Skocz do zawartości
spiderman6666

Witamy nowych liczących w teamie tweak.pl seti :)

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się namówić wczoraj kilka osób do dołączenia do naszego zespołu a są nimi DJCamel i Aurigia

:D :D pozdrawiam i życze szybkiego liczenia wu oraz ciekawej rywalizacji w naszym teamie :twisted: :twisted:

ps jeszcz dziśaj albo jutro zasiliąnas conajmniej 2 osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się namówić wczoraj kilka osób do dołączenia do naszego zespołu a są nimi DJCamel i Aurigia

:D  :D pozdrawiam i życze szybkiego liczenia wu oraz ciekawej rywalizacji w naszym teamie :twisted:  :twisted:

ps jeszcz dziśaj albo jutro zasiliąnas conajmniej 2 osoby :)

spoko spadłem o 1 miejsce przez to ale mówiłeś że do ciebie dołączą więc fajnie że nie dołączyli tylko osobno będzie większa konkurencja na przodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się namówić wczoraj kilka osób do dołączenia do naszego zespołu a są nimi DJCamel i Aurigia

:D  :D pozdrawiam i życze szybkiego liczenia wu oraz ciekawej rywalizacji w naszym teamie :twisted:  :twisted:

ps jeszcz dziśaj albo jutro zasiliąnas conajmniej 2 osoby :)

Hi All! A mi udalo sie bez wiekszych problemow dolaczyc do team'u Tweak.pl. Z tego miejsca serdecznie witam szanownych forum'owiczow i tych wszystkich co szukaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się namówić wczoraj kilka osób do dołączenia do naszego zespołu a są nimi DJCamel i Aurigia

:D :D pozdrawiam i życze szybkiego liczenia wu oraz ciekawej rywalizacji w naszym teamie :twisted: :twisted:

ps jeszcz dziśaj albo jutro zasiliąnas conajmniej 2 osoby :)

 

Hi All!witamy żeby tak wszyscy nowi zapisywali sie na forum i pisalu tutaj to by bylo gites bambites :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

ja tam sam licze a nie w 10 kompow na jednym koncie :P ale niedlugo chyba dozuce do mojego konta xp2000 i celka 1100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sam licze a nie w 10 kompow na jednym koncie :P ale niedlugo chyba dozuce do mojego konta xp2000 i celka 1100 :)

to zatrudnij kumpli niech pomogą :twisted: z tego co wiem orócz mojego konkursu szykują się kolejne na najbliższe miesiące więc chyba warto :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

a ustawiles wszystko tak jak tam jest napisane ? albo sproboj przez jakiegos innego klienta www.skynet.com.pl/~rzeznia/oseti_n_buf_hide.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki Panie Macku!

Oby sie pan i reszta nowych nie zniechecala!

Liczy sie wytrwalosc my Czyli Bydgoszcz Team juz po 6 miesiacach

liczenia doszlismy wlasnie do 10 ego miejsca.!!!

A moze ktos chce liczyc z nami?

Bo dalej juz sami sie nie przebijemy no moze jeszcze ze 2 miejsca!

Chetnych zapraszam na priv lub email kris75@poczta.fm

Pozdrawiam i Zycze Wesolych i Spokojnych Swiat no i owocnego

liczenia przzez Swieta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki  Panie Macku!

Oby sie pan i reszta nowych nie zniechecala!

Liczy sie wytrwalosc my Czyli Bydgoszcz Team juz po 6 miesiacach

liczenia doszlismy wlasnie do 10 ego miejsca.!!!

A moze ktos chce liczyc z nami?

Bo dalej juz sami sie nie przebijemy no moze jeszcze ze 2 miejsca!

Chetnych zapraszam na priv lub email kris75@poczta.fm

Pozdrawiam i Zycze Wesolych i Spokojnych Swiat no i owocnego

liczenia przzez Swieta!

Dzięki za dobre życzenia! Już mam 2 kompy, 1 Wu wysłany, liczone 2 następne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu liczy ten Athlon64 jedną WU bo w kalkulatorze Spy jeszcze tego cuda nie ma.

Mój

Bartek 2500+@3150+, liczy - 2h 20min 3,98TF

Durak 1920, liczy - 3h 30min 4,09TF

Pozdrawiam i Życzę wszystkim członkom SETI@Tweaka wesoły i szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy

 

UpDate

Na trochę ciekawość swą zaspokoiłem tu widć że 1 jednostka została policzona 2h 04min pięknie bardzo pięknie małe O/C i można zejść poniżej 2h ładnie to by wyglądało :D

http://setiathome.berkeley.edu/fcgi-bin/fc...name=Tweak%2Epl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem powitać wszystkich liczących w forest kila zbila and przyjaciele TEAM,,, koledzy bardzo ochoczo zareagowali na moje wezwanie, nie dosc ze szybko przybieramy "na masie" to i liczymy swoje :-] za 4 dni pewnie przebijemy się do pierwzej setki :-)

 

tutaj strona naszego teamu z lista czlonkow :-D

 

mam nadzieje ze bedziemy tu witac coraz wiecej userow :-D

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu liczy ten Athlon64 jedną WU bo w kalkulatorze  Spy jeszcze tego cuda nie ma.

Mój 

Bartek 2500+@3150+, liczy - 2h 20min 3,98TF

Durak 1920, liczy - 3h 30min 4,09TF

Pozdrawiam i Życzę wszystkim członkom SETI@Tweaka wesoły i szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy

 

UpDate

Na trochę ciekawość swą zaspokoiłem tu widć że 1 jednostka została policzona 2h 04min pięknie bardzo pięknie małe O/C i można zejść poniżej 2h ładnie to by wyglądało :Dhttp://setiathome.berkeley.edu/fcgi-bin/fc...name=Tweak%2Epl

Przez ten czas ciągle chodziłem po necie, w tle Antyvirus, jabber, ATI, sterowanie drukarką. Więc przy żadnym użyciu pewnie wyjdzie 1:55 h... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...