Skocz do zawartości
jaan

Jak kręcą się twoje SPECTECKi ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauwazylem ostatnio ze troche ludzi na forum posiada pamiec tej firmy. Ciekawia mnie wyniki podkrecania tych memorek , bo moje calkiem niezle poszly :D , mianowicie stabilne 210Mhz 7:2:2:2,5 z 2,8V 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medievil a stosujesz jakies dodatkowe radiatorki??Bo u mnie na  380mhz już gry się wieszają.Moze to wina tego beznadziejnego ecsa :(  :?:

Dziwne , u mnie na 210 ladnie chodza tylko nie wiele sie grzeja...

Moze to wina zasilacza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem -Codegen 300W -to chyba wszystko wyjasnia :lol: Orientujecie się jaki zasilacz jest potrzebny by myslec o czestotliwosciach typu 230mhz :?: 400W wystarczy :?: Mozecie cos polecic -tylko w rozsądnej cenie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie najlepsza przepustowość wyszła przy cl2 2-3-6 ,333mMz

kość to 256Mb PC2100,dodam że poszła też na tych timingach na 400 Mhz(oczywiście asynchro),ale przepustowaść mocno spadła,napięcia nie ruszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie najlepsza przepustowość wyszła przy cl2 2-3-6 ,333mMz

kość to 256Mb PC2100,dodam że poszła też na tych timingach na 400 Mhz(oczywiście asynchro),ale przepustowaść mocno spadła,napięcia nie ruszałem

8O 8O 8O

 

Nie wiem czemu ale nie chce mi sie w to wierzyc ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie najlepsza przepustowość wyszła przy cl2 2-3-6 ,333mMz

kość to 256Mb PC2100,dodam że poszła też na tych timingach na 400 Mhz(oczywiście asynchro),ale przepustowaść mocno spadła,napięcia nie ruszałem

8O 8O 8O

 

Nie wiem czemu ale nie chce mi sie w to wierzyc ;P

nazywasz mnie kłamcą ? :evil:

mogę zrobić screena jak taki z ciebie niedowiarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie najlepsza przepustowość wyszła przy cl2 2-3-6 ,333mMz

kość to 256Mb PC2100,dodam że poszła też na tych timingach na 400 Mhz(oczywiście asynchro),ale przepustowaść mocno spadła,napięcia nie ruszałem

8O 8O 8O

 

Nie wiem czemu ale nie chce mi sie w to wierzyc ;P

nazywasz mnie kłamcą ? :evil:

mogę zrobić screena jak taki z ciebie niedowiarek

Ej no ziom ( :lol: ) nie burz sie tak...

 

Nie nazywam Cie klamca , ale zrozum , ze ludzie rozne rzeczy pisali... :D

 

P.S. A tego screena z przyjemnoscia zobacze... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie można wysyłać z własnego kompa,więc wrzuciłem screeny do starego posta u konkurencji (mam nadzieję że nikt mnie za to nie powiesi  :D )http://forum.pcmaniak.pl/sutra8992.php#8992

Mmm , tylko pozazdroscic... a tak walsciwie to gratulacje ( nie ma to jak szczescie w doborze sprzetu :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczęście? to chyba nagroda za to jak ze mnie zdarli w sklepie,pół roku temu dałem za nią 256+128 sdram+40zł :? (nie miałem kasy)-teraz bym za to kupił dwie takie

ktoś sprawdzał jak chodzą z innymi pamięciami?

ja kiedyś dokupiłem 128 "no name" i na defaulu winda staneła ale po włączeniu czegośc w 3d - zwiecha,po o/c w ogóle nie ładował systemu,wymieniłem na inną "no name" i to samo,ciekaw jestem jak spec-tekwspółpracuje z markową pamięcią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczęście? to chyba nagroda za to jak ze mnie zdarli w sklepie,pół roku temu dałem za nią 256+128 sdram+40zł :?  (nie miałem kasy)-teraz bym za to kupił dwie takie

ktoś sprawdzał jak chodzą z innymi pamięciami?

ja kiedyś dokupiłem 128 "no name" i na defaulu winda staneła ale po włączeniu czegośc w 3d - zwiecha,po o/c w ogóle nie ładował systemu,wymieniłem na inną "no name" i to samo,ciekaw jestem jak spec-tekwspółpracuje z markową pamięcią

Widzialem ze ktos na forum mial te pamieci z innymi... wiec pewnie chodza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam kosci p2100 i bezproblemu smigaja na fsb 333 przy cl2,5 i standardowym napieciu :twisted: ale obecnie mam ustawione na 266 (synchro) a czsow nie pamietam, jakos nie chce mi sie zagladac do chepomem ;) nie probowalem wyzje odpalac bo proc juz nie pozwala a zmiana napiecia pamieci to tylko z windy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem parę dni temu 512/333 i już nie jest tak różowo cl 2,5-3-3-8 i jakakolwiek zmiana- system zalicza zwieche,przepustowość wyszła jak w podkręconej 266,ale wydajność w 3dmark spadła :cry: ,no ale to parę punktów a wszystko teraz ładuje się błyskawicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...