Skocz do zawartości
^CooLeR^

Jakie pamięci kupić ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje zakup nowego sprzetu - barton2500+ soltek sl-frn2-l i 256DDR.

Ramy planuje kupic 400MHz i nie bede musial ich krecic w przypadku podkrecenia procka na 3200+, czy w tym przypadku wystarcza mi ramy No-name za 150zl ?? Chodzi mi o ogolna wydajnosc pamiecie bez podkrecania, czy kupujac np. Kingsotny za 210zl, 60zl drozej duzo zyskam na wydajnosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Kingstony zamiast tych No name'ów, bo one są do [gluteus maximus] :twisted: a Kingstony u mnie się spisują ok ;]

 

Jeśli chodzi o wydajność to powinieneś odczuć, powinieneś odczuć również różnicę w oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wydajność to powinieneś odczuć, powinieneś odczuć również różnicę w oc.

Ale chodzi własnie o to ze ja nie mam zamiaru ich krecic :/ , procka dam na fsb200 i Ramy akurat beda chodzily na 400MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz niskie timingi i na 400fsb tylko bedziesz krecil nie wiecej

to dobre beda kingmaxsy albo Infineony

 

jak do fsb ponad 400 to hynixsy

 

wszystkie w podobnej cenie

 

Kingstony odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie szukasz pameici do fsb wyzszego od 400 to poszukaj testó jakie pamieci chodza na najnizszych timingach bo rózne pamieci sa róznie projektowane, jak trafi ci sie pamiec projektowana do wysokich to nie uzyskasz na tym niskich timingów. Ty szuaksz 400 a 400 mozna dorwaćz timingami 2 2 2 11 a w wydajnosci to by ci dało bardzo wiele niz jakieś no name co chodza 3 3 4 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...