Skocz do zawartości
lopik_

Którą myszke polecacie ???

Rekomendowane odpowiedzi

no ja bym łykał  z tych dwóch A4Tech WOP-49Z  ale ona chyba nie jest dostępna w Polsce:(

ile masz kasiory na myche??

Jest dostępna jak pojechałem po klawe to pytałem o myszki i gość mi ją polecił kosztowała 60zł i nawet mi sie spodobała (ale troche masz racji bo nigdzie w żadnym sklepie w necie jej nie moge znaleźć)

 

a kasiory mam właśnie max 70zł

 

o tu jest :arrow: http://sklep.benchmark.pl/pelny_7899.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Opto 325 przez kilkanascie miesiecy i ogolnie dalo sie z nia zyc, tylko ze czasem kursor potrafil zyc wlasnym zyciem - chodzil sobie po ekranie albo podskakiwal... Niby pryszcz, ale jak grasz np. w strzelanki, to wkurzajace strasznie zjawisko sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowia szczerze, nie tknalbym zadnej z tych myszek.

Tutaj się zgadzam z rzedmówcą :-) Żadnej bym nie tknoł jestem zwolenikiem zbierania kasy i zakup czegoś naprawde poządnego :-) i to właśnie Tobie radzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bo sam używam Logitecha Cordless Mouse - kulkowa radiowa . Niezacina się . Nie ma numerów z kursorem . Baterie naprawdę długo trzymają . Dwa AAA po 2zł sztuka - w pudełku były Panasonic Power MAX 3 - trzymają mi już jakieś trzy miesiące . Naprawdę dużo przy komputerze siedzę i się dziwię że trzymają tak długo . Kończąc polecam tą myszkę . Co prawda jak to Logitech kosztuje troszkę drożej ,ale mi się udało zdobyć ją w promocji poniżej 100 zł - po 99zł w Vobisie ,a ta firemka zawsze se narzuca dużo za dużo :) . Wiem że może przepłaciłem ,ale w tamtej chwili nigdzie we Wrocku nie było myszki nieprofilowanej ,a takową potrzebowałem ,żeby se u mnie w domu leworęczni mogli spokojnie posiedzieć przy pudle . Generalnie co mogę jeszcze o niej powiedzieć ... pasuje mi do klawiatury ,bo mam też Logitecha Internet Navigatora :) i mi kolorokami pasuje . Dodatkowo co było drażniące w mej poprzedniej myszce tego producenta , rolka już chodzi prawie bezgłośnie , przy czym łatwo wyczuć o ile się ją obraca - co naprzykład jest stosunkowo trudne w myszkach A4techa - z kolei one mają tą przewagę że rolka jest unich całkowicie bezgłośna :) . Przekaźnik ma długi kabel . Generalnie w instrukcji jest napisane że optymalna odległość od niego ma wynosić 20 cm ,ale ja mam myszkę w odległości 50 - 100 cm i też jest wszystko dobrze :) .

 

Kończąc po raz drugi polecam myszki kulkowo-radiowe . A jak ktoś mi powie że się kulka mu brudzi i wogole jest syf :) to ja mu powiem że ma poprostu brudno na biurku ,albo używa brudnej podkładki :) . A tak ostatecznie to polemika mile widziana w końcu to jest forum :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam optyczne Logitecha, bardzo czułe, a kursor odskakuje mi na bok może jeden raz na tydzień albo rzadziej. Ale miałem też styczność z optykiem Mediatech i ta myszka to na mało której powierzchni w ogóle działała, więc według mnie jeśli optyczna, to Logitech, a jeśli kulkowa, to może być np. A4tech, bo tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie tykał optyków za taką cenę, tylko jakąś kulkę... no, ew. radiową kulkę...

