Skocz do zawartości
michalak

Młodzież Wszechpolska

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid...998790&kat=1342 [Poprawiłem na normalnego linka - ParanoiK] i już niewiem sam co powiedzieć. Ci z MW to są tacy idioci jakich mało, nie jestem gejem ani lesbijką :wink: , ale nie popieram wtrącania się kościoła w sprawy publiczne a ci z MW to są chyba sami ministranci z ciemnogrodu. Przez takich wyrabiamy sobie opinie jako naród. Gdy ich widze w TV to mi się niedobrze robi. Mają nawet www: http://www.wszechpolacy.pl/ gdzie możecie o tych debilach poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ta Młodzież :lol: (Wszechpolska ofkorz ;) )

mysla ze cos zdzialaja pod przykrywka Patriotow, ludzi przejetych losami Polski ale jedyne co robią to wielkich PAJACÓW z siebie, sluchaja tych tam "na gorze" myslac ze robia cos dobrego

jednak brak mozgu i slepa wiara w cuda konczy sie tak jak tutaj to widzimy........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob kosciol sie wtraca w zycie publiczne(?), chyba sensowniejszy bylby protest przeciwko kierowniu naszego kraju przez beton komunistyczny, bo jak tak dalej pojdzie to zostanie z niego tylko ruina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja racje, kosciol mogl byc tak silnym autorytetem w sredniowieczu a nie dzis.

Ależ właśnie kościół powinien być autorytetem jak najbardziej. Za to nie powinno się narzucać religii ludziom na siłę.

Autorytet (niem. Autorität z łc. auctoritas ?powaga, godność?) 1. ogólne uznanie, poważanie, wpływ kogoś. 2. osoba, grupa, instytucja, która ma szczególne uznanie ogółu dla swoich osiągnięć.

I jest to znaczenie jak najbardziej pozytywne. Lecz autorytetów nie da się narzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosciol powinien byc autorytetem dla tych ktorzy tego chca

To chyba oczywiste :?: :!:

 

Każdy ma swój własny autorytet. Gdyby narzucano nam go z góry, byłoby to tragedią...wyobraźcie sobie...Andrzej Lepper :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to cała ta chołota z MW to życiowi nieudacznicy (albo kandydaci na nich),którzy w ten sposób próbują jakoś "zaistnieć" - nie ważne jest w jaki sposób - ważny jest cel. I jedna rada dla tych wszystkich oszołomów - łapy precz od religii - bo to sie kiedys obróci przeciwko wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz kiedys o nich pisalem...

 

widzieliscie jakies relacje z ich demonstracji??

jak patrze na wiekszosc, z nich, to sa normalne dresiarskie mordy, nawet maja szaliki MW !!!!

a jakim jezykiem wladaja......

po prostu miodek sie chowa :/

 

dla mnie cale to MW to jedna wielka porazka i tyle

jak sa tacy wierzacy, to niech do OAZY ida, a nie pacyfikowac legalna demonstracje...

zreszta juz nie pierwszy raz......

 

ktos madry kiedys nazwal MW bojowkami LPR-u

 

cos w tym chyba ejdnak jest :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob kosciol sie wtraca w zycie publiczne(?)

Kosciol nie tylko sie wtraca, on wlazi z butami! IMO kosciol powinien zajmowac sie krzewieniem wiary a co za tym idzie promowaniem swojego systemu wartosci ale nie powinnien tego robic na sile!

Mimo ze generalnie Francji nie lubie to musze przyznac ze ich rozwiazanie jest najlepsze.

chyba sensowniejszy bylby protest przeciwko kierowniu naszego kraju przez beton komunistyczny, bo jak tak dalej pojdzie to zostanie z niego tylko ruina

Beton komunistyczny niczemu akurat nie winien lezy sobie na smietniku historii ( zyje jeszcze tylko w paru krajach Kuba, Korea Pln, Chiny).

Przypuszczam ze chodzi o ta lewicowa szajke zlodziei i aferzystow ktorzy akurat sa przy korycie?

Problem w tym ze nie ma zadnej alternatywy, jak nie lewicowi do prawicowi zlodzieje i aferzysci beda rzadzic to wszystko ta sam sitwa ktora kreci sie wokol rzadzenia tym krajem od 15 lat.

A wlasnie na tym wszystkim wygrywa kosciol w zamian za jakies tam poparcie nikt nie zamierza zalozyc cugli zachlannym ksiezulkom, wiec beda nadal przejmowac majatki, budynki i tereny za darmo, nadal beda przywozic luksusowe auta i sprzet na cele wyznaniowe.

