Skocz do zawartości
aster

Hymn Mayday 2004: members of mayday - team x-treme (konkret)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos chce linka do nowego hymnu to zapraszam na priv. "wielki" cenzor grasuje;]

 

powrocili do korzeni. Srednio na jeza jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze tegoroczny mayday bedzie duzo lepszy niz poprzedni. Moze tym razem westbam nie przycpa i nie zapoci sie za konsoleta.... zobaczymy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten wałek mam na vinylu w 3 wersjach i powiem, że jest konkretny - napewno lepszy niż Troopa of Tommorow.

BTW: Wiecie, że logo Mayday 2004 było już w teledysku Westbama - Beatbox Rocker?

Co do legalności tej mp3 - raczej nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tprzecietny ten kawalek jest nie ma co sie zachwycac sciagnijcie sobie lepiej

 

1. VA - [Qlimax 6 Mixed by Deepack CD] Qlimax 6 Mixed by Deepack [4:52]

 

to dopiero jest wyopas

linka nie mam wiadome przyczyny :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfx: to jest zupelnie inny typ muzyki...zreszta mayday to mayday legenda poprostu. Moze byc kiepski ale to nadal jest mayday...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Paranoik, mogęż wiedzieć, dlaczegóż tak delikatnie, finezyjnie i aluzyjnie myziasz tego i owego owocem, czy to oznaka pvecznego nastroju czy raczej pieprzonnobabilońskiego i czy robisz to specjalnie, gołąb na kasety? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak szybko pokazał się ten wałek w necie w postaci mp3 , bo możnaby było zrobic furore puszczając kawałek, któy jeszcze nie jest dostępny na CD i mp3, a tak to lipa, ale jakoś się przeżyje :D

(Nie ma bata hymn LovePArade dostane na whitelabel'u i to w dniu Mayday 2004 Dortmund :twisted: - ale jak znam życie zaraz po tym mayday'u zaś ktoś to wrzuci to w necie - rąbać na kawałki pie.... piratów!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...