Skocz do zawartości
spiderman6666

Witamy nowych liczących w teamie tweak.pl seti :)

Rekomendowane odpowiedzi

yhy, graficzna  :oops:  

 

jak bede mial troche wolnego czasu to zmienie na tekstowke ;)  

dzieki za info.

To przynajmniej zrzucaj go na belkę by nie było tego okna z animacją widma furiera i będzie trochę szybciej liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie tez w koncu przelamalem i licze dla was :wink: Komp i tak chodzi 24h/7 wiec moge sobie pozwolic na liczenie (czemu dopiero teraz :roll: ). W kazdym razie pozdrawiam caly The B Team :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że pasowało by się przywitać... A więc witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Dla Tweak.pl liczę od jakiegoś tygodnia, co prawda tylko na Celku 2@3GHz ale to zawsze coś :))

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :D

i ja sie dołączam wspomogę was troszkę :D , spróbuje namówić brata z jego 1,75GHz palomino, tylko nie wiem czy jego megabajt 350W da rade przez kilka godzin w pełnym stresie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp mocno podkręcony a seti trochę jest wymagające i produkuje ciepło, może czas wpaść z odkurzaczem do środka.

Np. u mnie jak Bartek był mocniej ustawiony, żaden inny program go nie wywalał tylko seti. Z nowych gier wychodził tylko do windy, zaś seti losowo waliło system (mam słabszy ram). Zjechałem z fsb w dół i jest stabilnie.

Witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem seti jako usługe systemowo windy i liczy rzeczywiście szybciej. W granicach dwie i pół godz jedno wu. A drugie jako zwykły seti client i tu wynik w granicach trzech godzin. Więc co trzy godzinu mam dwa WU. Poraz pierwszy można wykorzystać HT. I rzeczywiście jak wyłączyłem HT w biosie to czas liczenia (już wtedy jednego Seti) się nie zmniejszył.

 

Jak mam włączone HT to obciązenie proca jest na pozimie 50 procent. Jak wyłącze to wtedy jest 100 % ale niczego to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...