Skocz do zawartości
Nive11en

Nagrzewnica - Kadet czy Record?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktora nagrzewnica jest lepsza. Od Opla Kadeta czy Opla Recorda?

Ma to zwiazek z tym ze brak mi nagrzewnicy a obie sa w tej chwili na allegro.pl 8)

Jak myslicie?

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22271265 - kadet

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22232282 - record

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie sa wystawione przez forumowiczow ;]

 

kadet jest ciut mniejszy wiec latwiej go bedzie w budzie schowac. konstrukcyjnie obie sa identyczne.

 

ktorej nie wezmiesz bedzie dobrze. ja bym zwrocil uwage na dodatki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie sa wystawione przez forumowiczow ;]

 

kadet jest ciut mniejszy wiec latwiej go bedzie w budzie schowac. konstrukcyjnie obie sa identyczne.  

 

ktorej nie wezmiesz bedzie dobrze. ja bym zwrocil uwage na dodatki ;]

:lol:

Ja mam kadeta, i polecam kadeta... Duzo rekord ci nie da... moze 1-2 stopnie... lepiej juz zainwestowac w dobra paste i miec gdzie schowac mniejsza nagrzeniwce...

 

Niemiec: jak ja bede sprzedawal kadeta to tez bedziesz go polecac... :lol: ( joke... polecam kadeta bo go mam ... rekorda nie mialem wiec nie polecam... nie myslcie ze mam z Niemcem jakies uklady.... :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kadet inne finy w środku

nieprawda

kadet,corsa A i B ,record ,astra F,ascona i napewno inne jakies ople mają taką samo budowe wewnętrzną ,róznią sie jedynie wymiarami i wyprowadzeniem rurek ,zresztą nagrzewnica jest lutowana z blaszek które widac dokladnie po bokach nagrzewnicy a jest ona z recorda porównajnie z kadetem ,

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem nagrzewniczkę od Recorda na Allegro za 125zł. Może troszkę drogo ale mam nadzieję, że będe zadowolony (możecie mnie w tym utwierdzać :wink: ). Ma przylutowane proste krućce i wogóle czyściutka jest :) Już nie mogę się doczekać pierwszych testów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...