:lol: :lol: :lol: daj sobie spokuj z udzielaniem sie na forum... powaznie!!!

a do tematu, na twoim miejscu odwiedzilbym allegro, naprawde tanio mozna tam kupic optyki microsoftu, logitecha, jak trafisz okazje to bedziesz bardziej niz zadowolony!

zapomnij o A4Tech!

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21762680

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy model A4Techa to wg mnie www-11 lekka i bardzo precyzyjna - zreszta poczytaj opinie na komputroniku - same wysokie noty :)

A bezprzewodowki A4techa sa ciezkie, zra baterie i na dodatek podczas ladowania systemu kolega zza sciany moze Ci pokasowac pliki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie tykał optyków za taką cenę, tylko jakąś kulkę... no, ew. radiową kulkę...

:lol: :lol: :lol: daj sobie spokuj z udzielaniem sie na forum... powaznie!!!

a do tematu, na twoim miejscu odwiedzilbym allegro, naprawde tanio mozna tam kupic optyki microsoftu, logitecha, jak trafisz okazje to bedziesz bardziej niz zadowolony!

zapomnij o A4Tech!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21762680

Właśnie o tym mówiłem - thnx Manial za linka - zapomniałem całkiem o Allego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ludzie mi chodzi o myszke z 5 przyciskami i optik

to kupuj tego A4Tech, bo o lepszych z 5 przyciskami za 70zl mozesz zapomniec, prawda jest taka ze optyka wszedzie jest ta sama, gorzej z jakoscia wykonnia, trzymaniem w dloni i trwaloscia przyciskow...

na koncu tej tej strony masz garsc opinii, sam widzisz jak to wyglada :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz swojego czasu bardzo sporo gralem w "strzelanke" to nazmienialem sie tych myszek w groma :wink: i dopiero do dorwaniu w rece MS INTELIMOUSE EXPLORER 3.0A przestalem szukac dalej :]

Dla mnie myszka = Microsoft, moze nie sa najtansze ale najlepiej wykonane, z swietnego materialu a sensor optyczny jest najlepszy z mozliwych . . .

Mimo wszystko jak sie bardzo BARDZO czlowiek uprze to mx500 da sie "zgubic" co na Inteli nie ma szans sie stac rzeczywistoscia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz swojego czasu bardzo sporo gralem w "strzelanke" to nazmienialem sie tych myszek w groma :wink: i dopiero do dorwaniu w rece MS INTELIMOUSE EXPLORER 3.0A przestalem szukac dalej :] 

Dla mnie myszka = Microsoft, moze nie sa najtansze ale najlepiej wykonane, z swietnego materialu a sensor optyczny jest najlepszy z mozliwych . . . 

Mimo wszystko jak sie bardzo BARDZO czlowiek uprze to mx500 da sie "zgubic" co na Inteli nie ma szans sie stac rzeczywistoscia :E

jak ja sie upre to zgubie na intelli kursor ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze się odezwę może ,bo kolega ma jakieś dziwne "pretensje" w "głosie" że on chce pięcioprzyciskową ,to ja tylko zaproponuje - bez urazy- żeby bardziej konkretnie przedstawiać swe zapytanie ,bo generalnie myszki są 3przyciskowe :) ,ale to generalnie powoli się już zmienia - choć jak na razie przeważa . :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazi a miales taka inteli ?

bo w przeciwienstwie do logitechowego goowna mouseware microsoftowe drivery sa extra i jak sa zainstalowane to mozwsz sie nawet upierac i nie zgubisz :E chyba ze sila zmienisz ergonomie myszki przestawiajac jej bebechy :E <-- ale to sie nie liczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech nie jest [ciach!]ianą firmą , przecież nikt nie każe ci używać jak nie lubisz . Jeżeli tak kochasz Microsoft to zapłać za WINDOWS którego używasz ,bo mniemam -a mam podstawy bo statystycznie kazdy ma nielegalny :( - że nie masz zakupionej licencji - nie będe mówił o orginalności bo to jest pojęcie które moim zdaniem nie jest trafione :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol: daj sobie spokuj z udzielaniem sie na forum... powaznie!!!

