Skocz do zawartości
lam3r

"Modowanie" RIVY TNT 2 ? Istnieje coś takiego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jestem posiadaczem dwóch podobnych karty graficznych (są bardzo stare-ale i komp dorównuje wiekiem :P ). W domqu posiadam 2 PCty i czy w przypadku RIVY TNT 2 - 32 MB PRO (jest ona zaledwie 64-bitowa ale bardzo dobrze się kręci), która nie jest wcale lepsza od mojej drugiej karty RIVY TNT 1 - 16 MB (ta natomiast jest o wiele gorzej taktowana ale jest 128-bitowa [a co ciekawe ma plastikowy radiator :] , mogę „zmodować” RIVĘ 2 tak aby miała ona 128-bitów ??? (jak np. można zrobić z moim Radeonem 9800SE@PRO [ale tu odblokowujemy tylko 4 zablokowane potoki], a czy w RIVIE 2 da się odblokować 64-bity nie wiem, a trudno znaleźć informacje na ten temat).

Proszę o pomoc i o nie wyśmianie mnie :D

 

PS. Jest możliwe, że zmiana BIOSU grafy dałaby coś takiego ??? :/

PS.2 Z RIVĄ 1 kręconą, w 3DMarku otrzymuję więcej pkt, niż z RIVĄ 2 którą też kręcę i to o wiele lepiej.

PS.3 Config kompa to :

________________________________________________________________________________

_____________________________________________

mb: Acorp 6VIA81 ver.2B (Slot 1-przejściówki Socket370)

cpu: Celeron 400@500 (FSB 84 PCI 42 AGP 84)

cooler: Boxowy

memory: 128MB PC 100@84

gfx: RIVA TNT II 32MB PRO 125/250 @ 150/300

hdd: Segate Baracuda II 15GB 7200

obudowa: Noname 235W - Biała

monitor: OPTIView 15LX92

dźwięk: ForteMedia FM801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś powiedział(i ja też powtórzyłem niedawno): nie ma co reanimować dinozaura. ;)

Sam mam taką karte i wszedzie tne na 640x480 low detail i roznie bywa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...