Skocz do zawartości
_Vip_

Jaka plyta pod XP?

Rekomendowane odpowiedzi

Proc to bedzie Xp1700+,tylko jaki MoBo.Epox 8KHA+ czy Soltek DRV5 ,a moze jeszcze cos innego ?

Ten soltek to jest na kt333 a tego nie polecam. Poczekaj az wyjdzie chipset kt333a pamietaj ze te z A sa lepsze :). 133 i 133a 266 i 266a.

Dlatego powinienes sie wstrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam moim zdaniem sa tylko diwe plyty warte uwagi ! Epox 8KHA+ i Epox 8K3A rev1.1!!! Jak nie znajdziesz rev 1,1 to bierz 8KHA+. Solteka 75 DRV5 bym nigdy nie kupil bo nie da sie osiagnac na nim FSB powyzej 160!!! czytalem pare testow i tam osigali max w granicach 150~160 wiecej nie szedl synchronicznie!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupił albo Epoxa 8K3A rev 1.1 ale nie pakowałbym się w MSI zreszta na www.tomshardware.com jest mały teścik płyt z KT333.Też bym sobie kupił Epoxa ale potrzebowałem płyty natychmiast i wybierałem pomiędzy asusem a Gigabyte bo niczego innego nie było w sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Epoxa KHA+ ,... sam mam :P .Dobra płytka i niedroga.A z nowościami wiadomo jak jest , lepiej troche poczekać. Agp 8x.... hehe ciekawy wynalazek, ja po przesiadce z 2 na 4 nie zauważyłem różnicy. Między 4 a 8 bedzie różnica ,ale chyba tylko w nazwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...