Skocz do zawartości
cracko

DOPISZ SIĘ TUTAJ - a twój nick będzie w NOWYM programie !!

Rekomendowane odpowiedzi

hehe.

u mnei napisał że nzalazł 1 plika usunął 110..

jak dla mnei to nei do przyjęcia że programik "COŚ" usuwa.. nawet nei wiadomo co i nei ma sie na to absolutnie ŻADNEGO wpływu..

jak narazie to programik bardziej tajemniczy jest niż niektóre trojany..

powinien:

po pierwsze:

wyświetlać liste tego co znalazł i co chce usunąć,

po drugie:

mieć możliwość zaznaczenia co zostawić a co wywalić..

 

poza tym.. chwilowo operowcy chyba przydatność mają zerową.. te cookies które miałęm zostały mi z czasu kiedy chwilowo używałem ie..

no ale jak ktoś bardzo namietnie buszuje po sexlinkach pod ie to może to faktycznie przydatne jest hehe :D

 

ale jestem na początku akapitu w kreditsach :D piwko :D

prywata roxx :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten program nie ma zadnej przydatności. Pomijajac ze korzystam z opery to program się wysypuje przy zamykaniu pod windows 2003. I widać ze jest to błąd w programie. Błąd który zamiesciłem wczesniej poprzedza okienko z samego programu o treści AAAA i nazwie okna BBBB. Wpisanie tak bezsensownego komunikato miało jakiś cel??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie programik znalazl i wyeliminowal jakies 2 cosie

po odpaleniu ad aware bylo czysto wiec chyba dziala ;)

 

 

uzywam firefoxa, w2k3 (nie ma problemow z zamykaniem. nie wiem czy powodem moze byc to ze przerobilem go na stacje robocza?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kisio->a jak sobie to wyobrażasz - proszę - opisz !!

bo ja sobie nie wyobrażam żeby co np 5 sek się mnie pytał czy coś usuwać ?

 

btw. a gdzie inne przeglądarki saveują cookiesy ?? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały program. Z wersji na wersje ma coraz wiecej błędów. Teraz wywala ten sam błąd przy kliknięci na przycisk dodaj a przy zamykaniu jak były jakieś bezsensowne komunikaty i błedy tak są dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no w sumie tez racja..

mi sie ciągle kojarzyło z ta listą z Ad-Aware..

ale mógłby ich na przykład nei usuwać.. tylko przenosić do jakiegos tymczasowego katalogu.. z zapamietaniem ścieżki powrotu.. tai rodzaj kwarantanny..

a na życzenie użytkownika mógłby taką liste wyświetlić i wtedy by sie już wybierało czy coś definitywnie wywalić.. czy jest potrzebne.. i wtedy możnaby dodać od razu ro tej listy z bezpiecznymi kukizami..

nie wiem czy jasno sie wyrażam bo już prawie śpie.. jak co to pytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj -> nie wiem jaki masz system ale jesteś jedynym użytkownikiem który narzeka

 

progz jest TYLKO POD XP!!!!!!

Ja mam win2003 czyli serwerowa wersja XP. Jestem jedyny?

 

Tak samo wywala się na win2K. Mnie również się nie przyda ;]

Jeśli program jest tylko pod XP to co za problem zablokować jego działanie pod innymi wersjami windows. Przecież to tylko kilka linijek kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały program. Z wersji na wersje ma coraz wiecej błędów. Teraz wywala ten sam błąd przy kliknięci na przycisk dodaj a przy zamykaniu jak były jakieś bezsensowne komunikaty i błedy tak są dalej.

Może to cos z twoim systemem. Ja mam W2K3 i działa spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały program. Z wersji na wersje ma coraz wiecej błędów. Teraz wywala ten sam błąd przy kliknięci na przycisk dodaj a przy zamykaniu jak były jakieś bezsensowne komunikaty i błedy tak są dalej.

Może to cos z twoim systemem. Ja mam W2K3 i działa spoko

Ta może jeszcze sam wkompilowałem w ten program, jakieś bezsensowne komunikaty. W dodatku po przełączeniu w tryb zgodności z 98 błędów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...