Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do osob ktore posiadaja Heyah.ile jest miejsc na karcie na smsy,i ile jest miejsc w ksiazce telefonicznej???z gory dzieki za odpowiedzi

80 a na smsy 10,

 

ja tez potrzebowalem wiecej niz 80 ale pokasowalem domowe numery i styka mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karcie SIM HEYAH jest 80miejsc na wpisy telefonów i 10 na smsy :!: Jak ktoś nie wierzy to zajżyjcie na www.heyah.pl

Ta informacja mnie utwierdzila w przekonaniu aby nie kupowac heyah. Niestety moja nokia 3310 nie ma ani swojej pamieci na smsy ani ksiazki adresowej :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam w ksiazce ponad 100 numerow, ale mysle ze czesc moglbym wykasowac.

Gorzej z smsami. Czesto jest tak ze dostaje od kolezanki smsy z netu. Sle mi np ok 20 smsow praktycznie pod rzad. :P Musialbym od razu kasowac, co utrudniloby mi odpisanie, bo z moja pamiecia zapomnialbym co bylo w pierwszych smsach :D .

 

Poczekam do wakacji. Zobacze co zrobi idea (obecnie posiadam POPa). Moze do wakacji uda mi sie wymienic tel. Wtedy bym sie przerzucil na heyah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do kwietnia :) Nie pożałujesz :) Tzn. powiedzmy że POP będzie lepszy, ale nie będzie to diametralna zmiana :) Ja u siebie mam 210 numerów na karcie :) Z czego okolo 140 jest takich ze przynajmniej raz w roku uzyje numeru, a okolo 50 takich ktorych uzywam na codzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do uzytkownikow Heyah czy mozna w w tej sieci wlączyć wiadomości lokalne (kanały informacyjne; nie chodzi mi o wyświetlanie nazwy miejscowosci)? Jeśli tak, to moze ktoś podać numery tych kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Heji

 

Czy ktos z was wie czy w heji działają darmowe kanały informacyjne?

Testowałem dzisiaj kanały informacyjne Ery ale one nie działają w Heji. Czekam na odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czara a nie masz pamieci w telefonie?

w tym ktorego uzywam teraz niestety nie

zawsze moge przerzucic sie na nokie 3330 ale ona jest za duza jak dla mnie

a jak bym chcial nowszy telefon to wzialbym go na abonament

tyle ze narazie bardzo odpowiadaja mi prepaidy i nie chce abo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu... bida ze tylko 10miejsc na smsy :? heh...80miejsc na telefony to 'troche' malo :? Ja swoj starter kupilem na statoil :):):):)

 

ma ktos moze adres jakiejs bramki z ktorej mozna wysylac smsy do heyah bez limitow i za free...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Topic jest poświęcony Heyah, ale nowego tematu nie opłacałoby mi się zakładać ;)

 

O co chodzi? o opłacalność, mianowicie, czy opylałoby się brać phone'a w NIO30 [Abo. ~48zł Brutto] z 1/1 gdzie [30 min free lub 120 SMS free, na współnej zależności wymiany 1 min = 4 SMS] dobierając do tego pakiet SMS 50 [14zł Brutto] czy korzystniej wziąźć SMS 100 [ 26zł Brutto] ???

Głównie chodzi o to, że istnieje tutaj wspólna zalezność międzi darmowymi minutami a SMSami wliczonymi w Abo. I kalkulując wychodzi, że jakis Pakiecik SMS by się przydał.

Generalnie bym obstawiał za SMS 100, ale chcę się upewnić...

 

Help, proszę! :)

 

A i jeszcze jedno takie pytanko ;)

Jeśli są jakieś osoby co mają tel. w Nowej Idei Optima, jak wrażenia??? Nie chciałbym popełnić błędu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam abo w NIO 30.

Wlasnie skonczylem z tym. Zostal mi ostatni miesiac. W sumie NIO jest niezla usluga, po 2 latach mozesz miec 40 min lub 160 SMS za 50 pln.

Przewaznie przekraczam darmowe minuty wiec rachunki mam wieksze. Co do SMS to ja malo uzywam wiec mi nigdy nie byly potrzebne jakies pakiety. Tel. uzywam raczej do rozmow a SMS wysylam z kompa. Jezeli dobrze zrozumialem to masz naliczanie 1/1s ? Jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w IDEI wpieprza jedna rzecz .. Nie mam jakiejs wypasnej taryfy (Optima 30) i nie nabijam rachunkow po 200 zeta - wrecz przeciwnie, raczej mieszcze sie w darmowych minutah i po dwoch latach, to co mi proponuja na przedluzenie umowy, to jakas syfiasta, archaiczna nokia - no sorry, rozumiem, ze nie jestem jakims VIP klientem, ale placenie rachunkow zawsze w terminie itp. powinno ich do czegos zobowiazac. Ja, po dwoch latach, moge wybrac bardziej kilasty telfon, niz osoba, ktora chce podpisac cyrograf. Powaznie sie zastanawiam, czy nie rozwiazac umowy i nie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> telefonu w innej sieci... :/ Ewentualnie, z racji plagi kradziezy i tym podobnych wybrykow, rozwazam opcje pozostania przy tym co mam (J70) i braniu najdrozszego telefonu, z tego co mi daja, a pozniej mala akcja z allegro :] Ewentualnie, proponuja mi jakas smieszna liczbe darmowych minut extra, ktore za przeproszeniem moga sobie wsadzic w ... :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze zrozumialem to masz naliczanie 1/1s ? Jak ?

