Skocz do zawartości
cracko

DOPISZ SIĘ TUTAJ - a twój nick będzie w NOWYM programie !!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle wpadł mi pomysł na dobry programik który będzie "ważył" parę kilo tylko ( takie są plany)

 

Szczegółów nie zdradzam na razie ale mogę powiedzieć że będzie przydatny.

 

A zatem. Każdy kto się tu wpisze - znajdzie się na ZAWSZE w podziękowaniach dla beta - testerów.

 

Program udostępnimy jutro wieczorem więc LIMIT WPISYWANIA/ZAMKNIĘCIE zabawy w niedzielę 7.03.04r. o godzinie 20:00 - potem się nie wpisujemy - bo to i tak nic nie da.

 

Żeby nikt nie mówił że wątek statsiarski to może pobawimy się w kotka i myszkę i będziecie zgadywać jaki to jest progz.Niech to będzie wątek - zagadka ( buhaha ale wymyśliłem :) )

 

Nie ma mnie do jutra ( okolice 23:xx ) gdzie zapodam linQ do programu.

 

No chyba że wcześniej będziecie nalegać to coś "puszczę" późnym popołudniem.

 

 

Zatem... kto pierwszy?

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę.

 

Na pewno masz zamiar napisać aplikacje, która będzie przechwytywać linki kliknięte gdziekolwiek (np. w gg) i otwierać je w domyślnej przeglądarce. Z góry dzięki ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni screen na dzisiaj gdyż wychodzę na egzamin x2 - programik - ładuje się do traya i startuje z windowsem ( należy to zrobić ręcznie - wrzucić go do autostartu )

I zajmuje 0.5 MB RAM ->

 

 

 

p.s. od razu uspokoję ciężko przestraszonych - nie jest to żaden wirus ani tronaj ani inne ścierwo :)

 

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...