Skocz do zawartości
colin_hendry

Czy spalial sie Wam kiedys zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

no mi rowniez spalil sie zasilacz, ktory pociagnal za soba cala reszte oprocz pamieci i karty graficznej. dlatego teraz zainwestowalem w pozadny zasilacz:) i wszystkim polecam to samono mi rowniez spalil sie zasilacz, ktory pociagnal za soba cala reszte oprocz pamieci i karty graficznej. dlatego teraz zainwestowalem w pozadny zasilacz:) i wszystkim polecam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm 2x Codegen przy 2600+@2800+ hehe naszczescie nic wiecej ,1x Megabajt350w po podłaczeniu Ti4200 naszczescie tylko zasilacz, i 1x Modecom 350 GT ale to chyba cos z sieci poszlo i naszczescie skonczyło sie na zasilaczu ,daltego teraz mam UPS :-) i siwety spkoj i dobry zasilacz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies dwa tygodnie temu sfajczyl mi sie zasilacz. codeshit 300w. na szczescie tylko on.

miesiac wczesniej kumplowi w pokoju (akademik) zmarl codeshit 235w. zabral do grobu dwie baracudy 20gb i 60gb :(.

obaj mielismy sroga nauczke i nie szkoda nam kasy na jakas "firmowke".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie zalujcie kasy na zasilacze. 200 zl to minimum z ktorym trzeba sie liczyc, jesli bedziecie zydzic kase na zasilacz to przy odrobinie szczescia spali sie wam tylko zasilacz, a jesli szczescie zabraknie to procz zasilacza spalis ie wam cos wiecej i wtedy bedzie placz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przeżyłem mały szok.

Kumpel potrzebował jakiś zasilacz 12V dla wiatraków, przypomniałem sobie o starutkiej obudowie AT stojącej gdzieś w piwnicy. Poszliśmy, znaleźliśmy no i wykręcam zasilacz. 200W, cięzkie jak diabli, działa, ma zabezpieczenia przeciwzwarciowe (wiem bo niechcący zrobiłem zwarcie), ma już z 9 lat, napięcia z miernika stabilne i dobre.

 

A szczena mi opadła bo to Codegen. 8O

Zważyłem - 2,4 kg. 8O 8O

Czyzby kiedyś robili dobre zasilacze a potem zeszli na psy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie był u mnie "kumpel" taki ktory przychodzi tylko jak cos potrzebuje.. mowi ze potrzebuje zasilacz jakis bo mu sie spalił jego codegen 300W ja mu wyciagam jeden z 5 ciu nonamow z szafy (powyciaganych z obudow jak skladam komus kompa na ich miejsce idzie cos lepszego zawsze. ) wyszperałem deera 350W zazyczyłem 25zł

8) powiedział ze jak sprawdzi to przyjdzie i zapłaci ... goscia witam spowrotem za godzine i mowi prawie z łzami w oczach ze nie kupuje bo mu padło razem z codegenem mabo /procek (cellek 733mhz) ramy (256sdr ) karta gf2 mx i dysk 40gb ) :!: :!: :!: :!: ... a jeszcze 3 msc temu sie smiał jak mu radziłem zeby zmienił tego codegena.. :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bol jest straszliwy jak zjarana zasilka pociaga za soba inne Twoje dobra. W moim przypadku wyekspediowala w kosmos dysk twardy WD1200JB. 120 gb danych poszlo sie ...bac Do tej pory jeszcze nie znalazlem zamiennej elektroniki do tego dysku by przynajmniej odzyskac czesc tych danych. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze - ja to mam pecha. Chciałem wymienić sobie zasilacz Codegena na Chieftec`a, załączam Chiefteca i nagle dym z niego poleciał :( I sam nie moge dojść co się stało i jak to się mogło stać. Widocznie nie wszystko złoto co się świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze - ja to mam pecha. Chciałem wymienić sobie zasilacz Codegena na Chieftec`a, załączam Chiefteca i nagle dym z niego poleciał :( I sam nie moge dojść co się stało i jak to się mogło stać. Widocznie nie wszystko złoto co się świeci.

nawet u najlpeszej firmy moze sie trafic pare felernych egzemplarzy- idz wymien go i bedzie git:P

ale nie do przyjecia jest jak 80-90% egzemplarzy jest do bani :lol: (codegen i inne smiecie) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu kupienia platformy na nforce po kilku godzinach poszedl z dymem megabajt 350w (na szczescie nic nie wzial ze soba), wymienili mi na nowego megabajta 300w i troche poczytalem o tych zasilaczach bo wlasnie wtedy zaczely sie pojawiac masowo watki o problemach z zasilaczami i sprzedalem go koledze za 50zl dolozylem 30zl i kupilem fortrona 300w a pozniej jeszcze nastepnego ba tamtego wmontowalem u brata i z obu jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Megabajta wymieniłem na Chifteca 360-302Df i co??

 

nagrałem naASUS PC probe zmiany napięcia w ciągu 2h i co ciekawe :

9 razy " skok " napiecia 12V do 12,672V zawsze to samo?!?!

Pozostałe w normi ?

3,3V - 3,42 troche dużo

5V - 4,89 do 4,99V

 

To Chiftek 360-302DF

Co wy na to??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie spalil Megabajt 300W :) Na szczescie nic nie pociagnal za soba. Potem mialem Megabajta 350W, ale po jakims czasie go sprzedalem i kupilem fortona 300W :) I jak narazie jestem zadowolony bo za dosc male pieniadze kupilem o niebo lepsza zasilke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...