Skocz do zawartości
fuxmen

Czasy liczenia

Rekomendowane odpowiedzi

i co?? uwarzasz ze to dużo??? ja na moim w podpisie ciągnę koło 3 h(najmnijesze jednostki) do ponad 4 najwieksze

nie napisałem to dlatego że nie wiedziałem czy to dużo czy mało, ale teraz po spowolnieniu ramu aby chodził synchro z procem robi jednostkę szybciej bo koło 4h 20 m :D

Nie ma co narzekać, kumpel z p4 2.0ghz liczy WU 7h45m(średni czas), ale podobno ma bardzo zasyfiony system

to wypadało by go trochę odświerzyć bo to już oznacza że czas na format chyba ?
z takiego czasu na duraku 1.2 ghz to powinienes sie cieszyc ja czasami mam więcej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) nie obraze sie :)

skoro ci sie podoba to sie ciesze ...

mam ja jzu spory kawalek czasu .. i nie mam zamiaru jej zmieniac .. bedzie mi milo ze ktos bedzie mial moja tapete :D

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzal ktos roznice pomiedzy 3.03 a 3.08 bo ten wczesnijszy u mnie liczy jkies 15 minut szybciej proobke ( liczylem na tej samej testowej ) i w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos jescze robil taki test ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest u mnie nie tak, albo nie wiem ..

 

pierwszy unit który liczyłem, jeszcze chyba na bartku 2400mhz poszedł w 2h20min

 

teraz mam mobile, 2,65 Ghz i liczę po 3,5-4h !!

na linuksie, pod gentoo.

nie wiem co jest nie tak.. czy WU są "większe" czy coś nie tak z moim softem czy mi sprzęt nawala? (choć w benchmarkach wydajność CPU mam taką, jaką powinienem mieć, czyli duuużąą ;D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednostki mają różną wielkość od 3,3TF do 4,1TF co przy Bartku 3100+ daje 20 min różnicy. U mnie w Spy mam liczenie w idle i na czas liczenia wpływa jeszcze co jest dodatkowo uruchomione na kompie. Ale taka duża różnica może coś dodatkowo liczył komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut powiadasz.. u mnie jest coś nie tak.

 

komp był włączony, ja byłem w szkole, wracam - 70% policzone aktualnego WU i czas ponad ponad 2,5 h.. ściągnę sobie potem windowsowego klienta i przeliczę jednostkę tam

 

aktualnie pod linuksem ksetispy mi pokazuje, że mam WU 3,98 TF, 247 MegaFLOPs/second i ponad 9 CPU Cycles / FLOP co jest porównywalne wg. tego programu z ... AMD K5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiedziałem dzisiaj trochę na windowsie.. klient tekstowy, jedna WU - 1h45min przy pracy przy kompie (www głównie) więc sprzęt jest ok, jedynie klient linuksowy musi być do [gluteus maximus] :( no ale trudno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie ile to 'zaśmieconych' jednostek moze trafić się w ciągu doby :)

 

Dołączona grafika

 

Piąta kolumna to procentowe przeliczenie jednostki (jakby ktoś nie wiedział ;)) ale tu sami starzy wyjadacze seti'owi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zytek>>pewnie nic nie zrobią bo i tak projekt a niedługo się kończy

 

ja licze na kliencie 3.03 i teraz wszystkie jednostki ponizej 4 godzinin przeważnie 3:40 a czasmi ponizej 3 godzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy widzieliscie taka lipna jednostkę??

Dołączona grafika

nie chce zejsc ponizej 4 godzin zobaczymy bo jeszcze mi zostala godzina do końca

update

jednostka liczyla sie 25 minut dłuzej niz taka na 0,400 ar więc jest to swego rodzaju lipa jak nic, co smieszne pisalo 3,55 teraflopa wiec powino liczyc mi cos kolo 3:20-30 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zytek: sprobuj na wine'ie odpalac windowsowego klienta. gdzies czytalem ze niektore jednostki liczy szybciej. jak sprawdzisz to podziel sie wrazeniami :)

no popatrz, tak też zrobiłem, niestety nie dało mi to przyśpieszenia.

 

za to pomogła zmiana kernela! ;D miałem 2.6.5-mm6 z portage Gentoo, teraz wrzuciłem waniliowe 2.6.5 i od razu 100 MFLOP/s więcej i jednosta liczy się jakieś 2:40 - to i tak z pół godzinki dłużej niż na windowsie, no ale nie jest źle. Zobaczymy jak wine + windowsowe seti sobie radzi na nowym jajku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...