Skocz do zawartości
Pompej

Klasyfikacja telefonów

Ktory wybralbys telefon???  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory wybralbys telefon???

    • Siemens C60
      1
    • Siemens S55
      10
    • Sony Ericsson T610
      36
    • Sony Ericsson T68i
      2
    • Sony Ericsson T300
      1
    • Sony Ericsson T230
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Tematów o telefonach jest już dużo, ale w żadnym nie znalazłem konkretnej klasyfikacji takich fonów:

- Siemens C60

- Siemens S55

- Sony Ericsson T610

- Sony Ericsson T68i

- Sony Ericsson T300

- Sony Ericsson T230

 

Głosujcie w ankiecie i dajcie ew. uzasadnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram SE T610 ponieważ jest zdecydowanie najlepszy i wyprzedza resztę pod względem rozwiązań technicznych. Pozostałe ustawiłbym w następującej kolejności:

Siemens S55

SE T68i

SE T230

SE T300

Siemens C60

 

Polecam artykuł:

=5973]http://telefonia.wp.pl/articles/index.html...IN[art_id]=5973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie brac pod uwage ceny ;) to wybor jest tylko jeden SE t610, najbardziej zawansowany technicznie telefon, ma wszystko czego mozna chciec od telefonu w tej klasie, mozna sie przyczepic tylko do aparatu ktory wystarczy tyko do MMS ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S55 bo ma go najpiekniejsza dziewczyna w mojej klasie (mzoe niedlugo bedzie moja :D )

 

 

ewentualnie T610 bo ma najlepszy wyswietlacz z tych wszystkich telefonow i wogole calkiem fajny jest zdjecia robi kiepskie jak dajesz na kompa na wyswietlaczu nawet nawet ale V300 ma lepszy wyswietlacz i ekranik ale widze ze nie bierzesz tego telefonu pod uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S55  bo ma go najpiekniejsza dziewczyna w mojej klasie (mzoe niedlugo bedzie moja  :D )

 

 

ewentualnie T610 bo ma najlepszy wyswietlacz z tych wszystkich telefonow i wogole calkiem fajny jest zdjecia robi kiepskie jak dajesz na kompa na wyswietlaczu nawet nawet ale V300 ma lepszy wyswietlacz i ekranik ale widze ze nie bierzesz tego telefonu pod uwage

hehe no zeczywiscie ten powod ma znaczenie ;) chyba tylko w Twoim przypadku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S55  bo ma go najpiekniejsza dziewczyna w mojej klasie (mzoe niedlugo bedzie moja  :D )

 

 

ewentualnie T610 bo ma najlepszy wyswietlacz z tych wszystkich telefonow i wogole calkiem fajny jest zdjecia robi kiepskie jak dajesz na kompa na wyswietlaczu nawet nawet ale V300 ma lepszy wyswietlacz i ekranik ale widze ze nie bierzesz tego telefonu pod uwage

hehe no zeczywiscie ten powod ma znaczenie ;) chyba tylko w Twoim przypadku :D

heh no to by bylo tylko w moim wypadku :D heh bez kitu bym wziol ta komore chyab ze ona by mnei namowila na tego SE :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym jest lepszy T610 od S55 (oprocz wyswietlacza) - przegrajcie sobie zdjecia do kompa to zobaczycie roznice. S55 ma najlepszy aparat ze wszystkich fonow (jak narazie). No oprocz tego image producenta. Po paru fonach nie ufam juz korporacji "SonyEricsson". Wyglad telefonu tez jest wazny a se to taka alucegielka. Kanciasty jak cholERA. :] Moj wybor: S55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad to kwestia gustu ;) a s55 ma lepszy tylko aparat cala reszta przemawia na korzysc SE ;) juz wkrotce ukaza sie telefony z aparatami 1.3 mega pixela takie jak Siemens s65 czy SE S700 wtedy bedzie mozna powiedziec ze ma sie telefon z aparatem cyfrowym teraz to tylko namiastka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybral s55

 

chyba ze wolisz zeby zdjecia ladnie wygladaly na telefonie a nie na kompie

 

a jezeli chodzi o SE to dlamnie istnieja tylko dwa telefony tej firmy p800 i p900 reszta jakos mi sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta telefon to telefon, jak chcecie aparatu to kupcie cyfrowke

Czy ja wiem ?

Dobra cyfrowka to ponad 1k pln.

A w telefonie masz jaka masz ale jezeli chcesz zrobic fotke swojej dziewczyny i zeby sie pozniej wyswietlala jak do Ciebie dzwoni to spoko. Mozesz jeszcze pokazac swojego kompa nam na zdjeciach bez ponoszenia dodatkowych kosztow czy scanowania.

Taki gadzecik, marny ale zaj**** bajerancki i sie przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można porównywać różne generacje telefonów i do tego z różnych półek???

 

Najbardziej zaawansowanym telefonem w tej grupie jest T610, S55 był przecież odpowiedzią Siemensa na T68i do tego odpowiedzią o rok spóźnioną.

 

Sam przez rok miałem T68i + MCA25, obecnie mam T610 cóż żal mi że nie ma rozdzielczość 640x480 tylko marne 288x352, ale naprawdę do zdjeć to używa się aparatu fotograficznego a nie tych zabawek z komórek

 

a teraz co najwyżej można czekać jak wejdzie odpowiedź siemnesa na T610/630 czyli S65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jakosci zdjec to poczekajmy na telefony ktore beda miec wbudowany aparat o 1.2 mega pixeli rozdzielczosci, jak narazie to najlepszej jakosci fotki robia dolanczane aparaty, ale tak jak to ujal CZOLG czy jest sens caly czas nosic przy sobie ten dolanczany aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam t68i i mca-20 i nosze go zawsze ze soba, i stwierdzam ze to zadna niewygodna czy problem aparacik jest maly w zgrabnym pokrowcu ;) mi to w zaden sposob nie przeszkadza :)

No może Tobie nie przeszkadza akurat :) Ale ten aparat z siemensa jest zdaje się ciut większy.Dla mnie takie rozwiązanie odpada,szczególnie latem,gdzie nie ma gdzie nawet portfela i kluczy nieraz nosić,nie oznacza to,że paraduję nago :D

Według mnie aparat w telefonie to tylko dodatek,pstryknąć jakąś śmieszną fotkę,coś co zauważyliśmy,ot wszystko.Dlatego chyba lepszym roziwązaniem są wbudowane "aparaty",a do zdjęć normalnych,wiadomo,każdy nawet dołączany się nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...