Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

@lukasrz

 

url=http://img415.imageshack.us/my.php?image=zamek2tgg9iw.jp

 

Troche lepiej :)

Dzieki :) mozesz mi na PW napisac po krotce dzieki jakiemu dzialaniu osiagnoles bardziej niebieskie niebo ? :D chociaz moze nieco za niebieskie bo az takie po lewej nie bylo :)

 

i cos innego :P

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

thx :)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) mozesz mi na PW napisac po krotce dzieki jakiemu dzialaniu osiagnoles bardziej niebieskie niebo ? :D chociaz moze nieco za niebieskie bo az takie po lewej nie bylo :)

Troche na szybko robilem :)

 

A efekt dzieki "nik Color Efex Pro 2.0" ostatnio do tych wtyczek sie dorwalem i testuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zwiedzalem mini zameczek w Krokowej i porobilem pare fotek, nic specjalnego ale:

 

Tutaj park wogol zameczka, w tyle kosciol.

 

Dołączona grafika

 

 

Widok z przodu:

 

Dołączona grafika

 

 

Od tylu:

 

Dołączona grafika

 

 

I boczek:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zwiedzalem mini zameczek w Krokowej i porobilem pare fotek, nic specjalnego ale:

 

Tutaj park wogol zameczka, w tyle kosciol.

 

podobuje mi sie bardzo trzecia fotka, zrobilbym ja jeszce troche inaczej z nieco wiekszej odleglosci zeby nie ucinac drzew i moze nieco wiecej tej rzeczki, moze by jeszce fajniej wygladalo, ale sliczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobuje mi sie bardzo trzecia fotka, zrobilbym ja jeszce troche inaczej z nieco wiekszej odleglosci zeby nie ucinac drzew i moze nieco wiecej tej rzeczki, moze by jeszce fajniej wygladalo, ale sliczna :)

Nie dalo sie inaczej kadrowac, bo za mna staly nastepne duze drzewa, a przedemna fosa od zameczku :D

A obiektyw w mojej Z1 do szerokokatnych nie nalezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalo sie inaczej kadrowac, bo za mna staly nastepne duze drzewa, a przedemna fosa od zameczku :D

A obiektyw w mojej Z1 do szerokokatnych nie nalezy :)

 

znam ten ból, fotka super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troszke po długim milczeniu dam :wink:

 

Dołączona grafika

 

 

Po dwukrotnym zresizeowaniu ostrośc się popsuła <_<

 

Dołączona grafika

 

 

Bociek w gnieździe :wink:

 

Dołączona grafika

 

 

Widok z mojego okna na poddaszu :wink:

 

Dołączona grafika

 

 

Sam nie wiem co to ale wiem że rośnie w lesie niedaleko mojego domku :wink:

 

Dołączona grafika

 

 

Drzewo-pomnik przyrody w Studzienicznej :)

 

Dołączona grafika

 

 

Tulipanik- troszke zwiędły ale jest :wink:

 

 

Oceniajcie:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troszke po długim milczeniu dam :wink:

 

w sumie mi sie podoba drzewo, bardzo fajnie wygląda, taki jeden wielki "cień" i fotka ściółki w lesie tylko szkoda ze brakuje jej ostrości :( trzeba było przysłone dać nieco wieksza...

 

z ksiezycem bylaby tez dobra ale za ciemna, za krotki czas naswietlania... przy dluzszym czasie i gwiazdy byloby widac.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z ręki robione żebym miał statyw pod ręką to bym z dłuższym czasem naświetlania zrobił ten księżyc :sad:

Ale fotka ściółki cud ze wogóle wyszła przy takim wietrze- ale na następny raz zapamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z ręki robione żebym miał statyw pod ręką to bym z dłuższym czasem naświetlania zrobił ten księżyc :sad:

Ale fotka ściółki cud ze wogóle wyszła przy takim wietrze- ale na następny raz zapamiętam :)

rozumiem.

 

sciolka pewnie latala we wszystkie strony i aparat nie mogl dobrze uchwycic ostrosci, staraj sie wtedy o krotsze czasy naswietlania, mozna podniesc iso albo inaczej nieco ustawic obiektyw...

 

jeszcze coś ode mnie :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ksiezycem bylaby tez dobra ale za ciemna, za krotki czas naswietlania... przy dluzszym czasie i gwiazdy byloby widac.

Taaaa ... A przy dłuższym czasie księżyc byłby jedną białą, świecącą kulką bez swoich szczegółów ... Jaki w tym sens ? Lepiej zrobić jedną właśnie taką fotkę gdzie księżyc ma swoje szczegóły a niebo jest czarne i nałożyć na to drugą fotkę z długim czasem, gdzie księżyc to biała kulka, ale gwiazdy widoczne ... i tak powstałaby hybryda - ładny księżyc+ładne gwiazdy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ... A przy dłuższym czasie księżyc byłby jedną białą, świecącą kulką bez swoich szczegółów ... Jaki w tym sens ? Lepiej zrobić jedną właśnie taką fotkę gdzie księżyc ma swoje szczegóły a niebo jest czarne i nałożyć na to drugą fotkę z długim czasem, gdzie księżyc to biała kulka, ale gwiazdy widoczne ... i tak powstałaby hybryda - ładny księżyc+ładne gwiazdy. :)

 

przy nieco dluzszym czasie wygldalby lepiej, bo wiecej byloby go widac i szczegolow ktorych tu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakim czasie mówisz lukarsz. ;) Myślałem, że miałeś na myśli coś rzędu 2-3s.

 

A oto link z Białowieży i idę spać ...

 

http://members.lycos.co.uk/maciekcie/bialowieza/

 

Niedługo przedstawię te fotki ale ciut podrasowane ... no tutaj większość była na ISO 3200 więc są lekko zaszumione (np. ten królik) to go zjadę NeatImage'm i będzie czysty ;] ... I tak jak na ISO 3200 jestem zadowolony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. MasterTomster to emigrant. Od czterech lat , a więc na troche przed falą, wyemigrowałem na Wiecznie Zieloną Wyspe. Mam takie hobby jeszcze z Polski, lubie zwiedzac miejsca ciekawe i przy okazji fotografować je. Ale dopiero tutaj dorobiłem sie cyfrówki :-| i moge je udostepnic szerszemu gronu. Prosze o jakieś komentarze. Zdjecia są robione cyfrakiem bez ingerencji photoshopem itd...

Irlandia oczami MasterTomster'a

 

Dodatkowo dołączam fotki mojego kompa, bo forum jest w temacie

Komp MasterTomster'a

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz coś :P

 

Żeby nie było że OT'a robie

 

Dołączona grafika

Gdyby jeszcze gdzies na zdjeciu byl stary, taki dłuugi, duzy klucz, to byloby naprawde fajne zdjecie. Sam zamek niewiele przedstawia, ma małą treść. Mimo to jestem na TAK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety klucza do niego nie posiadam, i wątpie żeby ktokolwiek go posiadał. Jest to zamek z bardzo starej skrzynki na bezpieczniki gdzieś na starych garażach samochodowych niedaleko bloku mojej dziewczynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała panorama "widok z Wieżycy"

niestety jeszcze bardziej jesienny niż wiosenny, prawa strona nie za bardzo się spasowała i stąd różnica kolorów, opinie mile widziane

Dołączona grafika

 

tutaj trochę mniejsza ale dobrze dopasowana

Dołączona grafika

 

 

piszcie co sądzicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...