Skocz do zawartości
hancock

Silent Hunter 3 Screens

Rekomendowane odpowiedzi

:plum: no po screenach widać że gierka będzie niezła, nigdy w nic podobnego niegrałem wiec może być ciekawie :Plóm:

heh - polecam Silent Hunter 2 PL - jest bosski - i ten klimat !

 

plóm :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:plum: no po screenach widać że gierka będzie niezła, nigdy w nic podobnego niegrałem wiec może być ciekawie :Plóm:

heh - polecam Silent Hunter 2 PL - jest bosski - i ten klimat !

 

plóm :plum:

Chyba zartujesz sh2 to meega gniot... jestem fanatykiem tematu i ostatnie cos w cos ie dalo grac to staare command: aces of the deep dla win 95, niestety nie umiem tego odpalic pod win2k :(

Sh2 to bledy, bugi, brak kilaty, dynamicznej kampani, cudowen, wszechwiedzace dd wykrywajace zanurzony i utrzymujacy cisze op sonarem z odleglosci nawet kilku mil, i zrzucajacych dc z chirurgiczna dokladnoscia.. o tragedii dzialania multi nie wspomne... tak wiec boje sie o SH III, bo moze sie stac nr strzelaninka....

 

 

wie ktos cos o tzn VIIc project (amatorka symulacja uboota, kidys mialem jakis filmik z demkiem.. umalo? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie fascynowaly filmy z lodziami podwodnymi.

Jednak co do gier nie umiem sie przekodac.

Wyglada nawet ladnie. Zeby tylko fani nie byli zawiedzeni.

Racja - zycie w U-Boocie - to bylo cos !- polecam fajna ksiażke "Okręt" (Lothar-GüntherBuchheim) - naprawde warto przeczytac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni kombinują?! Na screenach jak wół widać m. in. "Bismarck'a". Czyżby jakaś misja z odsieczą dla ściganego pancernika? Choć z drugiej strony na jednym z nich znajdują się dwa pancerniki klasy "King George V", a jakoś ciężko mi sobie przypomnieć, by dwa okręty tej klasy prowadziły JEDNOCZESNĄ walkę przeciw "Bismarck'owi" 8O Ale może się czepiam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu---> czepiasz sie :) jak niestety znam zycie to sh3 bedzie dla ludzi nie za bardzo zwiazanych z tematem, i obawiam sie ze z realizmem tez bedzie kiepsko... wysoki realizm odrzucilby wielu potencjalnych klientow... obym mogl odsczekac to co napisalem psim glosem ale niestety nie mam na to nadzieji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaaaaaaaaaaaarm!!!!! Dive, dive, dive!!!! :D

 

Wreszcie, już myślałem, ze się nie doczekam. Z tego co widze, to załoga przestała być anonimowa ( U-boot RPG :lol: ). Są statystyki poszcególnych postaci i zmmieniają się w zaleznosci od sytuacji. Mniam.

 

Kto upoluje największy tonaż BRT stawia butelkę wybornego szampana w kasynie w Lorient :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi fani U-Bootów powinni zobaczyć film "Das Boot" Petersena. Nie widziałem lepszego filmu o okrętach podwodnych. Poprostu super. A co do Silent Huntera 3 to muszę powiedzieć zapowiada się obiecująco . Nie wiecie może przypadkiem jak spisuje się ta gierka na waszych kompach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na Athloniku 1700@3200 512 Mb Ramu i radeonie 9550@9600 dziala bardzo dobrze. Drobne przycinki zdazaja sie podczas wybuchów lecz tylko tych wiekszych. Morze w tej grze jest zrobione naprawde dobrze, lecz statki juz tylko dobrze. Ogólnie gra mi sie bardzo podoba i co najwazniejsze gra sie wspaniale.

 

 

Edit: Jednak modele statkow sa dobrze wykonane wlasnie zobaczylem bismarka!

Wczesniej operalem sie na transportowcach ktorym troche brakuje :)

Edytowane przez Perun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...