Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na odpowiedź Plusa i Idei.

 

Zapowiada się ciekawie. 

 

Więc póki co zostaje z Plusem.

Ja też czekam :)

Ale i tak kupię Heayh tylko muszę jakis ładny nr. dorwać. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na odpowiedź Plusa i Idei.

 

Zapowiada się ciekawie. 

 

Więc póki co zostaje z Plusem.

Ja też czekam :)

Ale i tak kupię Heayh tylko muszę jakis ładny nr. dorwać. :wink:

W Plusie numer mam fajny. Więc gdybym dorwał fajny w heyah, to też bym zakupił jako 2. Teraz tylko kupić nowy aparat i kontakt pełną gębą :P.

 

Oferta Plusa może być ciekawa i opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na odpowiedź Plusa i Idei.

 

Zapowiada się ciekawie. 

 

Więc póki co zostaje z Plusem.

Ja też czekam :)

Ale i tak kupię Heayh tylko muszę jakis ładny nr. dorwać. :wink:

W Plusie numer mam fajny. Więc gdybym dorwał fajny w heyah, to też bym zakupił jako 2. Teraz tylko kupić nowy aparat i kontakt pełną gębą :P.

 

Oferta Plusa może być ciekawa i opłacalna.

Ja mam abonament w ideii. Ale chce mieć drugi numer. :wink: bo smsy sa po 19gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie sa tylko 888 2?? ???, a czy da rade jakis inny poczatek chodzi mi zeby bylo np. 888 1?? ???. Ktos cos o tym wie ??

jesli chcesz se wybrac numer w tym sklepie internetowym to tylko 888 2 ... a normalnie mozna kupic pozatym 888 0, 888 1 lub 888 3 z innymi sie nie spotkalem pewnie jeszcze nie wyprodukowano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA jeszcze jeden problem,

terz macie 20 wizytowek zamiast 40,

mam telefon NOki 3310(nie jest stary)

 

ps. poczta glosowa nadal nienasycona zrzera mi kase

 

Pozdrawiam Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA jeszcze jeden problem,

terz macie 20 wizytowek zamiast 40,

mam telefon NOki 3310(nie jest stary)

 

ps. poczta glosowa nadal nienasycona zrzera mi kase

 

Pozdrawiam Egeba

jak ci sie skoncza te 20 to bedziesz mial kolejne 20,

z poczta to niewiem czemu ci bieze pieniadze,wylacz ja poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam simplusa 609-98-97-01 :> myslicie, ze jest sens sprzedawac taki nr na allegro? Ile moglbym za niego dostac? Jak uwazacie? ? ? :]

 

co do choojaha to jakos mi sie to nie podoba :/ wolalbym jakis abonament z rozmowami tanimi i tanimi smsami na poziomie tego heyaha. To by bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wkońcu da się wybierać własny numer?

Ja chciałbym taki numer 888 701 816 , żeby niewiele się różnił od starego.

BTW: podobno poczta głosowa jest za darmo :/

BTW2: Kumpel przy mnie korzystał z GRPS'a, wysłał e-mail'a i to wszystko z Heyah :/ Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wkońcu da się wybierać własny numer? 

Ja chciałbym taki numer 888 701 816 , żeby niewiele się różnił od starego. 

BTW: podobno poczta głosowa jest za darmo :/ 

BTW2: Kumpel przy mnie korzystał z GRPS'a, wysłał e-mail'a i to wszystko z Heyah :/ Nie wiem o co chodzi.

yyyyy... ale...yyy...jak??

 

nevermind..skoro tak zrobil, to sie go spytaj ile go ten gprs ksozotwal ;)

plis :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostal ktos juz starter po zamowieniu przez neta ??

Ile juz czekacie na swoj numerek ?? Qrde teraz gdzies doczytalem ze podobno sie dostaje meila z linkiem do potwierdzenia zamowienia (!!??) Ja zrobilem przele i dostalem meila potwierdzajacego zamowienie i nic pozatym. Cos ktos gdzies kiedys jakos dostal cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq mozesz teoretycznie zamowic numer przez internet ale taki jaki podales odpada raz, ze przez internet mozesz zamawiac z poczatkiem 888 2 dwa narazie heyah jest dostepna z numerami 888 0,1,2,3,4 do 7 jako czwartej cyfry jeszcze daleko. Ja tam nie bede szukal dlugo pewnie kupie pierwszy lepszy w koncu to tylko numer telefonu, no chyba ze ktos znajdzie 888 030 584 . ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no narazie jest rowno 1 tydzien.

A co do tych 10 dni to cos jest dziwnego, bo w regulaminie jest podane 21 a na stronie sklepu internetowego 10. Ktos cos kuma ?? Zobaczymy czy wogole mi przysla ten numer :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy jestescie fajni wszyscy kupiliscie heyah a przeciez od maja jak wejdziemy do unii bedzie 23 nowych operatorow komorkowych (czytalem gdzies artykul) i wtedy dopiero bedzie walka o klienta, wtedy bedzie tanio a nie tak jak teraz w popie / idei jest zasieg z [gluteus maximus] gdzie w wawie w pubie niema zasiegu albo ledwo co i te ceny z [gluteus maximus] omfg ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blaaa :> jestes pewien tego? byloby wtedy bardzo, bardzo, bardzo dobrze. Jednakze z drugiej strony patrze po kracjach unii i nie widze,zeby w jakims z tych krajow bylo 23 operatorow. :] wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra info o nowej taryfie jest ale na stronie simplusa nic narazie. Wiec jak zmienic taryfe na Team II ??

Do tej pory Heyah bylo duzo lepsze ale traz jezeli sie dzwoni sporo w nocy to simplus lepszy :( I co wybrac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy jestescie fajni wszyscy kupiliscie heyah a przeciez od maja jak wejdziemy do unii bedzie 23 nowych operatorow komorkowych (czytalem gdzies artykul) i wtedy dopiero bedzie walka o klienta, wtedy bedzie tanio a nie tak jak teraz w popie / idei jest zasieg z [gluteus maximus] gdzie w wawie w pubie niema zasiegu albo ledwo co i te ceny z [gluteus maximus] omfg ! ! !

No i co z tego. Kupując Heyah nie podpisywałem przecież żadnej umowy i w każdej chwili mogę zrezygnować. Jak się coś lepszego pojawi wcale nie wykluczam, że tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz w Idei jest lepsza oferta niz w PLUS. Oczywiscie jezeli chodzi o te nowe prepaidy.

Tak ?

 

Spojrzałem na cennik Idei i nie widze rewelacji...

bo ich nie ma.. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnoście plusa to jak ta nowa taryfa sie nazywa bo mam teama dzwoniłem dzisiaj i naliczyło mi po starych kosztach ale widziałem że oprócz teama multi i mono pojawiło sie costam sec to to?? niechce sprawdzać bo zmiana taryfy chyba ze 2,50 i z cofnięciem na starą to razem 5. Na stronie simplusa nic nie widziałem o tej nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...