Jeszcze nie mam, na razie sie zastanawiam, a 1/1 mi korzystnie by wychodziło, gdyż nie prowadzę rozmów takich, aby brać 60/1, a poza tym do puszczania sygnałów i spr. poczty to 1/1 jest idealny.

 

Pozostaje mi Kapitał SMS, jak wiadomo, do danej w prom. liczby min doliczamy 15, tak średnio, ile byśmy wydzwonili i wychodzi, że z "darmowych" SMSów bardzo mało zostaje, przy ich wymianie na 1 min = 4 SMSy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest tak:

Telefon = do dzwonienia, to wszystko (ta heja wychodzi duzo taniej niz stacjnonarny TPSA)

Z tego co wiem telfon zostal wynalieziony zeby sie komunikowac glosowo a nie inne SMS,

Komputer PDA = sms mail i inne (oczywiscie nie uzywam tego)

 

Nie wiem jak ktos jeszcze moze narzekac na taka oferte jak Heja

Przeciez to jest jak za darmo, ale wy zawsze znajdziecie wiecej minusow, tacy sa ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w IDEI wpieprza jedna rzecz .. Nie mam jakiejs wypasnej taryfy (Optima 30) i nie nabijam rachunkow po 200 zeta - wrecz przeciwnie, raczej mieszcze sie w darmowych minutah i po dwoch latach, to co mi proponuja na przedluzenie umowy, to jakas syfiasta, archaiczna nokia - no sorry, rozumiem, ze nie jestem jakims VIP klientem, ale placenie rachunkow zawsze w terminie itp. powinno ich do czegos zobowiazac. Ja, po dwoch latach, moge wybrac bardziej kilasty telfon, niz osoba, ktora chce podpisac cyrograf. Powaznie sie zastanawiam, czy nie rozwiazac umowy i nie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> telefonu w innej sieci... :/ Ewentualnie, z racji plagi kradziezy i tym podobnych wybrykow, rozwazam opcje pozostania przy tym co mam (J70) i braniu najdrozszego telefonu, z tego co mi daja, a pozniej mala akcja z allegro :] Ewentualnie, proponuja mi jakas smieszna liczbe darmowych minut extra, ktore za przeproszeniem moga sobie wsadzic w ... :[

Staryyy, mam to samo, tylko mi rachunki przychodzą powyżej 130zł...

Za miesiąc kończy mi się umowa i raczej po raz kolejny jej nie przedłużę, bo to co oferuje IDEA dla stałych klientów to jedno wielkie G...

Musze się rozejrzeć i na 99% zmienię providera :-] na tego, który za "zdradę" sieci idea, zaoferuje mi najwięcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały prablem kupiłem sibie karte heyah i jak dzwonie do telefonu stacjonarnego to mi wyskakuje włącz przekazy lub 3 razy piknie i na tym sie kończy :( wiecie co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam problem z poczta glosowa bo nie da rady wejsc w opcje mowi ze niepoprawna funkcja

Slyszalam, ze wiekszosc ma ten problem, ja tez.. A w ogole chcialabym wylaczyc poczte glosowa!Czy mam zadzwonic do Biura Obslugi ? Za krotka odpowiedz wielkie dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam problem z poczta glosowa bo nie da rady wejsc w opcje mowi ze niepoprawna funkcja

Slyszalam, ze wiekszosc ma ten problem, ja tez.. A w ogole chcialabym wylaczyc poczte glosowa!Czy mam zadzwonic do Biura Obslugi ? Za krotka odpowiedz wielkie dzieki :wink:

tez bym chetnie pcozte wylaczyl - dlamnie to jest zbedne - nie lubie jak ktos ma poczte to dlaczego ja ja mam miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki nie uruchomia bramki na Heyah mozecie wysylac smsy z Idei na Heye

Ale problem taki ze musicie byc tam zarejestrowani. Ja mialem wczesniej popa wiec bylem zarejestrowany. Wtedy sms przychodzi z numeru na ktory jestescie zarejestrowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...