Skocz do zawartości
fuxmen

Czasy liczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie czasu liczenia jednostek. Podawajcie największy i najmnijeszy.

Największy to jednostki na 4.1 teraflopa(do sprawdzenia w seti spy) a najmniejsze to coś koło 3.3 teraflopa.

I na jakim sprzęcie to wyciągacie.

 

Ja na 147*12,5=1840MHZ synchro z ramem na żadnych jakiś wyrąbanych timingach i gg, antyvir w tle oraz winamp i internet przeglądam:

3.33 teraflopa minimum miałem 2:56

4.10 średnio 3:50-4:00 czasmi powyżej 4:10 jak ostro siedę na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi że tak ale musząsie wszyscy pozytywnie wyrazić a to potrwa, tak wiec od przyszłego tygodnia bediemy z wami. Nie wiem czy wszyscy przejdą ale część napewno. Dobija mnie to ze zaczniemy z taką małą ilośćią wu!!!! Szkoda ze nie można mieć całyz z teamu no ale trudno.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może dobrego faqa do seti queue....

Oki ide kręcićmojąmaszynkę muszę dojść do 2 gh albo się spali albo pujdzie hihihihih wtedy nowy procio :lol:

No to jazda jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dołaczyłęm do was pod nazwąManhattan & Co. teraz twa zbieranie starej ekipy do nowego konta troszke potrwa ale juz jest kila osób

Oki wspinamy sie po drabince założyliśmy nowe konto i liczymy pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dołaczyłęm do was pod nazwąManhattan & Co.   teraz twa zbieranie starej ekipy do nowego konta troszke potrwa ale juz jest kila osób

Oki wspinamy sie po drabince założyliśmy nowe konto i liczymy pozdro,

i tak trzymać podpinaj pod te konto ile się ludzi da :)

ps a jak tam reszta twojego teamu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t-bred 10x232 srednio niby 2h15m ale od niedawna jade na takim ustawieniu i zejdzi mi sredni czas jesio

z wczoraj czasy kilku ostatnich wu wygladaja tak:

 

Dołączona grafika

 

fajnie to wyglada tak 1h55m pod rzad :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak ja bym miał takie czasy to moja ekipa by liczyła 30 WU na dzień a tak to tylko 25 :D

ino ze ja mam ponad koło 500mhz wiecej od ciebie i na blisko 2x wiekszym fsb :>

 

Chaos :arrow: extra czasy :)

Robiles cos wtedy na kompie??

no generalnie to liczy kolo 2h tak do 2h30 w dzien, jaksie trafia ładniejsze próbki to jest ponizej 2h :> a czasem to sie trafią takei co minute liczy albo 3 minuty :>

 

moja srednia z prawie 500 wu liczonych od stycznia (Fido i ja mieszkamy w jednym akademiku w jednym pokoju i on ma setiqueque zainstalowane i tam sa fajne statystyki) wynosi 2h17co wydaje mi sie całkeim przyzwoite ... ja na kompie robie cos cały czas ino ze ostanio mało gram bo nie ma w co w sumie :) .. jak wyjdzei Painkiller to srednia mi i Fidowi napewno spadnie :>

 

zeby nie bylo tak kolorowo to jak mialem jeszcze 10.5x210 to liczylem jakos tak:

 

Dołączona grafika

 

teraz jak mi sie trafi jakas próbka powyżej 2h30m to jzu musi byc jakis ewenement .. pozatmy zauwazylem ze FSB nie ma chyba zbyt duzego wplywu na licznie seti bo mam "pod soba" 2 osoby liczace na

Bartonie 2500+ (1833mhz)

i T-bred 2200+ (1800mhz)

a maja takie same srednie kolo 7 wu na dzien (co prawda z lekką przewagą bartona .. :> wiec to roznie bywa .. jak dostane hynixy i powalcze z fsb to bede wiedział wiecej na ten temat .. jakby Vip zapodał na swoim 10x250 seti to odpowiedziałby na kilka pytan .. moze go namowie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D wiem co znaczy baleron, mój siostrzenieć na baleronie 1 ghz liczy jednostkę 16 godz, a kolega na pwntiawie 3 500MHZ liczy 12 godz więc wywnoiskujcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...