Skocz do zawartości
dade

GF3 TI200 i klonowanie obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

cze

tak jak w temacie czy jest mozliwe klonowanie obrazu na GF3 a jezeli tak to jak to zrobic i na jakich sterach bo mam gf3 z winfasta i mam do wyboru tylko monitor albo tylko telewizor

z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj stary klonowac obraz to moge nawet na gf2 mx400 a na gf3 nie wiem czy sie da dlatego pytam kogos kto przy tym dluzej siedzial a co do rozdzielczosci 1024x... to obsluguje gf3 oczywista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z winfasta i wczoraj nawet sie bawilem i tylko jakis sens daje to ze go ustawiam na 1024x... bo na nizszych to juz nic nie widac same zolte plamy a klon z tvtool jest do bani ja sie pytam czy z pod sterow da sie to jakos zrealizowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawa sie tak prezentuje .. GF3 ma pojedyczny RAM DAC ktory jest odpowiedzialny za obraz na TV i na Monitorze.. karty nowszej generacji MX440 FX'y itd RAdeony maja ramdac podwójny i mozna wyswietlac na TV i na monitorze na raz.. a w Radeonach widzialem ze nawet mozna na TV ogladac film a na kompie robic cos innego.. ale to inna bajka.. Generalnie na GF3 da sie wymusic zeby dawal sygnal na monitor i na TV ale wtedy daje on sygnal i na monitor i na TV w rozdzielczosci 800x600 i uwaga 50hz !!! niektore monitory moga nie pracowac w takich ustawieniach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programowo to można DX8 emulować na mx400 więc programowo to se można wsadzić. GF3 tego nie obsługuje i koniec. na mx440 robiłem to przez stery więc ta karta to obsługiwała, poza tym była specjalna opcja dual view.

nie wiem czy na raz nie może być dsub i DVI i wtedy tv do dvi podłaczyć ale nie próbowałem.

buzzy : na radeonie jak miałem właczone klonowanie to max miałem 60Hz w 3dm'01 i CS. wyłaczyłem w sterach drugi monitor i wróciło do normy, miałem te 100Hz więc radeon niby obsługuje ale ani na tv ani na monicie nie ma dobrej jakości obrazu i odświeżania. doipiero jak są 2 ramdac'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawa sie tak prezentuje .. GF3 ma pojedyczny RAM DAC ktory jest odpowiedzialny za obraz na TV i na Monitorze.. karty nowszej generacji MX440 FX'y itd RAdeony maja ramdac podwójny i mozna wyswietlac na TV i na monitorze na raz.. a w Radeonach widzialem ze nawet mozna na TV ogladac film a na kompie robic cos innego.. ale to inna bajka..

Na GF4MX tez mozna odpalic sobie dwa pulpity i na jednym robic cos innego a na drugim ogladac film - korzystam z tego u mojej dziewczyny bardzo czesto - jej siostra stuka na padu-padu, a my ogladamy film :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem MSI GF3Ti200 i dało się klonować obraz na 100%, po podpięciu telewizora normalnie dało się przełączyć na clone i było na 2 to samo, tyle że na monitorze odświeżanie zmieniało się na 50 czy 60Hz nie pamiętam (Pal 50 a Ntsc 60 chyba). I miałem 1024x768, ale tylko dzięki układowi philipsa na wyjściu TV. Karty na BT serii GF3Ti miały max 800x600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gf3 Ti200 64 mb ddr 4.0 ns Gainward Golden Sample 200/450 niema klonowania ale za to programik tvtool 8.3.1 jest najlepszy do tego modelu i chodzi w rozdziałce 1024x768 bez żadnego problemu. niema sie co rozwodzic nad tym problemem nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...