Skocz do zawartości
tasiek

MT1007 - anybody ??

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o myszke mediatech MT1007

prezenyuje sie bardzo okazale, wyglad, ladowarka no i cena.

 

ale najpierw jakichs opini bym potrzebowal a jakos nigoko nie spotkalem kto mial z nia styzcnosc.

 

jakby ktos kto to cudactwo posiada napisal pare rzeczy bylbym wdzieczny.

:)

 

podobno ma bardzo slabe akumulatorki ale to nie problem ......

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma podobną myszke od Mediatecha tyle że starszy model o kolorze srebnym (tez ładowarka optyk RF)

 

Jest beznadziejna ! czułości niema wogole kursor sam jeździ jak jak baterie są troche siadnięte. Do grania w CS-a to się wogóle nie nadaje.

 

Jeśli moge ci coś doradzić to lepiej dołóż do Logitecha lub do Ms to się nie zawiedziesz.

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał opytczną bezprzewodową, nie powiem który model(nie pamiętam), ale jedno jest wiadome-niekupuj opytka i do tego bezprzewodowego z MediaTechu, jak już to A4 Tech lub coś lepszego. Minusy? Niedokładna(dziwne ruchy), baterie siadają co jakiś czas, ogólnie zero zadowolenia. I podstawa, przy kupnie sprzętu do komputera - nie patrz na wygląd, bo nie wszystko złoto co się świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuu

dzieki za rade - szkoda bo nic innego mi sie nie podoba a chcialbym wlasnie optyka bez kabla a logiteki ktore cenie (teraz mam mousemana duala) sa piekielnie drogie choc warte ceny

 

no coz chyba poczekam jeszcze troche na jakies ciekawe oferty albo gdzies wyproboje tego mt1007

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuu 

dzieki za rade - szkoda bo nic innego mi sie nie podoba a chcialbym wlasnie optyka bez kabla a logiteki ktore cenie (teraz mam mousemana duala) sa piekielnie drogie choc warte ceny

 

no coz chyba poczekam jeszcze troche na jakies ciekawe oferty albo gdzies wyproboje tego mt1007

 

pozdr

kumpel ma kalwiaurke A4 razem z myszką optyczną (zestawik bezprzewodowy + ładowarka) - do Q3 i CS zupełnie toto się nie nadaje ... do tego czego on używa w pracy jest super (a on uzywa mychy do worda,excela i innych normalnych rzeczy) - w domu ma MS Optical desktop for bluetooth, ale jak chce pograć to myche daje na kabelku optyczną

 

Wirelesowe mychy do grania raczej średnio się nadają (żeby nie napisać wcale) - jak chcesz grać, to tylko optyczna przewodowa (MS który jest wygodny lub jakiś logitech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się też podepnę pod temat.Co sądzicie o myszy A4Tech RP-680??? Mogę ją mieć nówkę za 120zł.Jest to widzę podróbka Logitecha MX700 ale 3 razy tańsza!!!!!! Ma ktoś tą myszkę??Jakie wrażenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...