Już, fajnie? Ulżyło? Czujesz sie lepszy? W takim razie to ty przestań się udzielać na forum:

 

zapomnij o A4Tech!

to kupuj tego A4Tech, bo o lepszych z 5 przyciskami za 70zl mozesz zapomniec

Nie ma to jak zaprzeczać samemu sobie, co nie? Kretyn... BTW JA wyraziłem SWOJE zdanie i jeżeli chcesz je skomentować, to rób to w normalny sposób, a nie bez powodu wypieprzasz ludzi z forum - od tego sa moderatorzy. Jeżeli coś ci nie pasi w kulkach a4tech, to napisz - co! Bo ja miałem www-25 i żal mi było rozstawać się z tą myszką (teraz mx500). Pozdro, naucz sie kultury i pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zaprzeczać samemu sobie, co nie? Kretyn... BTW JA wyraziłem SWOJE zdanie i jeżeli chcesz je skomentować, to rób to w normalny sposób, a nie bez powodu wypieprzasz ludzi z forum - od tego sa moderatorzy. Jeżeli coś ci nie pasi w kulkach a4tech, to napisz - co! Bo ja miałem www-25 i żal mi było rozstawać się z tą myszką (teraz mx500). Pozdro, naucz sie kultury i pisac.

moze zacznijmy od tego, ze na poczatku tego tematu, nie bylo slowa o 5 przyciskach, Kretyn... BTW kulka, kto teraz takie kupuje?? 8O

zal ci sie rozstawac z myszka za 10zl?? prosze skoncz pie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol panowie peace, za ta cene to tylko a4techa mozesz skubnac i nic z wyzszej polki, ja osobiscie za 63 zl kupilem sobie Logitech Black Label BJ58 Mouse OEM Black, fajna 2 przyciskowa mycha optyczna co prawda na kabelku ale bardziej cenie precyzje niz jakies bezprzewodowe badziewia z kulka, kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zaprzeczać samemu sobie, co nie? Kretyn... BTW JA wyraziłem SWOJE zdanie i jeżeli chcesz je skomentować, to rób to w normalny sposób, a nie bez powodu wypieprzasz ludzi z forum - od tego sa moderatorzy. Jeżeli coś ci nie pasi w kulkach a4tech, to napisz - co! Bo ja miałem www-25 i żal mi było rozstawać się z tą myszką (teraz mx500). Pozdro, naucz sie kultury i pisac.

moze zacznijmy od tego, ze na poczatku tego tematu, nie bylo slowa o 5 przyciskach, Kretyn... BTW kulka, kto teraz takie kupuje?? 8O

zal ci sie rozstawac z myszka za 10zl?? prosze skoncz pie...

A MÓWIŁEM JUŻ O TYCH PRZYCISKACH JUŻ WCZEŚNIEJ ... "COŚ TAK CZUŁEM NORMALNIE TAK CZUŁEM" :)

 

"UPDATE": aha no i "pis" choć nie ten popis co myślicie ,bo tyle ile ludzi tyle opinii :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie bez agresji może troche ja dowaliłem bo nie napisałem w pierwszym poście o jaką myszke mi chodzi bardzo sory a chodzi mi o taką : 5 przycisków , optik, przewodowa i do 70zł i z tego co przeglądam to tylko A4TECH ma takie myszy za taką cene no i napisałem posta żeby sie naradzić

 

i tak mnie kusi ta : WOP-49Z

 

( cholera co tu zrobić )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative Lite.. Myszka optyczna.. Jest Genialna.. Wypas na maxa!!!! serio.. Bralem myskesz pod wzgledem Cs.. kiedys gralem praktycnzie zawodowo... i musze przyznac ze lepiej mi sie na niej gra niz na IE3.0 !!! Jest sporo mniejsza ale lezy w łapie idealnie jest malutka i poręczna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...