Skocz do zawartości
YrC

Nowe stery - Catalyst 4.3

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem dzis Catalyst'y 4.3 i do tego najnowszego RadClockera 2001 i kupa - stracily sie prawie wszystkie zakladki Catalystow (ustawienia D3D, OpenGL, Nakladka, Ekrany)  :evil:

u mnie tak samo :?

chcialem sie wziac za tescik , a tu takie cos :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem dzis Catalyst'y 4.3 i do tego najnowszego RadClockera 2001 i kupa - stracily sie prawie wszystkie zakladki Catalystow (ustawienia D3D, OpenGL, Nakladka, Ekrany)  :evil:

u mnie tak samo :?

chcialem sie wziac za tescik , a tu takie cos :?

Dziwne jak dla mnie...Nie ma to jak Omegi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem dzis Catalyst'y 4.3 i do tego najnowszego RadClockera 2001 i kupa - stracily sie prawie wszystkie zakladki Catalystow (ustawienia D3D, OpenGL, Nakladka, Ekrany)  :evil:

u mnie tak samo :?

chcialem sie wziac za tescik , a tu takie cos :?

Dziwne jak dla mnie...Nie ma to jak Omegi :wink:

tylko ciekawie kiedy te nowe omegi wyjda - bo to juz chyba z tydzien ich nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mozliwosc przestawienia Z-czegos tam w trybie 3-bitowego koloru w rozdzielczosci 843x124, zeby gra Super Mega Penetrator 163 wyrabiala 0,14 FPS wiecej,jesli sie ja uruchomi 13,5 s. po starcie Windowsa 95 OSR2 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3D i OGL są w Catach, obrót i kolor też, a reszta byc może jest, ale nie używam. Moim zdaniem wszystkie potrzebne opcje są juz w Catach i żadne tweakowanie nie jest tu potrzebne. Ja używam i używałem Rivatunera tylko do patchowania (SoftR9x00, SoftQuadro i AnisoBooster), podkręcania, ustawiania FW i SBA i odświeżania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3D i OGL są w Catach, obrót i kolor też, a reszta byc może jest, ale nie używam. Moim zdaniem wszystkie potrzebne opcje są juz w Catach i żadne tweakowanie nie jest tu potrzebne. Ja używam i używałem Rivatunera tylko do patchowania (SoftR9x00, SoftQuadro i AnisoBooster), podkręcania, ustawiania FW i SBA i odświeżania.

LOL o czym ty do mnie mowisz? :lol: Przeciez napisane jest wyraznie ze po instalacji RadClockera znikaja zakladki :lol:

Po kiego diabla mi jakis Rivatuner (dodatkowy syf w systemie) - chce tylko dodatkowa zakladke do krecenia a nie caly progs z niepotrzebnymi mi opcjami....A ze Radclocker nie dziala z Cat 4.3 to juz nie moja wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czym zmieniacie odświerzanie w grach z open gl ? wiem że riva tunerem idzie ale nie wykrywa mi najnowszych sterów :(

Multires dostarczany do Omeg super dziala zarowno w D3D jak i OpenGL - sam uzywam i polecam :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czym zmieniacie odświerzanie w grach z open gl ? wiem że riva tunerem idzie ale nie wykrywa mi najnowszych sterów :(

Multires dostarczany do Omeg super dziala zarowno w D3D jak i OpenGL - sam uzywam i polecam :idea:

u mnie to nie działa :( może jest jakiś sposób aby ten Multires dzialał, może go trza jakoś skonfigurować ? mam niby ustawione 85 HZ . a w gierkach nadal jest 60 HZ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj tak:

Jesli masz, to zainstaluj stery do monitora z panelu sterowania

Pozniej

Wlasciwosci ekranu >>> zaawansowane >>> zakladka "ekrany >>> wybierz "monitor" >>> ustaw tam max rozdzielczosc twojego monitora i max odswiezanie

 

Ja mam monitor Sony G-200, ustawione tam mam max rozdzielczosc 1600x1200 i odswiezanie 100Hz i wszystko smiga bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Catalyst`ow 4.3 i 4.2... Pod mojego Radka 9100 są niestety do bani. W przeciwieństwie do 4.1 gry łapią zwiechy po paru minutach grania (Painkiller demo, Prince Of Persia: Sands Of Time), a po odwieszce odpala sie VPU Recover. Gdy go wyłącze, komp zwisa na dobre i pozostaje mi tylko reset. Jak wrzuce na warsztat najnowsze Omegi i DNA (4.3) to wyciągne odpowiednie wnioski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...