Skocz do zawartości
bogdans1

Problem z mysza radiową...

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną, że myszka nagle przestaje działać?

Zawsze staje się to jak zawiesza się komputer (narazie 2 takie przypadki). Po resecie myszka nie działa :( Na początku myślalem, ze to bateria i kupiłem nowe, jak je włożyłem to okazalo się że myszka nadal nie działa... po kilkakrotnym podłączaniu nagle zaczęła działać.

Po kilku dniach to samo - komp się zawiesił i po restarcie myszki nie ma :(

Myślałem, ze może to wina systemu - ale sprawdziłem pod Linuksem i na innym kompie i myszka nie działa :(

Chyba czujnik jest dobry, bo nie wypisuje komunikatu, że nie wykryto myszki... ale kursor stoi w miejscu.

Myszka raczej dobra, bo to Logitech Cordless Mouse (radiowa, ale na kulkę).

Dlaczego może się tak dziać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta myche. Dziala idealnie (teraz odpoczywa bo jade na IE3.0).

Zawsze moze sie zdazyc wadliwy egzemplarz wiec oddaj na gwarancji.

Jeszcze przed tym daj ja jakiemus kumplowi to przetestowania na jego kompie. Niech sie pobawi z 2 dni.

A moze tylko przeloz radio do drugiego portu USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podłączoną do porty myszy przez tą przejściówkę.... a jak podłączę przez USB to trzeba sterowniki zainstalować czy ją rozpozna?

Mi też działała bardzo dobrze... już z pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podłączoną do porty myszy przez tą przejściówkę.... a jak podłączę przez USB to trzeba sterowniki zainstalować czy ją rozpozna?

Mi też działała bardzo dobrze... już z pół roku.

Zalezy od systemu czy rozpozna czy nie. XP rozpozna bez problemu, 98SE tez powinien - generalnie nie istnieje potrzeba instalowania sterow do myszki (chyba ze ktos potrzebuje skonfigurowac dodatkowe przyciski itp) - ja nigdy do swojej nie instaluje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...