Skocz do zawartości
fuxmen

Czasy liczenia

Rekomendowane odpowiedzi

ja jak dalem w menadżeże zadań na najwyższy to nie moglem spowrotem wyłaczyć tylko restart F13 pomógł :D :Dja jak dalem w menadżeże zadań na najwyższy to nie moglem spowrotem wyłaczyć tylko restart F13 pomógł :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na kompie z celeronem 1.7GHz @ 2.0GHz próbka 3,91TF liczy się 7 godzin i 12 minut to chyba jakieś nieporozumienie :roll: a na kompie z podpisu próbka liczyła się około 4 godzin :evil: Jak porównuje z wami to lipa w każdym względzie. Aha jeszcze jedno kiedyś miałem amd xp 1600+ (1.4GHz) i jak pamietam próbka liczyła się średnio 3:30... Coś intelkowi nie zabardzo wychodzą te transfornaty furiera :lol: Moje pytanie czy odpalał ktoś dwa procesy seti na intelu z ht i każdy osobno przypisany do "psełdo dwuch procków" ? Hmmm jeszcze pytanie nr 2 Czy ktoś liczy na platformie 2 x cpu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie porównania P4 i Celka to takie wyniki mnie wcale nie dziwią - po prostu te Celki to jest dno pod kazdym względem. O czym większość wie, a ty dałeś tylko kolejny dowód na to.

 

Natomiast to że ci liczyło kiedyś 3:30 na Athlonie też nie ma znaczenia - gdybyś teraz liczył na tym procku to czas liczenia byłby dużo dłuższy. Natomiast 4 godziny na Pentium z zegarem 2,4GHz to normalny wynik.

 

Da się odpalić 2 procesy na Intelu z HT. Liczy się na tym bardzo ładnie i szybko.

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...