Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

www.heyah.pl

Wystartowała nowa sieć z prefixem 888

Jak dla mnie bajerka 8) ponieważ jest 1sek naliczanie i ceny są dobre.

Nie ma MMS,WAP'u,GPRS i innych zaawansowany usług ale za to jest tanio i zasięg w całej polsce (stacje sieci ERA)

pełen cennik

Ma ktoś z was już tą sieć?Ja się zastanawiam czy nie kupić sobie jako alternatywy do mojego abonamentu w ideii (sic!).

Ciekawe czy będą zestawy z fonami jak w TakTaku i jakimi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to ta ich stronka nie przypomina mi niczego :P ale poczekamy zobaczymy :P

Uwaga! Launch strony www.heyah.pl już 13 marca o godzinie xx:xx (wkrótce).

Jeszcze dokonujemy ostatnich szlifów. Dzięki za wytrwałosć. Oczekuj nowych doznań.

to chyba dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawajcie głośniej to może nikt wam ich nie zwinie. Qrde czekałem miała wystartować dzię mionutę po północy. Póxniej o 0:11, 1:11, 2:22, 4:44 budują napięcie i nic więcej. Ale oferta jak najbardziej spoko, czas wreszcie obnizać te ceny połączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą zestawy z fonami jak w TakTaku i jakimi..

Nie bedzie zestawow,

beda sprzadawali tylko karty startowe i zrapki i nawet nie w salonach ery tylko w kioskach,

 

szkoda ze nawet posiadacze sim lokow na ere beda musieli go zdjac zeby kozystac z heyah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy będą zestawy z fonami jak w TakTaku i jakimi..

Nie bedzie zestawow,

beda sprzadawali tylko karty startowe i zrapki i nawet nie w salonach ery tylko w kioskach,

 

szkoda ze nawet posiadacze sim lokow na ere beda musieli go zdjac zeby kozystac z heyah

ma www.gsmonline.pl pisali, że karty będą działały w telefonach z simlockiem Ery. Podobno startery będę za free :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj starter heyah dla mamy, ma dzis urodziny, w sumie fartem bo nie mieli akurat zdrapek simplusa. Co moge powiedziec: tanio i naliczanie sekundowe (mojej mamie nic wiecej nie potrzeba) i pozytywnie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy będą zestawy z fonami jak w TakTaku i jakimi..

Nie bedzie zestawow,

beda sprzadawali tylko karty startowe i zrapki i nawet nie w salonach ery tylko w kioskach,

 

szkoda ze nawet posiadacze sim lokow na ere beda musieli go zdjac zeby kozystac z heyah

ma www.gsmonline.pl pisali, że karty będą działały w telefonach z simlockiem Ery. Podobno startery będę za free :!:

jak dzialaja z fonami ery to napewno zmienie se ze swojago taktaka na heya,

w kazdej promocji jest jakis haczyk ciekawe czy tu tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walic roaming. ta heye sobie kupie i bede jej uzywal jak mi sie darmowe minuty w abonamencie skoncza. mam abonament za 60pln a rozmowy mam sporo drozsze niz oni

dokładnie do tego samego jest mi potrzebny starter Heyah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...