Skocz do zawartości
Trendzik

Różnice między N6610 a 6100 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem teraz zmienić telefon....posiadam aktualnie Motorole E365... i nie wiem co kupić...wydawało mi się że biorę na bank Nokie 6310i ale sam nie wiem...co polecacie z tych telefonów(i jakie mają wady...bo podobno w 6610 oświtlenie przygasa-taka wada fabryczna) :

 

-Nokia 6800

-Nokia 6610

-Nokia 6100

-Nokia 6310i

 

Chodzi mi głównie o to aby oprogramowanie działało sprawnie...i telefon oby się nie muliły podczas pisania SMS-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja też coś skrobne, co do 6610 użytkowałem ją przez jakiś czas, i żadnych wad fabrycznych nie stwierdziłem :wink: telefon całkiem fajny dosyć lekki i mały (jak na telefon nie składany) bateria trzyma całkiem niezle i przy rozsądnym użytkowaniu wystarcza na jakieś 5dni. Elementem który bardzo miło mnie zaskoczył to radio i doskonałe słuchawki, naprawde jak na te małe "brzdęczki" grają rewelacyjnie i czasami są bardzo przydatne. Pozatym polifonia co by być trendy :wink: :lol: kolorowy wyświetlacz całkiem dobrej jakości. Zaskoczeniem była też obudowa x-press on która nie skrzypi tak jak miało to miejsce w starszych modelach. :lol: Jeżeli lubisz szpanować to gier dzwonków i innych dupereli jest w opór na necie, a jeżeli telefon ma Ci służyć do pracy to docenisz pewnie łatwość/szybkość obsługi i dobrą baterie. W porównaniu z 6610 w porównaniu z 6310i to jakby krok w tył, telefon większy, z czarno białym wyświetlaczem jednak niewątpliwie ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 6610 sie sypie, mialem juz naprawiana 2 razy klawe i wymieniany procek i pamiec, ktore padly po wgraniu laga operatora bezposrednio ze srtony nokii. koleja wada jest zapiecie sluchawe, ktore sie wypracowuje i po pol roku sluchawki same sie odpinaja z szyi. ponadto obudowa jest strasznie miekka i szybko sie rysuje. bateria mi starcza na max 2 dni przy drobnym sluchaniu radia i sporadycznym graniu.

 

6310i ma super baterie, bo wytrzymuje 7-10 dni intensywnego uzytkowania.

 

jak nie potrzebujesz polifonii i kolorowego ekranu to bierz 6310i bo reszte fcji ma takich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze bedziemy uzywac Dołączona grafika zamiast tluc posty jeden pod drugim !?

 

sam chyba wiesz jaki telefon jest najbardzoej Tobie potrzeby. ja polecam sendo p200, bo do smsow i gadania wystarczy. no i bateria starcza na 3-4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...