczylem na jakis niesamowity material ktory moglby dorownac temu co bylo na plycie Suicidal Tendencies "Lights, Camera... Revolution!" no coz, troche sie zawiodlem.

Nie zrozumcie mnie zle, to dla mnie nadal jest fajna muzyka ale brakuje tej magii ktora byla na pierwszych trzech plytach a zwlaszcza "Kill'em All" ktora uwielbiam najbardzie ze wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...