Dlatego ja na zadne wybory juz nie ide, politycy bardzo sie tego obawiaja, zniechecenia spoleczenstwa do angazowania sie w zycie publiczne (tak jak wybory) ja taki stan osiagnalem, nie ma na kogo glosowac skompromitowali sie wszyscy a tych mlodych wyksztalconych pelnych zapalu i idealow partyjny beton (kazdy jeden SLD, PO i reszta) nikt do wladzy nie dopusci bo trzeba najpierw wypchnac na stolki zasluzonych towarzyszy - jakos to bedzie.

Nie przejmujcie sie tak wiekszosc z was jak pokonczy studia bedzie mogla z tego syfu uciec, chocby na pare lat zeby sie dorobic na zyciowy start zamiast tutaj zebrac o robote za 800zl.

Pewien facet z mojego miasta mial firme transportowa, nie duza raptem dwa TIRy, bylo mu niezbyt lekko, sprzedal wszystko i wyjechal do Anglii pracowac jako mechanik samochodowy i opowiadal znajomej (gorliwej patriotce) dlaczego wyjechal "Zarabiam 1700 euro na miesiac, utrzymanie mieszkania, samochodu wszelkie oplaty i wyzywienie zamyka w 1000euro , wiec zostaje mi 600euro, ale moja zona tez zarabia 1700euro, a jej kolezanka pielegniarka 3500euro."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pamietacie ale przy okazji dyskusji o radiu O Rydzyka wywiazala sie dyskusja o MW. Okazalo sie wtedy ze jeden moder jest w ich szeregach (tak mi sie przynajmniej wydawalo)

 

a moje zdanie na temat MW - toz to wyrzutki spoleczenstwa w jednym worku z O Rydzykiem, KS Jankowskim, LPR-em i Samoobrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze nie ma latwego sposobu by ich jak to sie mowi ~roz...wiązać.... wystepujac pod szumnym godlem jako mlodziez wszechpolska sa marginesem prawdziwej (wszech)polskiej mlodziezy - przynoszą wstyd.

 

czesc ich deklaracji ->

3. Młodzież Wszechpolska zamierza dokonać odnowy moralnej i narodowej {1} młodego pokolenia, wypowiadając wojnę {2}doktrynom głoszącym samowolę, liberalizm, tolerancjonizm {3} i relatywizm. Pragniemy wyprzeć z życia narodu podłość, fałsz i brud. {4}

 

1 - zyczenia

2 - wrogośc, wróg, za razem cel

3 - wrogowie juz są jaśniejsi,doktrynom gloszacym,,, ja bym powiedzial rownosc, wolnosc, bedacym warunkiem uzyskania wzrostu gosp. a wiec poprawy warunkow dla ogolu.

4 - podobnie jak w {3} swobodne operowanie terminami i zestawianie tych ktore sie neguje z tymi ktore raza w oczy kazdego w celu oczerniani tych pierwszych. czlowiek nie rozumiejacy terminu liberalizm odczyta go jako pokrewny pobocznym ktore rozumie.

 

no to zadeklarowali sie jako wrogowie ze tak powiem wspolczesnego oswiecenia, zacofani pseudo-patrioci, nasyceni wrogoscią, wyposazeni w spajającą ich anty-ideologię, wystarczy to by ruch byl trwaly! inna sprawa ze taką pseudo-merytorykę stosuje się dzisiaj w krajach zacofanych politycznie w ktorych "kultura polityczna" jeszcze niemal nie istnieje, przy jej uzyciu spaja się naród i utrwala swoją wladze, -> daj ludziom wojnę (zagrozenie) to pujdą z tobą, to sie odnosi (obecnie) przede wszystkim do państw Afryki.

 

takiego przekazu nasyconego 1. - zyczeniami 2. - wrogiem 3. - negacją uzywają też populisci, i jest to przekaz odpowiedni dla ludzi slabo myslacych samodzielnie, niezdolnych do glebszej analizy za to przywyklych do opiekuncosci i "obiadu na stole" a moze nawet "sniadania do lozka". mamy niestety taki potencjal dla populistow w kraju, jako kraj z mlodą demokracją, po-socjalistyczny, amy wielu luzi ktorzy nie bardzo są chętni do wlasnego wysilku i chetnie dostana wszystko podane na tacy. Ale - do prawdziwego dobrobytu - nie tędy droga.

