Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

nie da sie

qrde a ja po to właśnie czekam, bo czytałem, że bezie można rezerwować nr przez sieć

jak sie nie da? proponuje uwazniej poczytac ich strone :evil:

problem w tym, że znów jej nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie tak jest napisane na stronce

Ale stronka na której sie wybiera nr. nie dziła :

jak ruszyła to miała jeszcze inną stronę, na której nie było nic o rezerwacji numeru. teraz jest zupełnie inna, ale podstrona z rezerwacją się nie rusza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem.. cały czas próbuje bo bym chciał 888 200 500 :>

działa, ale jest lekka kaszana. PIsze wybierz numer i sugerują 6 cyfr, a w rzeczywistości masz nadany numer 48 888 20 x x x x, czyli tylko 4 cyferki i co nie wpiszesz to:

 

"Nie znaleziono numeru spełniającego warunki wyszukiwania. Zmień warunki i spróbuj ponownie. " :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja wpisałem jakies liczby od czapy każda inna i bez pomysłu bez nadziejny nr a mimo to pisze:

"Nie znaleziono numeru spełniającego warunki wyszukiwania. Zmień warunki i spróbuj ponownie. "

Więc mozna sądzić ze to wogóle nie działa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hja bym chcial z 888 i tu cyfry z mojego numeu z ery, ale musze wybierac z 20 a i tak nie dziala ;[

najgorsze, ze jak ktoas sie dopadl to wybierze sobie zlote numerki typu 888 200000 888200200 i lipa. widzieliscie jakie ceny osiagaja takie numery na allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja wpisałem jakies liczby od czapy każda inna i bez pomysłu bez nadziejny nr a mimo to pisze:

"Nie znaleziono numeru spełniającego warunki wyszukiwania. Zmień warunki i spróbuj ponownie. "

Więc mozna sądzić ze to wogóle nie działa!!

Dokładnie. Jeśli więc jeszcze mamy do wyboru 4 cyfry, czyli możemy zamówić przez sieć 9.999 starterów z wybranymi numerami. Chyba troszkę mało :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem cala mase numerow i za kazdym razmem mialem znka ;[

 

czekam az 30 wprowadza :)

to ja się nie doczekam :D. Chciałem zrobić dokładnie jak Ty ale widać że nie wiele można zdziałać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec nie można wybrać złotych numerów przez ten konfigurator!

One są już przez sieć zarezerwowane.

Ale ja chce zrobić teraz tak jak ty czyli moj nr. z idei z prefiksem 888 mieć :D więc czekam na 51 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż pozostaje Allegro. tam startery od 17,99 i można parę numerków wybrać :). Tyle, że dochodzę do wniosku, że jaki numer by tam nie sprzedawali to każdy jest SUPER :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i padło.Właśnie jest napisane ze serwer heyah ma 15min przerwy technicznej LOL

Przerwa techniczna. Odwiedź nasz Heyah e-sklep za 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i padło.Właśnie jest napisane ze serwer heyah ma 15min przerwy technicznej LOL

Przerwa techniczna. Odwiedź nasz Heyah e-sklep za 15 minut.

widać kampania promocyjna była zbyt agresywna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak Polskie że aż boli :(

Cały ten szał i jak zawsze nic nie działa :(

myślę, że mozna sobie powoli odpuszczać. Spokojnie iść do najbliższego sklepu qpić i mieć święty spokój. A jeszcze lepiej to poczekać na odpowiedź Idei i Sim+, bo też się szykują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja sie juz we wszystkim pogubilem gdzie mozna kupic starter z numerem ? i na jakich zasadach sa doladowania konta zeby numer nie przepadl i po ile sa kupny doladowywyjace...??moglby ktos mi na priva wytlumaczyc...bo nie chcialbym zasmiecac forumm ???z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kioskach na stacjach beznynowych supermarketach itp.

starter kosztuje 20 zl a karty doladowujace sa po 20 i 50

 

btw zamowilem starter na ich stronie i nawet fajny numer wolny znalazlem,pewnie teraz siedzi tam polowa alegro i sprawdzaja wolne numery zeby pozniej sprzedawac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja sie juz we wszystkim pogubilem gdzie mozna kupic starter z numerem ?  i na jakich zasadach sa doladowania konta zeby numer nie przepadl i po ile sa kupny doladowywyjace...??moglby ktos mi na priva wytlumaczyc...bo nie chcialbym zasmiecac forumm ???z gory dzieki

http://www.gsmonline.pl/download/files/cen...ennik_heyah.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś coś może o kontrpromocji idei?

mignęła mi w TV jakaś reklama POPa gdzie wymachiwała taka wielka żółt ałapa..

wszelkie podobieństwo oczywiście przypadkowe :D

może u innych operatowów sie coś ruszy z okazji konkurencji nowej.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...