Skocz do zawartości
Michnik

poszukuje sterów do S3 Virge GX2

Rekomendowane odpowiedzi

http://ranger.s3graphics.com/swlib/?license=accept - oficjalnych takowych nie ma...

 

z www.microsoft.com:

The drivers shipped with Windows 2000 support Direct3D hardware acceleration on the following chipsets in Windows 2000:

 

3dfx Banshee

3dfx Voodoo3

3Dlabs Permedia 2

ATI Rage 128

ATI Rage Pro

Intel i810

Matrox G200

S3 Virge series

SiS 300

SiS 6306

SiS 6326

Trident Blade3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ranger.s3graphics.com/swlib/?license=accept - oficjalnych takowych nie ma...

 

z www.microsoft.com:

The drivers shipped with Windows 2000 support Direct3D hardware acceleration on the following chipsets in Windows 2000: 

 

3dfx Banshee

3dfx Voodoo3

3Dlabs Permedia 2

ATI Rage 128

ATI Rage Pro

Intel i810

Matrox G200

S3 Virge series

SiS 300

SiS 6306

SiS 6326

Trident Blade3D

U to słabo bo mi się coś sypnął sterownik i mam tylko 640x480 8bit. Przy zmianie rozdziałki wywala "Zmiana ustawien eranu za pomoca opcji ekran w panelu sterowania nie jest możliwa. Sterownik graficzny zwrócił nieoczekiwany błąd.

Chciałem go wyinstalować tak jak w win98 i zainstalować standardowy strownik(vga) a potem dopiero wrzucić ten z microsoftu, ale nie mam na liście "standardowy vga".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebalem temat sprzed roku, ale o podobnej tematyce wiec nowego nie zakladam. Otoz mam problem z S3 Virge DX/GX na PCI, 4MB a Winda XP SP2 wykrywa ja jako 2mb na standardowych driverach. Nie da rady otworzyc zadnego pliku wideo. Ma ktos moze jakis pomysl? Sa do tej karty jakies nowsze stery pod XP? Pozdrawiam

 

edit: filmy daja sie odtworzyc wylacznie w Winampie, ale tylko w oknie, w fullscreenie strasznie przycina. :mur:

Edytowane przez m.kam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...