 

Do pracy Polacy, i nie zapomnijcie głowy ! :-D :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na baranów z Młodych Wieśniaków... debile byli, są i będą...nie jesteśmy w stanie im pomóc :D

nie żebym był ze wsi ale nie obrazajmy wiesniakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na baranów z Młodych Wieśniaków... debile byli, są i będą...nie jesteśmy w stanie im pomóc :D

nie żebym był ze wsi ale nie obrazajmy wiesniakow

Jak najbardziej. Wszystkich urażonych moją wypowiedzią wieśniaków, najmocniej...PRZEPRASZAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob kosciol sie wtraca w zycie publiczne(?), chyba sensowniejszy bylby protest przeciwko kierowniu naszego kraju przez beton komunistyczny, bo jak tak dalej pojdzie to zostanie z niego tylko ruina

Chlopie gdzie ty masz beton komunistyczny , gdzie ty miales komunizm , jezeli juz to socjalizm . czytales moze dziela Marksa ( jezeli nie to polecam ) , o ile wiesz jak nie wiesz jak nazywa sie to ci podpowiem ( Kapitał ) , A co do kosiola , to dosc mam , pieprzonych czarny wtracajacych sie w nie swoje sprawy , chodzby --- roszczenia wzgledem panstwa, oszustwa podatkowe itp itd . A i jezeli chcesz wiedziec teraz w polsce nie ma lewicy no moze ( PPS o ile jeszcze istnieje ) a SLD to nic innego jak partia neoliberalna z bardzo dziwna nazwa nie pasujaca do jej dzialalnosci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie gdzie ty masz beton komunistyczny , gdzie ty miales komunizm , jezeli juz to socjalizm . czytales moze dziela Marksa ( jezeli nie to polecam ) , o ile wiesz jak nie wiesz jak nazywa sie to ci podpowiem ( Kapitał ) , A co do kosiola , to dosc mam , pieprzonych czarny wtracajacych sie w nie swoje sprawy , chodzby --- roszczenia wzgledem panstwa, oszustwa podatkowe itp itd . A i jezeli chcesz wiedziec teraz w polsce nie ma lewicy no moze ( PPS o ile jeszcze istnieje ) a SLD to nic innego jak partia neoliberalna z bardzo dziwna nazwa nie pasujaca do jej dzialalnosci.

Dobrze gada!

 

wypowiadając wojnę doktrynom głoszącym samowolę, liberalizm, tolerancjonizm

Jak o tej walce przeciwko tolerancji przeczytalem to calkowicie utwierdzilem sie w przekonaniu, ze oni maja nasrane w glowach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewacie?? Większość z tych ludzi to dawni skinheadz, czasem nawet pseudokiice którzy zaczeli studia. A jesli studiuja to takie kierunki jak historia czy socjologia. Żyją w kościółkowyum świecie bajek, wspomnieniach o silnej i wielkiej Polsce.... Żałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewacie?? Większość z tych ludzi to dawni skinheadz, czasem nawet pseudokiice którzy zaczeli studia. A jesli studiuja to takie kierunki jak historia czy socjologia. Żyją w kościółkowyum świecie bajek, wspomnieniach o silnej i wielkiej Polsce.... Żałość

ja sobie wypraszam obrazanie socjologii :roll: , i zeby nie bylo to mam poglady komunistyczne czy tez blizej mi so socjalicmu-utopijnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm prawda jest taka ze pewna aktywna czesc MW to ludzie wykrztalceni lub krztalcacy sie, oni maja zamiar kierowac tami masami bylych skinkow i szalikowcow ktorych to w szeregasz MW jak mi sie wydaje jest bardzo duzo.

 

imo zeby sie podpisac pod tym co oni twierdza trzeba miec w glowie niezle nakopsane, idioci nie patrioci

 

(.)

 

i zeby nie bylo to mam poglady komunistyczne czy tez blizej mi so socjalicmu-utopijnego

powaznie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm prawda jest taka ze pewna aktywna czesc MW to ludzie wykrztalceni lub krztalcacy sie, oni maja zamiar kierowac tami masami bylych skinkow i szalikowcow ktorych to w szeregasz MW jak mi sie wydaje jest bardzo duzo.

 

imo zeby sie podpisac pod tym co oni twierdza trzeba miec w glowie niezle nakopsane, idioci nie patrioci

 

(.)

 

 

i zeby nie bylo to mam poglady komunistyczne czy tez blizej mi so socjalicmu-utopijnego

powaznie ??

Hmm , raczej zwykly szeregowy uczestnik tej mlodziezowki nic nie bedzie mial do czynienia z tlumem , no chyba ze po przejeciu wladzy mprzez Lige Polskich Oszołomow trzeba bedzie jakies manifestacje rozpedzic , :wink:

 

To powaznie to raczej pytanie retoryczne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...