Skocz do zawartości
Zioło85

Z athlona 2500+ na 3200+

Rekomendowane odpowiedzi

mam athlona 2500+ 1,833GHz i podkrecilem go na 2,2GHz (200/11) co daje mi athlona 3200 Mam zasilacz jaki mam na auto ustawione w biosie daje mi na procka 1,72V gdzie powinien dac 1,65V Ustawilem manualnie w biosie na 1,7V i mam teraz na jadrze 1,68V Proc pracuje stabilnie i nie mam zadnych problemow. pytanie brzmi czy on mi na przyklad nie siadzie po pol roku ????????!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyzstko to loteria bo zawsze cos sie moze zdarzyc :D. Ale tak powaznie to jezlei masz kiepski zasilacz to zmien go jak najszybciej, bo do OC jest on bardzio wazny. Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahania Vcore sa jak najbardziej normalne, zaleza od plyty. Na zasilke uwazaj swoja droga, ale ma to raczej maly zwiazek z Vcore.

 

Sirzenek -- nie wiem czy wiesz, ale na tym forum nie mozna miec grafik w podpisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie i ladnie ale nie wiadomo jaka mobo ma Zioło85 :P

Prawie kazde mobo przeklamuje Vcore, wiec model mobo nie robi duzej roznicy.

 

Sirzenek>> :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Zioło85

 

jakie mozliwsosci OC ma ta plyta ?

tzn maksymalne napiecia v-core i v-dimm

jakie ma czestotliwosci agp/pci przy 210 i 220mhz fsb

jakie wrazenia uzytkowe ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ja sie pytam czy on mi nie siadzie po pol roku ???? a tak na dokladke to wiatraczek mam standardowy box i temperature normalnie mam 39-40*C a w stresie 49-50*C A biosie nap. zawsze mi pokazuje 1,6V czy to mam ustawione na 1,65 czy 1,8V. pamietajcie jakie bylo pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym coolerze i zasilaczu nie wiadomo jakim sporo ryzykujesz . . . procesor jest w stanie działac z takim taktowaniem kupe czasu ale nie wiadomo czy zasilka nie pusci ciut wiekszego napiecia i ci wszystko spłonie . . .

 

PS. ostatnio gosc przywiozl mi kompa ktory mial codegena 300W i chodzilo na tym p3 i splonelo wszystko doslownie poczawszy od proca skonczywszy na NAPEDZIE CD LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...