Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

SKRYTOBOJCA - nieźle uchwyciles pieska - w trojkacie bermudzkim ;-)

 

Yasin - poszedlem troche nie po kolei i wpadlem na to - http://members.lycos.co.uk/cppwawa/8.JPG :) 8)

 

"Herosi" ;-)

http://dafury.webpark.pl/herosi.jpg

Prosze, byscie nie pisali, ze zbyt ciemne, czy, ze nie widac tych postaci, gdyz o to mi chodzilo (sam zarys, sylwetka) :) Przy okazji napiszcie co o tym sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za wszystkie opinie (nawet i te niepochlebne). Pozwolicie, ze zapodam ostatnia fotke "Herosów". Tym razem jednak troche inna wymowa...

"Walka Herosów"

http://dafury.webpark.pl/walka_herosow.jpg

Mam nadzieje, ze i ta sie Wam spodoba :) Jezeli jednak nie, prosze o porady co poprawic, co jest zle...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mały OT] Po kolejnym skasowaniu zawartości karty Compact Flash, zrobiłem około 40 zdjęć i wyskoczył mi błąd "cadr error". Po ponownym uruchomieniu aparatu wyskakuje ten sam błąd i wyłącza się aparat. W czytniku kart CF nie da się odczytać tej karty. Nie jest to wina aparatu - z inną kartą aparat działa OK.

Czy ktoś wie o co chodzi i jak to rozwiązać ? [/mały OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mały OT] Po kolejnym skasowaniu zawartości karty Compact Flash, zrobiłem około 40 zdjęć i wyskoczył mi błąd "cadr error". Po ponownym uruchomieniu aparatu wyskakuje ten sam błąd i wyłącza się aparat. W czytniku kart CF nie da się odczytać tej karty. Nie jest to wina aparatu - z inną kartą aparat działa OK. 

Czy ktoś wie o co chodzi i jak to rozwiązać ? [/mały OT]

Zglos sie pod moje GG 4568998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje fotki z Dolomitów robione canonem A60:

Dolomity

Hmm masowka, wybralbys pare lepszych fotek a nie od razu 20 :)

Jeszcze milej by bylo gdyby mialy jakas ladna wielkosc do ogladania ( tak do 800x600) albo chociaz rozsadny rozmiar :)) (800kB to troche duzo)

 

Ale git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje fotki z Dolomitów robione canonem A60:

Dolomity

Hmm masowka, wybralbys pare lepszych fotek a nie od razu 20 :)

Jeszcze milej by bylo gdyby mialy jakas ladna wielkosc do ogladania ( tak do 800x600) albo chociaz rozsadny rozmiar :)) (800kB to troche duzo)

 

Ale git :)

te 20 wybrane jest ze 140...

a format jest jaki jest bo wrzucone na szybko i teraz nie mam czasu i nastroju nawet na to żeby to zmniejszyć...

i jeszcze jedno robione w trybie "panorama":

panorama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje fotki z Dolomitów robione canonem A60:

Dolomity

Hmm masowka, wybralbys pare lepszych fotek a nie od razu 20 :)

Jeszcze milej by bylo gdyby mialy jakas ladna wielkosc do ogladania ( tak do 800x600) albo chociaz rozsadny rozmiar :)) (800kB to troche duzo)

 

Ale git :)

te 20 wybrane jest ze 140...

a format jest jaki jest bo wrzucone na szybko i teraz nie mam czasu i nastroju nawet na to żeby to zmniejszyć...

Przecież zmniejszenie to żaden problem, nastawiasz w programie kilka rzeczy ( max. 30 s ) i czekasz kilka minut i fotki gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam te fotki .... dzizas są po prostu boskie.... dla laika :) pytanie.... od laika :) czy a75 spokojnie wystarczy ?? czy dokładać do a85 ?? duża różnica ?? i ile czasu zajeło wam pstryknięcie takich zdjęć ?? tzn ile nauki ?? połowa ustawień mi nic nie mówi... w miare kumaty jestem z większością sprzętu elektronicznego... ile czasu zajmnie załapanie o co chodzi ?? jutro wybieram sie po cyfraka takze prosze o możliwie szybką odpowiedz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...